Back

 / IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva

Otrokovice (13. 9. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 13.9.2018 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 31 4.81 x4.81x4.814.75x4.77
2 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 30 4.71 4.614.714.484.714.104.663.84
3 Jan PobořilJan Pobořil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 3 4.45 4.374.204.144.374.234.314.45
4 Jiří MalotaJiří Malota
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 25 4.44 x4.444.244.440.00.00.0
5 Tomáš TobolaTomáš Tobola
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 28 4.41 4.164.414.164.413.843.253.94
6 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 29 4.34 4.224.094.344.344.144.22x
7 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 10 4.20 4.13x4.204.20xx4.13
8 Ondřej GlozaOndřej Gloza
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 17 4.05 3.83x4.054.053.993.873.79
9 Filip KlimentFilip Kliment
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 19 3.91 3.223.833.913.910.00.00.0
10 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 26 3.89 3.853.893.643.890.00.00.0
11 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 23 3.86 3.863.843.703.860.00.00.0
12 Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 22 3.84 3.843.683.523.840.00.00.0
13 Jan BěhalJan Běhal
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 21 3.82 3.82xx3.820.00.00.0
14 Štěpán SrbaŠtěpán Srba
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 13 3.77 3.77x3.743.770.00.00.0
15 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 20 3.72 3.382.663.723.720.00.00.0
16 Petr HurtaPetr Hurta
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 27 3.70 xx3.703.700.00.00.0
17 Jan ŠpanělJan Španěl
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 11 3.68 3.68x3.323.680.00.00.0
18 Martin SukanýMartin Sukaný
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 24 3.66 3.663.653.493.660.00.00.0
19 Jakub PolášekJakub Polášek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 14 3.63 xx3.633.630.00.00.0
Oliver PavlíčekOliver Pavlíček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 2 3.62 3.513.623.423.620.00.00.0
20 Marek ZimákMarek Zimák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 16 3.62 3.553.623.423.620.00.00.0
21 Jakub UherJakub Uher
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 7 3.49 x3.49x3.490.00.00.0
Petr SolařPetr Solař
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 12 3.37 3.373.222.923.370.00.00.0
22 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4 3.37 x-3.373.370.00.00.0
23 Prokop ŠotnarProkop Šotnar
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 6 3.10 xx3.103.100.00.00.0
24 Denis ShlynyaDenis Shlynya
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 5 2.68 xx2.682.680.00.00.0
MS Jan VítekJan Vítek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 9 3.31 3.203.313.063.310.00.00.0
MS Roman PavelecRoman Pavelec
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 1 3.05 3.053.023.043.050.00.00.0
Vojtěch VašíčekVojtěch Vašíček
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 8 DNS
David KučeraDavid Kučera
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 15 DNS
Filip ChrástekFilip Chrástek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 18 NM
Celkem 31 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 13.9.2018 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 28 4.72 x4.724.514.724.214.654.59
2 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 27 4.64 4.174.434.644.644.434.574.55
3 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 26 4.45 x4.394.244.39x4.144.45
4 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 11 4.36 4.03x4.364.364.174.274.16
5 Amálie HorákováAmálie Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 24 4.25 4.254.243.524.253.914.08x
6 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 25 4.23 x3.823.933.93x4.034.23
7 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 20 4.00 4.003.773.944.00x3.653.73
8 Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 22 3.93 3.743.923.753.92x3.883.93
9 Karolína MaderováKarolína Maderová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 21 3.91 3.913.803.883.910.00.00.0
10 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 23 3.90 3.903.733.783.900.00.00.0
11 Michaela DrábkováMichaela Drábková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 19 3.87 x3.773.873.870.00.00.0
12 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 15 3.85 3.663.113.853.850.00.00.0
13 Eliška HonsováEliška Honsová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4 3.84 3.843.293.773.840.00.00.0
14 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 18 3.73 3.723.733.623.730.00.00.0
15 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 16 3.71 3.713.543.153.710.00.00.0
16 Vendula MachováVendula Machová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 8 3.64 3.453.643.643.640.00.00.0
17 Barbora BřezovjákováBarbora Březovjáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 1 3.64 3.433.642.853.640.00.00.0
18 Lucie JanošcováLucie Janošcová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 12 3.61 3.61x3.613.610.00.00.0
19 Denisa HozákováDenisa Hozáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 5 3.54 3.54x3.463.540.00.00.0
20 Thuy Linh DuongThuy Linh Duong
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 2 3.15 3.113.152.593.150.00.00.0
21 Klára KvětoňováKlára Květoňová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 7 3.13 3.073.13x3.130.00.00.0
22 Jůlie JežováJůlie Ježová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 14 3.12 3.122.622.733.120.00.00.0
23 Tereza BromováTereza Bromová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 13 3.10 3.102.89x3.100.00.00.0
24 Eliška ŠtefkováEliška Štefková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 10 2.80 2.80xx2.800.00.00.0
25 Darina ŠamánkováDarina Šamánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 9 2.44 2.302.442.392.440.00.00.0
MS Julia KudlováJulia Kudlová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 6 3.68 2.913.68x3.680.00.00.0
Nikola JiříčkováNikola Jiříčková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 17 DNS
Diana HalámkováDiana Halámková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 3 DNS
Celkem 28 závodníků