Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV

Opava (29. 5. 2018)

Pohár rozhlasu - Žáci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dan KovářDan Kovář 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2116
2 MATOUŠ POSPÍŠILMATOUŠ POSPÍŠIL 02 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 1897
3 David KynclDavid Kyncl 02 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 1817
4 Lukáš VyroubalLukáš Vyroubal 02 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 1687
5 LUKÁŠ KOLLEKLUKÁŠ KOLLEK 03 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 1623
6 Richard ŠenkRichard Šenk 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1402
7 Vít TampaVít Tampa 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 1398
8 Pavel HalátekPavel Halátek 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1205
9 VÁCLAV HALFARVÁCLAV HALFAR 02 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 1144
10 Vojtěch ŠuslíkVojtěch Šuslík 03 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 1139
11 JAN SMÉKALJAN SMÉKAL 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 1105
12 MATYÁŠ KITTELMATYÁŠ KITTEL 02 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 1101
13 MATĚJ HALFARMATĚJ HALFAR 02 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 1035
14 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1031
15 David ŠárkaDavid Šárka 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1016
16 Ladislav OšťádalLadislav Ošťádal 02 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0980
17 Šimon DobečkaŠimon Dobečka 03 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 0973
18 Martin CeltaMartin Celta 02 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0949
19 DAVID VÁCLAVÍKDAVID VÁCLAVÍK 03 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 0902
20 Michael NěmecMichael Němec 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0869
21 Filip MacháčekFilip Macháček 02 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0857
22 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0785
23 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0736
24 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0731
25 Oliver ZamazalOliver Zamazal 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0727
26 Tomáš GruňTomáš Gruň 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0724
27 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0701
28 Aleš KlozíkAleš Klozík 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0649
29 Martin VajdaMartin Vajda 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0640
30 Patrik VicherekPatrik Vicherek 03 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0628
Šimon VlčekŠimon Vlček 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0617
31 Jiří VlčekJiří Vlček 02 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0617
32 Martin MackeMartin Macke 02 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 0603
33 OLIVER ULITZKAOLIVER ULITZKA 02 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0588
Rostislav KotlárRostislav Kotlár 02 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0577
34 Filip KlimešFilip Klimeš 03 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 0577
35 Dominik FeixDominik Feix 02 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 0569
36 DANIEL GEBAUERDANIEL GEBAUER 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0550
37 Maxmilián StarýMaxmilián Starý 02 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0544
38 Lukáš MichnaLukáš Michna 04 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 0525
39 Štěpán KyjonkaŠtěpán Kyjonka 03 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0522
40 ONDŘEJ ŠÍMAONDŘEJ ŠÍMA 02 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0515
41 Martin PoledníkMartin Poledník 02 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0502
42 MATĚJ KUBNÝMATĚJ KUBNÝ 03 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 0479
43 LIBOR BATKOLIBOR BATKO 02 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 0475
44 Vojtěch LindertVojtěch Lindert 02 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0466
45 Roman HradilRoman Hradil 03 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0465
46 Jan KovářJan Kovář 04 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0453
47 Martin MinolMartin Minol 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0452
48 DANIEL GEBAUERDANIEL GEBAUER 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0449
49 Ondřej HolaňOndřej Holaň 04 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 0425
Jiří KarásekJiří Karásek 03 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 0419
Jan KupkaJan Kupka 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0419
50 Jan KovářJan Kovář 04 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0419
51 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0415
52 Jan TihelkaJan Tihelka 02 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0411
53 Lukáš PastuchaLukáš Pastucha 02 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0402
54 Šimon HurtíkŠimon Hurtík 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0389
55 Jakub BenešJakub Beneš 04 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 0384
56 Daniel FládrDaniel Fládr 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0379
57 Vojtěch SiudaVojtěch Siuda 03 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0360
Martin KáčMartin Káč 03 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0000
Jan JablončíkJan Jablončík 03 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0000
Jan HrabecJan Hrabec 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Karel WankeKarel Wanke 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Kryštof ZárubaKryštof Záruba 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Jindřich PawlitaJindřich Pawlita 03 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0000
JAN BLAŠTÍKJAN BLAŠTÍK 02 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
TOMÁŠ DOLEŽÍTOMÁŠ DOLEŽÍ 02 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
Lukáš LoužeckýLukáš Loužecký 02 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0000
Martin UrbanMartin Urban 03 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0000
ŠTĚPÁN STŘÍBNÝŠTĚPÁN STŘÍBNÝ 03 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 0000
