Back

 / KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo

Frýdek-Místek (6. 9. 2018)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.9.2018 - 18:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 19.31
2 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.98
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 20.94
4 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 21.06
5 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 21.19
6 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 21.58
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 6.9.2018 - 18:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 21.18
2 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 21.57
3 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.58
4 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.91
5 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.31
6 René SchromRené Schrom 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 24.11
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 6.9.2018 - 18:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.44
2 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.94
3 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 23.45
4 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 23.88
5 Šimon KoudelkaŠimon Koudelka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 23.92
6 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 24.91
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 6.9.2018 - 18:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 20.47
2 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 21.02
3 Adam HoněkAdam Honěk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 22.00
4 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.04
5 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 23.45
6 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 24.23
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 6.9.2018 - 18:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 21.91
2 Daniel ReisDaniel Reis 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 24.92
3 Štěpán SmetanaŠtěpán Smetana 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 25.90
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 19.31
2 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.98
3 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 20.47
4 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 20.94
5 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 21.02
6 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 21.06
7 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 21.18
8 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 21.19
9 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 21.57
10 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 21.58
10 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.58
12 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.91
12 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 21.91
14 Adam HoněkAdam Honěk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 22.00
15 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.04
16 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.31
17 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.44
18 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.94
19 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 23.45
19 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 23.45
21 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 23.88
22 Šimon KoudelkaŠimon Koudelka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 23.92
23 René SchromRené Schrom 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 24.11
24 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 24.23
25 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 24.91
26 Daniel ReisDaniel Reis 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 24.92
27 Štěpán SmetanaŠtěpán Smetana 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 25.90

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.9.2018 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.40
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 20.49
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 21.06
4 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.53
5 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 22.20
6 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 22.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 6.9.2018 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 21.19
2 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 22.29
3 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.44
4 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.87
5 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.02
6 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 23.26
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 6.9.2018 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mila StanojkovićMila Stanojković 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.61
2 Simona GrycmanováSimona Grycmanová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 22.28
3 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.55
4 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.84
5 Sabina SikorováSabina Sikorová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 23.05
6 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 23.10
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 6.9.2018 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.02
2 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.59
3 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 23.60
4 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 23.69
5 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 24.13
6 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.14
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 6.9.2018 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 23.94
2 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 24.23
3 Klára KocurováKlára Kocurová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 24.56
4 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 25.01
5 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 25.62
6 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 26.82
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 6.9.2018 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 22.07
2 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 23.27
3 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 23.40
4 Lilla LojkováLilla Lojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.98
5 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 24.34
6 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 24.62
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 6.9.2018 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.83
2 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 23.08
3 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.60
4 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 25.67
5 Sára KačmařováSára Kačmařová 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 25.74
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.40
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 20.49
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 21.06
4 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 21.19
5 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.53
6 Mila StanojkovićMila Stanojković 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.61
7 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.83
8 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 22.07
9 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 22.20
10 Simona GrycmanováSimona Grycmanová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 22.28
11 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 22.29
12 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.44
13 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 22.50
14 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.55
15 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.84
16 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.87
17 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.02
17 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.02
19 Sabina SikorováSabina Sikorová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 23.05
20 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 23.08
21 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 23.10
22 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 23.26
23 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 23.27
24 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 23.40
25 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.59
26 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 23.60
27 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 23.69
28 Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 23.94
29 Lilla LojkováLilla Lojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.98
30 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 24.13
31 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.14
32 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 24.23
33 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 24.34
34 Klára KocurováKlára Kocurová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 24.56
35 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.60
36 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 24.62
37 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 25.01
38 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 25.62
39 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 25.67
40 Sára KačmařováSára Kačmařová 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 25.74
41 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 26.82