Back

 / Dětské olympijské hry v atletice

Turnov (15. 6. 2018)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj MečířMatěj Mečíř 02 ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná 8 2:25.77
2 Jiří LamačJiří Lamač 02 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 7 2:31.25
3 LUKÁŠ ČECHLUKÁŠ ČECH 03 ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 2 2:32.01
4 Petr HavlíčekPetr Havlíček 02 ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J. 5 2:32.53
5 Roman HanykRoman Hanyk 04 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 4 2:34.78
6 Ondřej BergerOndřej Berger 04 ZŠ StudenecZŠ Studenec 1 2:36.41
7 Dominik HlaváčDominik Hlaváč 04 ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 6 2:38.04
8 Michal DyntarMichal Dyntar 03 ZŠ StudenecZŠ Studenec 3 2:51.87
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 11:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ČernohorskýJan Černohorský 05 ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J. 2 2:29.77
2 Štěpán BakešŠtěpán Bakeš 05 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 1 2:30.76
3 Jan ŠtefanJan Štefan 05 ZŠ StudenecZŠ Studenec 14 2:31.76
4 Matěj KožnarMatěj Kožnar 05 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 5 2:32.92
5 Jiří OpluštilJiří Opluštil 05 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 9 2:39.19
6 Antonín MalýAntonín Malý 05 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 6 2:44.03
7 Patrik RubešPatrik Rubeš 05 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 12 2:44.07
8 Matyáš DoubekMatyáš Doubek 06 ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 3 2:46.94
9 Jakub POHOŘALÝJakub POHOŘALÝ 06 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 10 2:50.86
10 Michal NECHANICKÝMichal NECHANICKÝ 06 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 7 2:51.49
11 Matěj HykaMatěj Hyka 06 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 4 2:55.83
12 Vojtěch NejezchlebVojtěch Nejezchleb 05 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 8 2:56.98
13 LUKÁŠ RONLUKÁŠ RON 05 ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 11 2:58.00
14 Vlastimil SladovníkVlastimil Sladovník 06 ZŠ StudenecZŠ Studenec 13 3:00.77
Celkem 14 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 11:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 MONIKA MARTINKOVÁMONIKA MARTINKOVÁ 03 ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 4 2:33.18
2 Terezie DlabováTerezie Dlabová 04 ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice 1 2:41.77
3 Tereza SokolováTereza Sokolová 03 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 6 2:45.71
4 Veronika JonováVeronika Jonová 03 ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 2 2:48.34
5 Kristýna HofmanováKristýna Hofmanová 03 ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná 8 2:49.28
6 Klára VodhánělováKlára Vodhánělová 04 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 7 2:57.53
7 Adéla NoskováAdéla Nosková 03 ZŠ StudenecZŠ Studenec 5 3:30.51
Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 3 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta ŠtefanováMarkéta Štefanová 05 ZŠ StudenecZŠ Studenec 11 2:38.90
2 Valerie KřížováValerie Křížová 06 ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 7 2:44.56
3 katřina Jakouběovákatřina Jakouběová 03 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 4 2:46.48
4 Anežka MaláAnežka Malá 07 ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 9 2:47.65
5 Barbora PaulůBarbora Paulů 06 ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná 2:49.95
6 Martina KnoblochováMartina Knoblochová 05 ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 6 3:02.44
7 Magdaléna ChrástováMagdaléna Chrástová 05 ZŠ StudenecZŠ Studenec 3 3:04.77
8 KRISTÝNA HOUDKOVÁKRISTÝNA HOUDKOVÁ 05 ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 2 3:04.85
9 Vendula PlichtováVendula Plichtová 05 ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 10 3:05.28
10 Nela JOHNOVÁNela JOHNOVÁ 06 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 5 3:07.36
11 Nikola VOTOČKOVÁNikola VOTOČKOVÁ 06 ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 12 3:11.84
Veronika FilipováVeronika Filipová 05 ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J. 1 DNF
Celkem 12 závodníků