Back

 / 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva

Zlín (25. 4. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 25.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 5.44
2 Marek MatyskaMarek Matyska
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 5.29
3 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.59
4 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4.54
5 Mikis KotopulosMikis Kotopulos
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4.46
6 Tomáš TobolaTomáš Tobola
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 4.42
7 Marek BětuňákMarek Bětuňák
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 4.38
8 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.36
9 Ondřej GlozaOndřej Gloza
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4.28
10 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4.26
11 Daniel KupkaDaniel Kupka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.23
12 Matyáš AdámekMatyáš Adámek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 4.22
13 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.15
14 Petr HurtaPetr Hurta
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 4.11
15 Jakub WitczakJakub Witczak
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.10
16 Šimon MergentálŠimon Mergentál
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.98
17 Filip KlimentFilip Kliment
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3.96
18 Ondřej KomárekOndřej Komárek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.92
19 Petr GregušPetr Greguš
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 3.87
20 Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.87
21 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.86
22 Jan BěhalJan Běhal
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.70
23 Dominik MozolaDominik Mozola
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.67
24 Otakar HolíkOtakar Holík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.61
25 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.59
26 Matěj BokMatěj Bok
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.50
27 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.36
28 Jiří HradeckýJiří Hradecký
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3.20
29 Patrik KvětoňPatrik Květoň
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 2.56
MS Ondřej UherOndřej Uher
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.63
MS Jakub PolášekJakub Polášek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3.59
Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 DNS
Radim TomčalaRadim Tomčala
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 DNS
Václav ZahradníčekVáclav Zahradníček
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 DNS
Štěpán SrbaŠtěpán Srba
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 DNS
Tomáš MartykánTomáš Martykán
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 DNS
Vojtěch VašíčekVojtěch Vašíček
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 DNS
Oliver SolanskýOliver Solanský
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 DNS
Adam SekerAdam Seker
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 NM
Poznámky/pokusy:
" Díky chybě v kanceláři nejdou zapisovat k pokusům hodnoty větru, všechny výkony byly v regulérních hodnotách.
Celkem 39 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 25.4.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4.78
2 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.59
3 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.56
4 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 4.51
5 Ivana RýdlováIvana Rýdlová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 4.45
6 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.30
7 Dita ZimčíkováDita Zimčíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4.26
8 Amálie HorákováAmálie Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.14
9 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4.11
10 Karolína MaderováKarolína Maderová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4.09
11 Michaela DrábkováMichaela Drábková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 4.05
12 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4.02
13 Beata JurdováBeata Jurdová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.89
14 Julia KudlováJulia Kudlová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.87
15 Simona VyoralováSimona Vyoralová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3.79
16 Natálie SwierschováNatálie Swierschová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 3.74
17 Michaela MotalíkováMichaela Motalíková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 3.69
18 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 3.66
19 Nikola JiříčkováNikola Jiříčková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 3.61
20 Jůlie JežováJůlie Ježová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.48
21 Bára NedbalováBára Nedbalová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 3.46
22 Kateřina SkýpalováKateřina Skýpalová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 3.44
23 Aneta BlizňákováAneta Blizňáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 3.44
24 Adéla FuskováAdéla Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.42
25 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3.40
26 Vanda CímalováVanda Címalová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 3.29
27 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.27
28 Lucie KruťováLucie Kruťová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 3.22
29 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.22
30 Lucie JanošcováLucie Janošcová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.19
MS Tereza BromováTereza Bromová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.37
MS Lucie KalčíkováLucie Kalčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.42
MS Julie BabíkováJulie Babíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.34
Tereza MiklíkováTereza Miklíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 DNS
Kamila KanitrováKamila Kanitrová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 DNS
Sára TomkováSára Tomková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 DNS
Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 DNS
Karolína KužílkováKarolína Kužílková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 NM
Lucie FolknerováLucie Folknerová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 NM
Vanesa DulkováVanesa Dulková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 NM
Poznámky/pokusy:
" Díky chybě v kanceláři nejdou zapisovat hodnoty větru, Lieblová Tereza - vítr +2,1 , druhý výkon 427cm, vítr -0,4 Rýdlová Ivana - vítr +2,1, druhý výkon 441, vítr -0,7 Valeriánová Nikol- vítr +2,7, ostatní přešlapy ostatní s regulérním větrem
Celkem 40 závodníků