Back

 / KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo

Frýdek-Místek (6. 9. 2018)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.9.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 41.95
2 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 44.41
3 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 44.72
4 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 45.52
5= Alexandr TobolaAlexandr Tobola 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 46.28
5= Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 46.28
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 6.9.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 45.28
2 Martin LangerMartin Langer 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 45.37
3 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 46.52
4 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 46.67
5 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 47.39
6 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 49.10
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 6.9.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 46.83
2 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 49.88
3 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 50.86
4 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 51.68
5 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 54.00
Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 6.9.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 45.60
2 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 50.85
3 Štěpán JarošŠtěpán Jaroš 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 54.75
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 41.95
2 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 44.41
3 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 44.72
4 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 45.28
5 Martin LangerMartin Langer 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 45.37
6 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 45.52
7 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 45.60
8 Alexandr TobolaAlexandr Tobola 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 46.28
8 Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 46.28
10 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 46.52
11 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 46.67
12 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 46.83
13 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 47.39
14 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 49.10
15 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 49.88
16 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 50.85
17 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 50.86
18 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 51.68
19 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 54.00
20 Štěpán JarošŠtěpán Jaroš 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 54.75
Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.9.2018 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 43.68
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 44.28
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 44.54
4 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 45.05
5 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 45.73
6 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 46.23
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 6.9.2018 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 48.46
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 48.64
3 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 48.70
4 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 49.52
5 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 50.35
6 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 50.88
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 6.9.2018 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 49.58
2 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 50.22
3 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 50.59
4 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 51.93
5 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 56.48
6 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 56.97
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 6.9.2018 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 47.04
2 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 50.38
3 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 54.19
4 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 57.29
5 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 60.96
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 43.68
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 44.28
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 44.54
4 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 45.05
5 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 45.73
6 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 46.23
7 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 47.04
8 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 48.46
9 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 48.64
10 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 48.70
11 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 49.52
12 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 49.58
13 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 50.22
14 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 50.35
15 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 50.38
16 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 50.59
17 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 50.88
18 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 51.93
19 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 54.19
20 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 56.48
21 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 56.97
22 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 57.29
23 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 60.96