Back

 / 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva

Zlín (25. 4. 2018)

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 25.4.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 2:32.75
2 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:33.80
3 Mikis KotopulosMikis Kotopulos 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:40.65
4 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 2:43.42
5 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 2:46.96
6 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 9 2:47.58
7 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 2:49.43
8 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 2:50.78
9 Petr HurtaPetr Hurta 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 2:51.55
10 Petr SolařPetr Solař 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10 3:02.05
11 Jonáš BernátíkJonáš Bernátík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12 3:03.70
Jakub KrchňáčekJakub Krchňáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 25.4.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla MatochováAdéla Matochová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 2:48.93
2 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 2:49.64
3 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11 2:53.06
4 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 2:55.83
5 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:57.82
6 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 2:59.00
7 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:59.02
8 Anežka BraunerováAnežka Braunerová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:59.16
9 Amálie HorákováAmálie Horáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:59.58
10 Gabriela SolařováGabriela Solařová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 3:09.11
11 Anna JelínkováAnna Jelínková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 3:33.31
Celkem 11 závodníků