Back

 / 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva

Zlín (9. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 9.5.2018 - 14:00) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.07
2 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.23
3 Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.37
4 Tomáš TobolaTomáš Tobola 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 08.85
5 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 08.92
6 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.06
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 9.5.2018 - 14:00) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.28
2 David DolníkDavid Dolník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.38
Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.62
3 Patrik TomanPatrik Toman 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.62
4 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.82
5 Patrik KvětoňPatrik Květoň 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 11.50
Martin MigdalMartin Migdal 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 9.5.2018 - 14:00) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.68
2 Filip EduardFilip Eduard 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.69
3 Martin JagošMartin Jagoš 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.82
4 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 10.02
5 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.17
6 Vojtěch HorňákVojtěch Horňák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 10.32
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 9.5.2018 - 14:00) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.81
2 Kryštof PudelkaKryštof Pudelka 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.07
3 Alexander PujinAlexander Pujin 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 09.36
4 Michael KamasMichael Kamas 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.67
5 Martin KočařMartin Kočař 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.18
6 Jakub PolášekJakub Polášek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.42
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 9.5.2018 - 14:00) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.80
2 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.65
3 Bořek ŠevčíkBořek Ševčík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.99
4 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 10.03
5 Vojtěch VašíčekVojtěch Vašíček 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 10.04
Ondřej UherOndřej Uher 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Jan ŠpanělJan Španěl 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 9.5.2018 - 13:40) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.59
2 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.68
3 Karolína VečeřováKarolína Večeřová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.79
4 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.92
5 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.16
6 Amálie HorákováAmálie Horáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.25
MS Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.80
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 9.5.2018 - 13:40) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.88
2 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.07
3 Alexandra MatějíčkováAlexandra Matějíčková 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.18
4 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.19
5 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.51
6 Nikola JiříčkováNikola Jiříčková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 09.56
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 9.5.2018 - 13:40) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BlizňákováAneta Blizňáková 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 10.00
Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 10.04
2 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 10.04
3 Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 10.18
MS Julia KudlováJulia Kudlová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.65
MS Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.06
Ema NovosádováEma Novosádová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 9.5.2018 - 13:40) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Soňa JasnáSoňa Jasná 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.67
2 Anna JelínkováAnna Jelínková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.20
3 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 10.26
4 Daniela KalinováDaniela Kalinová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 10.37
5 Sára KolářováSára Kolářová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.68
6 Lucie KruťováLucie Kruťová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 10.98
7 Vanda CímalováVanda Címalová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 10.99
Natálie HoleňákováNatálie Holeňáková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 9.5.2018 - 13:40) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MatochováAdéla Matochová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.74
2 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.95
3 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 10.03
4 Vendula KovaříkováVendula Kovaříková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 10.10
MS Adéla PoláškováAdéla Polášková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.91
Dorota MarelováDorota Marelová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Hana PatínkováHana Patínková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 9.5.2018 - 13:40) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.63
2 Klára RafajováKlára Rafajová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.17
3 Sára TomkováSára Tomková 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 10.02
4 Eliška ŠtefkováEliška Štefková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 10.49
5 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 11.30
Ema UrbancováEma Urbancová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků