Back

 / IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva

Otrokovice (13. 9. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 13.9.2018 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.12
2 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 08.44
3 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.53
4 Tomáš TobolaTomáš Tobola 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 08.68
5 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.70
6 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.97
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 13.9.2018 - 16:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DolníkDavid Dolník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.81
2 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.10
3= Patrik TomanPatrik Toman 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.23
3= Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.63
5 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.64
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 13.9.2018 - 16:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KučeraDavid Kučera 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.59
2 Štěpán SrbaŠtěpán Srba 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.62
3 Vojtěch VašíčekVojtěch Vašíček 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.90
4 Petr SolařPetr Solař 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 10.32
Jakub PolášekJakub Polášek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 13.9.2018 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.08
2 Jan BěhalJan Běhal 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.35
3 Jakub UherJakub Uher 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.84
MS Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 10.01
MS Jan VečeřaJan Večeřa 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.61
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 13.9.2018 - 16:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.47
2 Eduard FilipEduard Filip 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.48
3 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.56
MS Ondřej VančíkOndřej Vančík 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 10.61
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.12
2 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 08.44
3 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.53
4 Tomáš TobolaTomáš Tobola 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 08.68
5 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.70
6 David DolníkDavid Dolník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.81
7 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.97
8 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.08
9 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.10
10 Patrik TomanPatrik Toman 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.23
11 Jan BěhalJan Běhal 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.35
12 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.47
13 Eduard FilipEduard Filip 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.48
14 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.56
15 David KučeraDavid Kučera 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.59
16 Štěpán SrbaŠtěpán Srba 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.62
17 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.63
18 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.64
19 Jakub UherJakub Uher 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.84
20 Vojtěch VašíčekVojtěch Vašíček 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.90
21 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 10.01
22 Petr SolařPetr Solař 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 10.32
23 Jan VečeřaJan Večeřa 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.61
23 Ondřej VančíkOndřej Vančík 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 10.61
Jakub PolášekJakub Polášek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DQ

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 13.9.2018 - 16:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.52
2 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.63
3 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.65
4 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.84
5 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.86
6 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.10
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 13.9.2018 - 16:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie HorákováAmálie Horáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.15
2 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.16
3 Karolína TaftováKarolína Taftová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.46
4 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.49
5 Soňa JasnáSoňa Jasná 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.58
6 Lucie JanošcováLucie Janošcová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.78
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 13.9.2018 - 16:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.25
2 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.31
3 Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.66
4 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.79
5 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.88
Nikola JiříčkováNikola Jiříčková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 13.9.2018 - 16:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.28
2 Barbora BřezovjákováBarbora Březovjáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.74
3 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.77
4 Klára KvětoňováKlára Květoňová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 10.26
5 Aneta BlizňákováAneta Blizňáková 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 10.53
6 Vanda NedorostkováVanda Nedorostková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 10.66
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 13.9.2018 - 16:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.11
2 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.11
3 Denisa HozákováDenisa Hozáková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.49
4 Eliška ŠtefkováEliška Štefková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.75
5 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.76
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.52
2 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.63
3 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.65
4 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.84
5 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.86
6 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.10
7 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.11
7 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.11
9 Amálie HorákováAmálie Horáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.15
10 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.16
11 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.25
12 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.28
13 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.31
14 Karolína TaftováKarolína Taftová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.46
15 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.49
15 Denisa HozákováDenisa Hozáková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.49
17 Soňa JasnáSoňa Jasná 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.58
18 Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.66
19 Barbora BřezovjákováBarbora Březovjáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.74
20 Eliška ŠtefkováEliška Štefková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.75
21 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.76
22 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.77
23 Lucie JanošcováLucie Janošcová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.78
24 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.79
25 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.88
26 Klára KvětoňováKlára Květoňová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 10.26
27 Aneta BlizňákováAneta Blizňáková 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 10.53
28 Vanda NedorostkováVanda Nedorostková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 10.66
Nikola JiříčkováNikola Jiříčková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 DNS