Back

 / 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva

Zlín (9. 5. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 9.5.2018 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 5.35 +0.9 m/s 4,99  +0.75,11  +0.7-5,114,94  +1.74,80  +1.25,35  +0.9
2 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 5.17 +1.4 m/s 4,88  +0.95,17  +1.45,05  +0.85,174,89  +0.7-5,17  +1.4
3 Marek MatyskaMarek Matyska
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 5.03 +1.4 m/s 5,01  +1.14,99  +0.5-5,015,03  +1.44,68  +1.3-
4 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 5.01 +0.8 m/s 5,01  +0.84,97  +1.24,99  +1.15,014,92  +1.54,90  +1.3x
5 Adam ŠtouračAdam Štourač
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 4.89 3,84  +1.14,61  +1.84,17  +1.14,614,544,894,35
6 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.69 +1.3 m/s 4,37  +1.14,38  +0.44,41  +1.84,414,58  +1.24,59  +0.84,69  +1.3
7 Daniel KupkaDaniel Kupka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.67 +0.8 m/s 4,14  +0.54,45  +1.33,99  +0.74,454,67  +0.84,31  +1.14,32  +0.7
8 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.65 +1.4 m/s x4,45  +1.63,72  +1.94,454,65  +1.4x4,64  +2.0
9 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4.52 +1.0 m/s 4,27  +0.74,52  +1.04,51  +0.74,524,44  +0.44,02  +0.64,44  +1.0
10 Tomáš TobolaTomáš Tobola
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 4.36 +0.6 m/s 3,99  +0.7x4,36  +0.64,360.00.00.0
11 Aleš KarolAleš Karol
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 4.21 +0.8 m/s 3,60  +0.44,10  +1.44,21  +0.84,210.00.00.0
12 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.16 +1.5 m/s 4,15  +1.14,02  +1.14,16  +1.54,160.00.00.0
13 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4.13 +1.1 m/s 3,96  +1.34,09  +0.74,13  +1.14,130.00.00.0
14 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.13 +1.1 m/s 3,94  +1.04,13  +1.14,01  +1.74,130.00.00.0
15 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.05 +1.3 m/s 3,95  +0.94,05  +1.33,96  +1.14,050.00.00.0
16 David DolníkDavid Dolník
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.02 +0.9 m/s 4,02  +0.93,94  +0.9x4,020.00.00.0
17 Vojtěch HorňákVojtěch Horňák
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.91 +1.6 m/s 3,91  +1.63,70  +1.63,81  +1.93,910.00.00.0
18 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.88 +0.8 m/s 3,88  +0.83,74  +0.83,65  +2.03,880.00.00.0
19 Patrik TomanPatrik Toman
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 3.84 +1.7 m/s 3,84  +1.73,50  +1.73,63  +1.63,840.00.00.0
20 Petr HurtaPetr Hurta
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 3.82 +1.9 m/s 3,82  +1.9x3,74  +0.83,820.00.00.0
21 Kryštof PetrůKryštof Petrů
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3.78 +1.7 m/s 3,73  +1.23,78  +1.73,59  +1.53,780.00.00.0
22 Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.76 +1.3 m/s 3,76  +1.33,35  +0.53,76  +0.83,760.00.00.0
23 David KučeraDavid Kučera
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 3.76 +1.1 m/s 3,76  +1.13,51  +2.43,58  +1.53,760.00.00.0
24 Jakub PolášekJakub Polášek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3.71 +1.3 m/s 3,05  +0.73,71  +1.33,48  +1.23,710.00.00.0
25 Filip KlimentFilip Kliment
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3.66 +0.8 m/s 3,66  +0.8xx3,660.00.00.0
26 Matěj BokMatěj Bok
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.48 +1.5 m/s 3,32  +1.53,45  +1.33,48  +1.53,480.00.00.0
27 Ondřej JaníkOndřej Janík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.38 +0.4 m/s 3,38  +0.43,20  +0.9x3,380.00.00.0
28 Otakar HolíkOtakar Holík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.26 +0.6 m/s 2,55  +1.33,26  +0.63,15  +1.53,260.00.00.0
Martin JagošMartin Jagoš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 DNS
Adam SekerAdam Seker
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 DNS
Martin MigdalMartin Migdal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 DNS
Mikis KotopulosMikis Kotopulos
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 DNS
Ondřej UherOndřej Uher
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 DNS
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 9.5.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 4.73 +2.2 m/s 4.45 +1.2 m/s  +1.74,42  +0.64,45  +1.24,454,33  +0.2 +1.24,73  +2.2
2 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.70 +1.1 m/s x4,43  +1.44,23  +1.84,434,70  +1.14,44  +2.1x
