Back

 / 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva

Zlín (9. 5. 2018)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 9.5.2018 - 14:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 48.58
2 Petr HurtaPetr Hurta 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 50.72
Martin MigdalMartin Migdal 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
David KučeraDavid Kučera 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 9.5.2018 - 14:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HanslíkDavid Hanslík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 43.89
2 Filip ChrástekFilip Chrástek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 51.33
3 Jan ŠpanělJan Španěl 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 52.37
4 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 54.77
5 Jiří HradeckýJiří Hradecký 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 57.37
Ondřej NavrátilOndřej Navrátil 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 9.5.2018 - 14:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 43.72
2 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 48.72
3 Valerie StrakováValerie Straková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 50.04
4 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 51.07
5 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 54.14
Ludmila HeraltováLudmila Heraltová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Adéla ŽákovskáAdéla Žákovská 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 9.5.2018 - 14:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 50.27
2 Zlata RytířováZlata Rytířová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 51.75
MS Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 55.76
MS Simona VyoralováSimona Vyoralová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 53.23
MS Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 46.02
Bára NedbalováBára Nedbalová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 DNS
Tereza MiklíkováTereza Miklíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 9.5.2018 - 14:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HrozováAnna Hrozová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 50.40
2 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 51.84
3 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 52.31
4 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 52.68
5 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 53.50
6 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 55.37
7 Vendula KovaříkováVendula Kovaříková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 55.65
Celkem 7 závodníků