Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Hranice (9. 6. 2018)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 20 6.97 +2.3 m/s 6.44 +0.4 m/s x6,44  +0.46,97  +2.36,97---
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 18 6.71 +1.3 m/s 6,45  +2.36,71  +1.36,45  +0.46,716,45  -0.4xx
3 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
89 17 6.67 +1.3 m/s 5,88  +0.86,46  +0.86,67  +1.36,676,59  +1.0--
MS Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 19 6.34 +1.4 m/s 6,34  +1.4xx6,34---
5 Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 15 6.29 -0.3 m/s x5,96  +1.35,91  +0.95,966,19  +0.06,09  +0.46,29  -0.3
6 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 16 6.25 +1.3 m/s 6,25  +1.3x6,21  -0.76,256,17  -0.1x6,10  -0.8
7 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 8 6.22 +0.9 m/s 5,62  +0.66,22  +0.96,09  +0.86,225,81  -0.5--
8 Daniel PátekDaniel Pátek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 12 6.16 -0.1 m/s xx6,09  -0.76,096,16  -0.1--
9 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 9 6.03 +1.6 m/s 5,66  +0.5x6,03  +1.66,035,50  -0.3--
10 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 10 5.98 +1.5 m/s 5,85  +0.65,98  +1.5x5,98---
11 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 14 5.92 +0.6 m/s 5,86  +0.75,78  +1.45,92  +0.65,920.00.00.0
12 Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
00 4 5.81 +2.0 m/s 5,64  +0.45,81  +2.05,62  +1.45,810.00.00.0
13 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 5 5.79 +1.1 m/s 5,79  +1.15,68  +0.4x5,790.00.00.0
14 Vilém BiječekVilém Biječek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 3 5.74 +1.3 m/s x5,74  +1.3x5,740.00.00.0
15 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 11 5.70 +1.3 m/s 5,68  +1.35,70  +1.35,49  -0.85,700.00.00.0
16 David SuchánekDavid Suchánek
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
98 7 5.46 +1.2 m/s 5,46  +1.24,17  +1.05,34  +0.55,460.00.00.0
17 Lukáš CochlarLukáš Cochlar
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 6 5.33 +2.7 m/s 4.99 +1.2 m/s 4,99  +1.24,23  +0.85,33  +2.75,330.00.00.0
18 Jan MacuraJan Macura
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
89 2 5.11 -0.7 m/s 4,33  -0.14,87  +2.35,11  -0.75,110.00.00.0
19 Petr ŠkrobákPetr Škrobák
Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ...
01 1 4.24 +0.6 m/s 4,24  +0.6xx4,240.00.00.0
František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 13 NM
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Helena TomkováHelena Tomková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
92 22 5.60 +0.6 m/s 5,20  -1.2x5,31  -1.35,314,17  -0.15,35  -0.65,60  +0.6
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 23 5.48 +0.6 m/s 5,24  -1.55,34  -0.55,04  -1.95,345,29  +0.94,97  +0.15,48  +0.6
3 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 17 5.16 +0.4 m/s 5,10  -1.4x4,71  -1.65,104,95  -0.4x5,16  +0.4
4 Barbora PokornáBarbora Pokorná
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 18 5.15 +0.0 m/s 5,04  -1.2x5,02  -0.75,045,15  +0.0--
5 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 21 5.14 -1.0 m/s 4,79  -1.05,14  -1.04,90  -0.65,14---
6 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 13 5.12 -2.1 m/s 5,01  -1.45,12  -2.14,96  -0.45,124,97  +0.65,07  -0.65,01  +0.4
7 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 20 5.10 -0.9 m/s x5,10  -0.94,78  -1.05,10x4,95  -0.65,00  +0.6
8 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 16 5.07 -0.7 m/s 4,85  -1.5x5,07  -0.75,075,06  +1.04,06  -1.05,04  -0.4
9 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 14 4.93 -1.4 m/s x4,93  -1.44,61  -1.44,930.00.00.0
10 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 19 4.88 -1.0 m/s 4,88  -1.04,87  -0.94,64  -1.04,880.00.00.0
11 Lucie HöfrováLucie Höfrová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 11 4.79 -2.9 m/s 4,58  -1.5x4,79  -2.94,790.00.00.0
12 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 12 4.78 -0.3 m/s 4,15  -1.24,78  -0.34,51  +1.54,780.00.00.0
13 Eliška HegrováEliška Hegrová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
98 15 4.73 -1.4 m/s 4,15  -2.04,73  -1.44,49  -0.74,730.00.00.0
14 Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 7 4.61 -1.9 m/s 4,40  -1.54,42  -1.04,61  -1.94,610.00.00.0
15 Marta ČtvrtlíkováMarta Čtvrtlíková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 9 4.30 -1.6 m/s 4,26  -1.2x4,30  -1.64,300.00.00.0
16 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3 4.20 -1.0 m/s 4,20  -1.04,17  -1.2-4,200.00.00.0
17 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 5 4.19 -1.9 m/s 3,87  -1.33,25  -0.54,19  -1.94,190.00.00.0
18 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 8 4.16 -2.2 m/s xx4,16  -2.24,160.00.00.0
19 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4 4.14 -0.4 m/s x4,14  -0.43,82  -1.14,140.00.00.0
20 Simona KotrláSimona Kotrlá
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 6 4.08 -1.9 m/s 4,08  -1.9x4,03  -1.34,080.00.00.0
21 Agáta SeberováAgáta Seberová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 1 3.90 -1.0 m/s 3,90  -1.03,83  -1.1x3,900.00.00.0
22 Dominika GociekDominika Gociek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
00 10 3.80 -1.0 m/s x3,80  -1.0-3,800.00.00.0
23 Lada SrovnalováLada Srovnalová
Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ...
03 2 3.76 -1.5 m/s x3,20  -0.53,76  -1.53,760.00.00.0
Celkem 23 závodníků