Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV

Ostrava - Porubská (10. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 07.41
2 Martin GattnarMartin Gattnar 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 08.20
3 Tomáš ZgubišTomáš Zgubiš 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 1 08.43
4 Mário SvobodaMário Svoboda 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 5 08.63
5 Lukáš PolákLukáš Polák 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 08.87
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SchmidtFilip Schmidt 03 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 3 08.44
2 Adam StiborAdam Stibor 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 5 08.80
3 Dominik ZedníkDominik Zedník 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 1 08.82
4 Tomáš KubalaTomáš Kubala 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 2 08.92
5 Jiří KačmarčíkJiří Kačmarčík 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 4 09.82
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin KučaRobin Kuča 02 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 3 08.27
2 Jan DymáčekJan Dymáček 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 4 08.75
3 Aleš SmelíkAleš Smelík 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 5 08.92
4 Filip StrnadelFilip Strnadel 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 1 09.03
5 Daniel HorváthDaniel Horváth 03 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 2 09.23
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 08.03
2 Samuel KovářSamuel Kovář 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 5 08.35
3 Radek DobiášRadek Dobiáš 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 2 08.71
4 František BugalaFrantišek Bugala 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 4 08.75
5 Jan VičíkJan Vičík 02 zš nádražnízš nádražní 1 09.11
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 07.95
2 Michal SchmidtMichal Schmidt 03 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 2 08.38
3 Jakub MacejJakub Macej 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 08.52
4 Leon HorváthLeon Horváth 04 zš nádražnízš nádražní 4 09.27
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 07.89
2 Matěj VeverkaMatěj Veverka 02 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 2 08.05
3 Vojtěch BystroňVojtěch Bystroň 02 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 4 08.24
4 Šimon StachelŠimon Stachel 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 08.27
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 07.42
2 Erik ŤulákErik Ťulák 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 08.32
3 Daniel OžanaDaniel Ožana 04 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 3 08.33
4 Jan HájekJan Hájek 03 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 09.82
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard HajdukRichard Hajduk 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 2 08.95
2 Denis LabdaDenis Labda 06 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 5 09.23
3 Filip GrufíkFilip Grufík 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 09.49
4 Marek SlapničkaMarek Slapnička 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 3 10.09
5 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 1 10.27
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠmerdaMatěj Šmerda 06 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 1 09.77
2 Ondřej MalecOndřej Malec 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 5 09.79
3 Ondřej KlanicaOndřej Klanica 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 09.85
4 Jakub KalousJakub Kalous 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 4 10.07
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír BořilJaromír Bořil 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 3 08.67
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 08.69
3 Šimon PrudilŠimon Prudil 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 2 09.90
4 Daniel ŠtefekDaniel Štefek 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 5 10.13
5 Daniel KačmářDaniel Kačmář 06 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 4 10.72
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim KokešRadim Kokeš 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 4 09.31
2 René SchromRené Schrom 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 09.82
3 Patrik DolnýPatrik Dolný 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 3 09.88
4 Vojtěch ŠlachtaVojtěch Šlachta 06 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 1 10.29
5 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 10.46
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.66
2 Matěj StuchlíkMatěj Stuchlík 05 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 1 09.14
3 Martin PetrošMartin Petroš 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 5 09.27
4 Jan KantorJan Kantor 06 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 10.16
5 Michal KrupaMichal Krupa 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 10.59
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 08.40
2 Silvie PapavasilevskáSilvie Papavasilevská 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 1 08.87
3 Klára KonvičkováKlára Konvičková 03 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 3 09.37
4 Natálie PlankováNatálie Planková 03 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 4 09.63
5 Jana HillováJana Hillová 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 5 09.77
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MartinkováTereza Martinková 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 08.72
2 Nikola KroupováNikola Kroupová 02 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 09.14
3 Lucie TisovskáLucie Tisovská 03 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 1 09.18
4 Natálie PaličkováNatálie Paličková 04 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 5 09.32
5 Eliška JankulárováEliška Jankulárová 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 2 09.64
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 02 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 1 09.91
2 Kristína HořínkováKristína Hořínková 04 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 2 09.95
3 Adéla BadoškováAdéla Badošková 04 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 10.27
4 Vendula KozelskáVendula Kozelská 02 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 5 10.37
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 08.85
2 Tereza TománkováTereza Tománková 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 1 09.54
3 Denisa DoležalováDenisa Doležalová 02 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 4 10.14
4 Sophia PhamováSophia Phamová 04 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 2 10.26
5 Aneta SikorováAneta Sikorová 03 zš nádražnízš nádražní 5 11.12
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie MarešováNatalie Marešová 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 08.95
2 Sabina JeřábkováSabina Jeřábková 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 09.27
3 Natálie PosmykováNatálie Posmyková 04 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 1 09.48
Lucie HlinkováLucie Hlinková 04 ZŠ SvinovZŠ Svinov 4 09.25
Natálie PlankováNatálie Planková 03 ZŠ SvinovZŠ Svinov 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela BártováDaniela Bártová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 08.42
2 Lucie TesařováLucie Tesařová 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 09.08
3 Lucie KotzmundováLucie Kotzmundová 03 zš nádražnízš nádražní 2 10.90
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 08.45
2 Simona ŠimečkováSimona Šimečková 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 09.01
3 Viktorie CharvátováViktorie Charvátová 03 zš nádražnízš nádražní 4 09.89
4 Nikola ŠímováNikola Šímová 02 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 2 10.06
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 5 09.02
2 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 3 09.04
3 Jana MatouškováJana Matoušková 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 1 09.56
4 Nikol KmecováNikol Kmecová 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 2 10.90
Natálie JedličkováNatálie Jedličková 06 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KlhůfkováLucie Klhůfková 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 4 09.45
2 Sára LangrováSára Langrová 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 5 09.73
3 Eliška KřivákováEliška Křiváková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 10.02
4 Martina PolákováMartina Poláková 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 10.11
5 Bára NovákováBára Nováková 06 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 1 10.36
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 08.63
2 Alice StehnováAlice Stehnová 05 Gymnázium, Ostrava-HrabůvkaGymnázium, Ostrava-Hrabůvka 2 09.00
3 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 09.38
4 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 ZŠ a MŠ Ostrava-HošťálkoviceZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice 5 09.73
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 08.45
2 Ema TeletýnskáEma Teletýnská 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 2 09.72
3 Sára MichalczykováSára Michalczyková 05 Základní škola Srbská 2Základní škola Srbská 2 4 10.06
4 Karolína PlačkováKarolína Plačková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 10.27
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 08.99
2 Alexandra MazancováAlexandra Mazancová 05 ZŠ MichalkoviceZŠ Michalkovice 1 09.46
3 Eva KolárikováEva Koláriková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 5 09.91
4 Nikol DelinčákováNikol Delinčáková 05 ZŠ Volgogradská 6bZŠ Volgogradská 6b 2 10.14
5 Aneta NováčkováAneta Nováčková 05 ZŠ Svinov AZŠ Svinov A 3 10.61
Celkem 5 závodníků