Filip KriegielFilip Kriegiel 04 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 0000
58 Jiří PražákJiří Pražák 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Celkem 74 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin BlažejMartin Blažej 05 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 1334
2 Šimon RočekŠimon Roček 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 1251
3 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1126
4 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0924
5 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0923
6 Petr WünschPetr Wünsch 05 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 0855
7 Kryštof KovaříkKryštof Kovařík 05 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0853
8 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0821
9 MAXMILIÁN HÍREŠMAXMILIÁN HÍREŠ 05 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0798
10 Jan CharvátekJan Charvátek 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0792
11 Marek HolešMarek Holeš 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0789
12 Matěj SikoraMatěj Sikora 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0783
13 Milan MichelMilan Michel 05 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 0750
14 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0749
15 Milan PospíšilMilan Pospíšil 05 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0741
16 LUKÁŠ CHOVANECLUKÁŠ CHOVANEC 05 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0723
17 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0717
18 Tadeáš VlachTadeáš Vlach 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0706
19 Vojtěch HranošVojtěch Hranoš 06 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0701
20 Pavel DudekPavel Dudek 05 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0694
21 HYNEK ADAMECHYNEK ADAMEC 05 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0669
22 Eduard MyšákEduard Myšák 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0661
23 Jan SmijaJan Smija 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0630
24 Vojtěch HonešVojtěch Honeš 05 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 0555
25 Martin KlocekMartin Klocek 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0534
26 Matěj KlocekMatěj Klocek 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0529
27 Dominik StarečekDominik Stareček 05 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0523
28 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 05 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 0514
29 LUKÁŠ LAZECKÝLUKÁŠ LAZECKÝ 05 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0505
30 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0439
31 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0436
32 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0431
33 František SázelFrantišek Sázel 05 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0402
34 LUKÁŠ LAZECKÝLUKÁŠ LAZECKÝ 05 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0394
35 Roland WenzelRoland Wenzel 06 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0389
36 Jakub RajčanJakub Rajčan 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0388
37 Daniel KudelaDaniel Kudela 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0379
38 Jakub SadílekJakub Sadílek 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0371
39 Ondřej DamekOndřej Damek 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0367
40 Matěj MooreMatěj Moore 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0338
41 Petr PátikPetr Pátik 05 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0333
42 Jiří TheuerJiří Theuer 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0328
43 JAN KRČEKJAN KRČEK 05 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0317
44 David OšmeraDavid Ošmera 05 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 0314
45 Daniel KudelaDaniel Kudela 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0313
46 Jonáš JablončíkJonáš Jablončík 05 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0310
47 Filip ČmielFilip Čmiel 06 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0281
48 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0277
49 Jan MatýsekJan Matýsek 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0272
50 Jakub MitregaJakub Mitrega 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0262
51 An Khanh NguyenAn Khanh Nguyen 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0258
52 Tomáš FurikTomáš Furik 06 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0257
53 Patrik WehowskýPatrik Wehowský 05 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0240
54 Adam CilečekAdam Cileček 05 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0239
55 Jan MatýsekJan Matýsek 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0232
56 Jakub PecníkJakub Pecník 06 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0206
57 ONDŘEJ MIDLOCHONDŘEJ MIDLOCH 05 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0164
Dominik MalýDominik Malý 05 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0000
Kvido KarvayKvido Karvay 05 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0000
Max BartoňMax Bartoň 05 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 0000
DOMINIK KLAPUCHDOMINIK KLAPUCH 05 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
Matyáš ParoulekMatyáš Paroulek 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
Matěj KramolišMatěj Kramoliš 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
Jan PtáčekJan Ptáček 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Tobiáš NieslanikTobiáš Nieslanik 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0000
Kvido KarvayKvido Karvay 05 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0000
FILIP KOKEŠFILIP KOKEŠ 05 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
René SchromRené Schrom 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Pavel CzudekPavel Czudek 06 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
Lukáš VyležíkLukáš Vyležík 05 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0000
Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Vojtěch HonešVojtěch Honeš 05 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 0000
