Back

 / KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo

Frýdek-Místek (6. 9. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 6.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KremserJan Kremser
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 26 5.03 +0.1 m/s 4.41  -0.24.60  +0.15.03  +0.15.034.64  +0.24.75  -0.14.90  +0.1
2 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 21 4.74 +0.2 m/s 4.74  +0.2x4.56  +0.34.744.23  +0.1xx
3 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 27 4.68 -0.3 m/s 4.64  +0.14.63  +0.24.51  -0.34.644.43  -0.14.56  +0.14.68  -0.3
4 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 29 4.60 +0.2 m/s 4.18  -0.14.05  +0.14.49  +0.14.493.92  +0.34.58  +0.24.60  +0.2
5 Jan KlimasJan Klimas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 19 4.57 +0.1 m/s 4.23  +0.24.57  +0.13.99  +0.34.57x4.29  +0.2x
6 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 25 4.52 +0.1 m/s 4.46  -0.14.52  +0.1x4.52xx4.32  +0.2
7 Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 23 4.51 +0.2 m/s x4.46  +0.24.43  +0.14.464.43  +0.14.38  +0.44.51  +0.2
8 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 28 4.46 +0.1 m/s 4.46  +0.14.21  +0.24.39  -0.14.464.25  +0.13.92  -0.24.16  +0.3
9 Denis PyšDenis Pyš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 22 4.34 +0.1 m/s 4.12  -0.24.34  +0.14.31  -0.14.340.00.00.0
10 Václav OravaVáclav Orava
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 9 4.34 -0.1 m/s 4.34  -0.12.48  +0.14.04  -0.24.340.00.00.0
11 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 2 4.33 -0.1 m/s x4.13  +0.14.33  -0.14.330.00.00.0
12 František BojkoFrantišek Bojko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 8 4.31 +0.1 m/s x4.31  +0.14.18  +0.24.310.00.00.0
13 Jan KlimeckýJan Klimecký
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 24 4.29 -0.1 m/s x4.29  -0.14.29  -0.24.290.00.00.0
14 Šimon LánskýŠimon Lánský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 1 4.19 +0.2 m/s 3.90  +0.34.19  +0.23.91  +0.34.190.00.00.0
15 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 13 4.15 -0.1 m/s 4.15  -0.14.15  +0.14.15  -0.24.150.00.00.0
16 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 11 4.14 xx4.144.140.00.00.0
17 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 10 4.11 -0.1 m/s 4.05  +0.24.11  -0.13.92  +0.34.110.00.00.0
18 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 20 4.11 +0.1 m/s 4.11  +0.13.75  -0.14.04  +0.14.110.00.00.0
19 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 18 4.09 +0.2 m/s 3.97  -0.14.09  +0.23.94  +0.34.090.00.00.0
20 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 16 4.09 +0.1 m/s 4.09  +0.13.91  -0.13.81  +0.24.090.00.00.0
21 Igor NovákIgor Novák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 15 4.04 +0.1 m/s 4.01  -0.23.87  -0.14.04  +0.14.040.00.00.0
22 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 17 4.03 +0.2 m/s x4.03  +0.2x4.030.00.0  +0.20.0
23 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 30 3.94 +0.1 m/s x3.94  +0.1x3.940.0  +0.20.0  -0.10.0  +0.1
24 Filip StoszekFilip Stoszek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 12 3.77 +0.2 m/s 3.77  +0.23.75  +0.13.62  +0.13.770.00.00.0
25 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4 3.72 -0.1 m/s 3.72  -0.13.47  +0.1x3.720.00.00.0
26 Adam ChovanecAdam Chovanec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 14 3.65 +0.2 m/s x3.65  +0.23.62  +0.33.650.00.00.0
27 Roman KozielRoman Koziel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 5 3.59 +0.1 m/s 3.49  +0.23.59  +0.13.23  +0.23.590.00.00.0
28 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 6 3.59 +0.2 m/s 3.59  +0.23.45  +0.33.36  +0.13.590.00.00.0
29 Michal TrobmikMichal Trobmik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 7 3.52 +0.1 m/s 3.42  +0.33.34  -0.23.52  +0.13.520.00.00.0
30 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3 3.36 +0.3 m/s 3.36  +0.33.16  +0.3x3.360.00.00.0
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 6.9.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 37 4.73 +0.1 m/s 2.49  +0.24.65  -0.14.56  +0.14.654.69  +0.14.70  +0.24.73  +0.1
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 32 4.50 +0.3 m/s 4.50  +0.34.26  +0.24.44  +0.14.50x4.30  -0.14.19  +0.2
3 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 35 4.47 +0.2 m/s 3.97  -0.14.26  +0.14.43  -0.14.434.47  +0.24.43  -0.24.35  +0.1
