Back

 / KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo

Frýdek-Místek (21. 6. 2018)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 18:40) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 19.47
2 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 20.82
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 21.46
4 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 21.49
5 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 22.45
6 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 22.93
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 18:40) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 22.09
2 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 22.44
3 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 22.95
4 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 23.50
5 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 23.91
6 Denis NykšDenis Nykš 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 24.27
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 18:40) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 20.45
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 20.55
3 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 20.85
4 Martin VlkMartin Vlk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 21.92
5 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 22.43
6 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 24.44
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 21.6.2018 - 18:40) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 21.47
2 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 21.81
3 Jakub SadílekJakub Sadílek 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 22.34
4 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 23.68
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 21.6.2018 - 18:40) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 20.43
2 René SchromRené Schrom 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 21.26
3 Jan PtáčekJan Ptáček 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 21.82
4 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 23.61
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 18:10) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 19.93
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 20.24
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 20.28
4 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 20.67
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 21.10
6 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 21.21
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 18:10) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 21.00
2 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 21.67
3 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 21.68
4 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 21.89
5 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 22.50
Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 18:10) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 21.99
2 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 22.36
3 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 22.52
4 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 22.54
5 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 23.03
6 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 23.66
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 21.6.2018 - 18:10) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 23.47
2 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 23.78
3 Klára KocurováKlára Kocurová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 24.01
4 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 24.42
5 Michaela VávrováMichaela Vávrová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 24.55
6 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 25.61
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 21.6.2018 - 18:10) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 22.06
2 Bára TicháBára Tichá 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.77
3 Kristýna MagerováKristýna Magerová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 24.03
4 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 25.22
5 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 25.36
6 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 25.79
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 21.6.2018 - 18:10) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona GrycmanováSimona Grycmanová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 22.27
2 Viktorie ZnášikováViktorie Znášiková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 23.84
3 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 24.03
4 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 25.74
Natálie KolářováNatálie Kolářová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 21.6.2018 - 18:10) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina SikorováSabina Sikorová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.43
2 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 24.07
3 Tereza RuskováTereza Rusková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 24.20
4 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 24.29
5 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 24.85
Celkem 5 závodníků