Ondřej KřenekOndřej Křenek 05 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0000
Eduard MyšákEduard Myšák 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
58 Jan KřesťanJan Křesťan 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
Celkem 75 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniela BártováDaniela Bártová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2216
2 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2010
3 Tereza AltmanováTereza Altmanová 02 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 1928
4 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1874
5 Alexandra SkuplíkováAlexandra Skuplíková 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 1810
6 Klára NierostkováKlára Nierostková 03 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 1718
7 Vanda BrunováVanda Brunová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1383
8 Zina PindorováZina Pindorová 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 1331
9 Dalia ŽurDalia Žur 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 1327
10 Klára ToováKlára Toová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1320
11 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1308
12 Nela DrozdováNela Drozdová 03 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1273
13 Lucie BačováLucie Bačová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1249
14 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1221
15 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1219
16 Lucie BačováLucie Bačová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1196
17 Eva KovaříkováEva Kovaříková 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 1169
18 Niki JoanniduNiki Joannidu 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1137
19 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1106
20 Barbora NěmčanskáBarbora Němčanská 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 1031
21 Sára KolderováSára Kolderová 03 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0997
Jana VrábelováJana Vrábelová 03 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0979
22 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0979
23 Klára TomíčkováKlára Tomíčková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0959
24 Dominika JirušováDominika Jirušová 02 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0846
25 Natalie MarešováNatalie Marešová 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0841
26 Tereza SmolínováTereza Smolínová 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0809
27 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0773
28 Tereza SmolínováTereza Smolínová 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0738
29 Ivana HořínkováIvana Hořínková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0693
30 Simona BartošováSimona Bartošová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0673
31 Nikola JeníšováNikola Jeníšová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0672
Simona BartošováSimona Bartošová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0599
32 Lucie SlovákováLucie Slováková 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0599
33 Kateřina HorňáčkováKateřina Horňáčková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0598
34 Valerie LuzarováValerie Luzarová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0562
35 Julie SmetanováJulie Smetanová 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0554
36 Natálie PackováNatálie Packová 02 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0545
37 Simona PopiolkováSimona Popiolková 03 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0527
38 Eliška TylšarováEliška Tylšarová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0516
39 Eliška MartynkováEliška Martynková 03 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0512
40 Karolína RyškováKarolína Ryšková 02 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0497
41 Barbara PlintováBarbara Plintová 02 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0470
42 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 ZŠ OtickáZŠ Otická 0459
43 Natálie SupováNatálie Supová 04 ZŠ OtickáZŠ Otická 0436
44 Monika MisiorzováMonika Misiorzová 02 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0400
45 Elizabeth PrusenovskáElizabeth Prusenovská 03 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0389
46 Zuzana MarkusováZuzana Markusová 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0379
47 Eliška KozlováEliška Kozlová 03 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0376
48 Hana GavlasováHana Gavlasová 03 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0350
49 Taťána SkalníkováTaťána Skalníková 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0322
Nela PospěchováNela Pospěchová 04 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Veronika FismolováVeronika Fismolová 03 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0000
Tereza AdamczykováTereza Adamczyková 03 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0000
Nina PetrováNina Petrová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Lenka ValáškováLenka Valášková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0000
Lucie SchusterováLucie Schusterová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Andrea LošákováAndrea Lošáková 03 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0000
Nikola VálkováNikola Válková 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Kateřina FurikováKateřina Furiková 02 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0000
Tereza LukoszováTereza Lukoszová 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0000
Karolína BuchtováKarolína Buchtová 03 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0000
Adéla SýkorováAdéla Sýkorová 02 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Dominika FialováDominika Fialová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Aneta KubínováAneta Kubínová 03 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 0000
Ema LangerováEma Langerová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Adéla GrodováAdéla Grodová 04 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
Aneta KubínováAneta Kubínová 03 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0000