4 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 2 4.46 +0.1 m/s 4.34  -0.24.30  +0.14.10  +0.24.344.17  +0.24.46  +0.14.34  +0.2
5 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 31 4.35 +0.2 m/s 4.35  +0.23.92  -0.13.85  +0.24.353.92  +0.23.75  +0.34.00  -0.1
6 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 36 4.28 -0.1 m/s x4.28  -0.1x4.284.11  -0.14.12  +0.13.98  +0.1
7 Julie VálkováJulie Válková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 38 4.26 +0.1 m/s 4.19  +0.33.97  +0.24.00  +0.24.194.11  -0.14.10  +0.24.26  +0.1
8 Michaela SochováMichaela Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 34 4.20 +0.1 m/s 4.15  +0.2x3.99  +0.24.154.12  -0.14.11  +0.24.20  +0.1
9 Anežka MařádkováAnežka Mařádková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 28 4.05 -0.1 m/s 3.67  +0.23.89  +0.34.05  -0.14.050.00.00.0
10 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 8 4.02 +0.2 m/s x4.02  +0.23.96  +0.14.020.00.00.0
11 Natálie ZychováNatálie Zychová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 23 4.01 +0.2 m/s 4.01  +0.23.81  +0.13.89  +0.24.010.00.00.0
12 Klára StaniekováKlára Stanieková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 4 3.98 -0.2 m/s x3.98  -0.23.76  +0.13.980.00.00.0
13 Anna StrnadelAnna Strnadel
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 18 3.87 -0.1 m/s 3.81  -0.23.81  +0.13.87  -0.13.870.00.00.0
14 Nikola BobokováNikola Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 21 3.87 -0.2 m/s x3.87  -0.23.71  +0.33.870.00.00.0
15 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 29 3.86 +0.3 m/s 3.83  +0.23.86  +0.33.85  +0.13.860.00.00.0
16 Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 30 3.86 +0.1 m/s 3.84  -0.13.86  +0.13.77  -0.23.860.00.00.0
17 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 14 3.85 +0.2 m/s 3.69  -0.13.85  +0.23.70  -0.23.850.00.00.0
18 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 26 3.82 +0.2 m/s 3.78  -0.23.82  +0.23.69  -0.13.820.00.00.0
19 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 27 3.81 +0.1 m/s 3.77  -0.23.39  +0.13.81  +0.13.810.00.00.0
20 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 10 3.75 -0.1 m/s 3.75  -0.13.65  +0.23.60  +0.13.750.00.00.0
21 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 20 3.74 -0.1 m/s 3.74  -0.13.63  -0.13.70  +0.23.740.00.00.0
22 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 17 3.73 +0.1 m/s x3.57  -0.13.73  +0.13.730.00.00.0
23 Eliška StokláskováEliška Stoklásková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 33 3.70 -0.1 m/s 3.70  -0.13.70  +0.2x3.700.00.00.0
24 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 9 3.70 +0.2 m/s 3.70  +0.23.55  -0.13.58  -0.23.700.00.00.0
25 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 13 3.67 +0.2 m/s 3.65  +0.23.61  +0.33.67  +0.23.670.00.00.0
26 Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 15 3.67 +0.1 m/s 3.67  +0.13.27  +0.23.54  +0.13.670.00.00.0
27 Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 25 3.65 +0.2 m/s 3.62  +0.23.65  +0.23.49  +0.33.650.00.00.0
28 Anna VýmolováAnna Výmolová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 22 3.61 +0.1 m/s 3.45  +0.13.61  +0.13.41  -0.23.610.00.00.0
29 Kateřina PolkováKateřina Polková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 12 3.59 -0.1 m/s 3.40  -0.13.37  +0.23.59  -0.13.590.00.00.0
30 Michaela KluzováMichaela Kluzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 24 3.54 -0.1 m/s 3.54  -0.12.89  -0.2x3.540.00.00.0
31 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 6 3.43 -0.1 m/s x3.43  -0.13.24  +0.13.430.00.00.0
32 Sofie KrchováSofie Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 19 3.42 +0.2 m/s 3.42  +0.23.31  +0.23.38  +0.13.420.00.00.0
33 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 7 3.36 +0.2 m/s 3.36  +0.22.90  +0.33.24  +0.23.360.00.00.0
34 Veronika JachnickáVeronika Jachnická
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 3.35 +0.1 m/s 3.16  +0.23.35  +0.13.10  +0.13.350.00.00.0
35 Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 11 3.32 +0.3 m/s 3.32  +0.32.93  +0.13.17  -0.13.320.00.00.0
36 Martina LigockáMartina Ligocká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3 3.28 +0.1 m/s 3.26  -0.13.11  -0.23.28  +0.13.280.00.00.0
37 Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 16 3.26 +0.1 m/s 3.21  -0.13.26  +0.13.22  +0.23.260.00.00.0
Karolína MalaiováKarolína Malaiová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 5 DNS
Celkem 38 závodníků