3 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.63 +2.9 m/s 4.42 +0.7 m/s 4,63  +2.9 +1.54,42  +0.74,634,32  +1.1 +2.64,42  +2.2
4 Klára RafajováKlára Rafajová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4.51 +2.6 m/s 4.45 +1.0 m/s 4,45  +1.04,51  +2.64,25  +2.24,514,43  +1.04,38  +0.44,34  +1.6
5 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.39 +1.9 m/s 4,09  +1.8 +1.74,21  +1.84,214,33  +0.64,39  +1.9 +1.9
6 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4.34 +0.9 m/s 4,12  +0.54,26  +1.44,34  +0.94,344,29  +1.24,21  +0.6x
7 Ivana RýdlováIvana Rýdlová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 4.31 +0.6 m/s 4,12  +1.44,06  +1.84,07  +1.04,124,05  +1.74,31  +0.64,23  +1.8
8 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4.13 +1.0 m/s 4,13  +1.0 +1.54,13  +1.84,13 +1.12,96  +1.5 +1.2
9 Amálie HorákováAmálie Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.08 +1.9 m/s 4,06  +2.44,08  +1.93,17  +2.24,08x--
10 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.04 +1.2 m/s 4,01  +1.03,89  +1.84,04  +1.24,044,04--
11 Karolína MaderováKarolína Maderová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4.03 +1.6 m/s 4,02  +2.34,03  +1.63,83  +0.24,034,03--
12 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 4.01 +1.6 m/s 4,01  +1.63,85  +1.4 +1.44,010.00.00.0
13 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 4.01 3,654,013,824,010.00.00.0
14 Michaela DrábkováMichaela Drábková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3.98 +1.8 m/s 3,91  +1.2 +1.53,98  +1.83,980.00.00.0
15 Karolína KužílkováKarolína Kužílková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.96 +1.0 m/s 3,96  +1.03,66  +1.2 +2.43,960.00.00.0
16 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3.84 +1.3 m/s 3,69  +1.13,84  +1.3 +1.93,840.00.00.0
17 Nikola JiříčkováNikola Jiříčková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 3.71 +1.9 m/s 3,44  +1.53,71  +1.93,59  +2.23,710.00.00.0
18 Sára TomkováSára Tomková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 3.66 +2.2 m/s  +2.13,66  +2.23,55  +13.03,660.00.00.0
19 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 3.55 +2.5 m/s  +1.23,55  +2.5-3,550.00.00.0
20 Adéla ŽákovskáAdéla Žákovská
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3.47 +1.3 m/s 3,45  +1.23,16  +1.63,47  +1.33,470.00.00.0
21 Daniela KalinováDaniela Kalinová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.32 +1.3 m/s 3,23  +1.03,32  +1.33,28  +2.13,320.00.00.0
22 Kamila BrlicováKamila Brlicová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.29 +0.6 m/s 3,29  +0.6 +3.4 +1.03,290.00.00.0
23 Daniela BláhováDaniela Bláhová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3.28 +0.8 m/s 3,28  +0.83,25  +1.33,00  +1.73,280.00.00.0
24 Lucie FolknerováLucie Folknerová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3.18 +1.9 m/s 3,08  +0.7 +0.93,18  +1.93,180.00.00.0
25 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.15 +1.4 m/s 3,15  +1.43,02  +1.92,88  +1.03,150.00.00.0
26 Lucie KruťováLucie Kruťová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 3.07 +1.0 m/s 3,07  +1.0 +1.13,06  +1.93,070.00.00.0
27 Vanda CímalováVanda Címalová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 3.05 +1.0 m/s 2,89  +0.9 +1.23,05  +1.03,050.00.00.0
28 Jůlie JežováJůlie Ježová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 2.99 +1.7 m/s 2,99  +1.72,82  +1.32,83  +1.82,990.00.00.0
29 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 2.98 xx2,982,980.00.00.0
30 Darina ŠamánkováDarina Šamánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 2.86 +0.8 m/s 2,86  +0.82,67  +1.92,62  +1.42,860.00.00.0
31 Denisa MichutováDenisa Michutová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 2.60 +1.3 m/s  +1.02,60  +1.32,56  +0.52,600.00.00.0
MS Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.31 +1.1 m/s
MS Tereza BromováTereza Bromová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.19 +0.5 m/s
MS Julia KudlováJulia Kudlová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.76 +2.3 m/s
MS Adéla PoláškováAdéla Polášková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.66 +1.7 m/s
Ludmila HeraltováLudmila Heraltová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 DNS
Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 DNS
Eliška ŠtefkováEliška Štefková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 DNS
Celkem 38 závodníků