Back

 / 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva

Zlín (25. 4. 2018)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HanslíkDavid Hanslík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 42.36
2 Daniel KupkaDaniel Kupka 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 45.06
3 Adam ŠtouračAdam Štourač 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 45.33
4 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 48.57
5 Matyáš AdámekMatyáš Adámek 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 49.21
6 Martin JagošMartin Jagoš 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 50.09
7 Michael KamasMichael Kamas 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 56.71
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán GrebeníčekŠtěpán Grebeníček 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 53.14
2 Robert LangpaulRobert Langpaul 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 53.62
3 Jan ŠpanělJan Španěl 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 53.79
4 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 54.04
5 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 55.26
6 David HolákDavid Holák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 58.86
MS Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 44.87
Celkem 7 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 45.24
2 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 50.99
3 Zlata RytířováZlata Rytířová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 52.10
4 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 53.91
5 Adéla ŽákovskáAdéla Žákovská 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 55.34
6 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 56.12
7 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 57.30
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karin TinkováKarin Tinková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 48.73
2 Valerie StrakováValerie Straková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 51.09
3 Veronika PerničkováVeronika Perničková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 52.45
4 Simona VyoralováSimona Vyoralová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 52.69
5 Ariadna Vercher LlinaresováAriadna Vercher Llinaresová 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 56.77
Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 51.57
2 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 52.51
3 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 54.11
4 Bára NedbalováBára Nedbalová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 55.91
MS Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 55.27
MS Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 52.96
Celkem 6 závodníků