50 Adriana PokornáAdriana Pokorná 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0000
Celkem 71 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2018
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1911
3 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 1812
4 Lucie BláhováLucie Bláhová 05 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rovniny 1697
5 Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1540
6 Karolína KlotkováKarolína Klotková 05 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 1429
7 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 1204
8 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1191
9 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1132
10 Klára ŠimčíkováKlára Šimčíková 05 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rovniny 0954
11 Hana PflegrováHana Pflegrová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0953
12 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0950
13 Michaela MusialováMichaela Musialová 06 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0929
14 Rozálie CickováRozálie Cicková 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0921
15 Eliška KlusováEliška Klusová 05 ZŠ JablunkovZŠ Jablunkov 0884
16 Karolína KnapkováKarolína Knapková 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0882
17 Rozálie CickováRozálie Cicková 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0841
18 Eliška StokláskováEliška Stoklásková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0832
19 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0816
20 Kateřina MaláKateřina Malá 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0773
21 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0723
22 Šárka BaladováŠárka Baladová 06 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rovniny 0693
23 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0692
24 Ema FinsterlováEma Finsterlová 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0656
25 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0643
26 Vivian PospíšilováVivian Pospíšilová 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0623
27 Anna JanštováAnna Janštová 05 ZŠ JablunkovZŠ Jablunkov 0577
28 Ema JílkováEma Jílková 06 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0564
29 Tereza BurováTereza Burová 06 ZŠ JablunkovZŠ Jablunkov 0527
30 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0511
Ema RosenbachováEma Rosenbachová 05 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rovniny 0491
31 Kateřina KljučikováKateřina Ključiková 05 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0491
32 Tereza SikorováTereza Sikorová 06 ZŠ JablunkovZŠ Jablunkov 0471
33 Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0463
Barbora HolasováBarbora Holasová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0449
34 Eliška PalyzováEliška Palyzová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0449
35 Alena KrepkováAlena Krepková 06 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0429
36 Eliška PrudkáEliška Prudká 06 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rovniny 0417
37 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0416
38 Kateřina LípováKateřina Lípová 05 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0409
39 Petra BenišováPetra Benišová 06 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0403
40 Ema VocetkováEma Vocetková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0392
41 Anežka PavelkováAnežka Pavelková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0387
42 Tereza BurováTereza Burová 06 ZŠ JablunkovZŠ Jablunkov 0382
43 Anna GureckáAnna Gurecká 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0362
Veronika KokešováVeronika Kokešová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0359
44 Karolína SynkováKarolína Synková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0359
Natálie SymerskáNatálie Symerská 05 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0357
45 Nikola SukeníkováNikola Sukeníková 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0357
46 Simona PindejováSimona Pindejová 05 ZŠ JablunkovZŠ Jablunkov 0355
47 Tereza BubeníčkováTereza Bubeníčková 05 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0344
48 Kateřina RatajováKateřina Ratajová 05 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rovniny 0340
49 Martina JuzkováMartina Juzková 06 ZŠ JablunkovZŠ Jablunkov 0322
50 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0296
51 Agáta ŠustalováAgáta Šustalová 05 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0295
52 Michaela BártováMichaela Bártová 06 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0284
53 Ema VálkováEma Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0257
54 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 05 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rovniny 0237
Michaela JahodováMichaela Jahodová 06 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0000
Lila LojkováLila Lojková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Magdaléna ŠajbanováMagdaléna Šajbanová 05 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0000
Terezie BuchtyárováTerezie Buchtyárová 05 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0000
Ema VálkováEma Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Nikola PyszkováNikola Pyszková 06 ZŠ JablunkovZŠ Jablunkov 0000
Gabriela MlýnkováGabriela Mlýnková 05 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0000
Lucie ZábojníkováLucie Zábojníková 06 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rovniny 0000
Klára KubesováKlára Kubesová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
Tereza LaryšováTereza Laryšová 06 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rovniny 0000
Vendula ChrobákováVendula Chrobáková 05 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0000
Ema VontrobováEma Vontrobová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Natálie SymerskáNatálie Symerská 05 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0000
Adriana HoličováAdriana Holičová 06 ZŠ JablunkovZŠ Jablunkov 0000
Emma ŽákováEmma Žáková 06 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0000
Kristýna MonišováKristýna Monišová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
55 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
Celkem 75 závodníků