Back

 / 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uherské Hradiště (30. 6. 2018)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 6.96 +3.2 m/s 6.51 +1.3 m/s 6,51  +1.3xx6,516,67  +3.8x6,96  +3.2
2 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.81 +2.3 m/s 6,63  +3.46,58  +3.46,78  +3.76,78x6,81  +2.3x
3 Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 6.70 +4.0 m/s 6,10  +2.26,35  +2.35,96  +4.46,35xx6,70  +4.0
4 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 6.64 +3.2 m/s 6,14  +2.46,24  +2.4x6,246,47  +4.06,64  +3.26,44  +2.1
5 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 6.54 +2.6 m/s 6,32  +2.76,38  +3.5x6,38xx6,54  +2.6
6 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 6.27 +3.4 m/s 6.12 +1.5 m/s 4,15  +2.56,12  +1.56,27  +3.46,270.00.00.0
7 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 6.15 +3.2 m/s 5.38 +1.6 m/s 5,38  +1.66,15  +3.2x6,15x--
8 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 6.09 +3.5 m/s 5.78 +2.0 m/s 6,09  +3.55,78  +2.05,84  +3.46,090.00.00.0
9 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 5.96 +3.0 m/s 5.02 +1.2 m/s 5,96  +3.05,02  +1.2-5,960.00.00.0
10 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 5.96 +4.3 m/s xx5,96  +4.35,960.00.00.0
11 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 5.93 +0.5 m/s x5,93  +0.5x5,930.00.00.0
12 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 5.92 +2.9 m/s 5,59  +3.35,92  +2.9x5,920.00.00.0
13 Martin ŠtípekMartin Štípek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.91 +2.6 m/s 5.89 +1.8 m/s 5,89  +1.85,91  +2.65,46  +4.15,910.00.00.0
14 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5.84 +2.9 m/s 5.64 +2.0 m/s 5,64  +2.05,59  +2.15,84  +2.95,840.00.00.0
15 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 5.74 +3.6 m/s 5,45  +2.35,43  +3.65,74  +3.65,740.00.00.0
16 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 5.74 +2.2 m/s 5.06 +1.0 m/s 5,06  +1.05,74  +2.25,20  +3.65,740.00.00.0
17 Radim HřebačkaRadim Hřebačka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 5.69 +1.4 m/s 5,69  +1.45,55  +4.25,13  +1.75,690.00.00.0
18 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.62 +2.0 m/s 5,62  +2.05,38  +1.7x5,620.00.00.0
19 Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 5.50 +0.3 m/s 5,39  +2.95,50  +0.35,50  +2.95,500.00.00.0
Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 DNS
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 NM
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 5.86 +5.0 m/s 5.52 +1.3 m/s 5,52  +1.35,74  +2.95,86  +5.05,865,58  +2.95,75  +4.0x
2 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.63 +2.9 m/s xx5,13  +3.05,13x5,63  +2.9x
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5.50 +2.3 m/s 5.36 +2.0 m/s xx5,50  +2.35,505,47  +3.05,36  +2.0x
4 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
82 5.50 +2.7 m/s 5.32 +1.8 m/s 4,93  +3.35,33  +3.05,14  +2.75,335,32  +1.85,50  +2.75,40  +4.6
5 Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 5.49 +2.9 m/s 5.20 +1.0 m/s 5,41  +3.25,42  +2.2x5,425,20  +1.05,33  +2.85,49  +2.9
6 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5.40 +3.7 m/s 5.32 +1.7 m/s 5,32  +1.75,40  +3.75,31  +2.35,404,89  +1.95,27  +4.25,32  +3.5
7 Lucie ČervenkováLucie Červenková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 5.33 +4.1 m/s 4.97 +1.5 m/s 4,69  +1.9x5,33  +4.15,334,97  +1.5x3,60  +3.9
8 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 5.08 +4.2 m/s 4.91 +1.8 m/s x4,91  +1.85,08  +4.25,08x5,04  +5.4x
9 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.03 +2.3 m/s 5,03  +2.3x4,90  +4.35,030.00.00.0
10 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 4.92 +2.1 m/s 4.65 +0.6 m/s 4,36  +3.04,65  +0.64,92  +2.14,920.00.00.0
11 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 4.91 +3.4 m/s xx4,91  +3.44,910.00.00.0
12 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 4.89 +4.2 m/s 4,89  +4.2xx4,890.00.00.0
13 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.82 +4.1 m/s x3,17  +2.24,82  +4.14,820.00.00.0
14 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.77 +4.0 m/s 4,47  +2.64,72  +2.14,77  +4.04,770.00.00.0
15 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.68 +4.3 m/s 4,68  +4.34,58  +2.1x4,680.00.00.0
16 Kateřina OsičkováKateřina Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.65 +2.6 m/s x4,65  +2.6x4,650.00.00.0
17 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 4.45 +2.3 m/s 4,45  +2.32,17  +2.43,73  +3.34,450.00.00.0
Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 DNS
Lucie MertováLucie Mertová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 DNS
Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 NM
Celkem 20 závodníků