Back

 / Okresní kolo SAP - Uherské Hradiště

Uherské Hradiště (13. 9. 2018)

Středoškolský pohár - Dorostenci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2662
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 2660
3 Šimon ByrtusŠimon Byrtus 02 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ 2371
4 František PchálekFrantišek Pchálek 00 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 2121
5 Jakub KuntJakub Kunt 01 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 1583
6 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1581
7 Nikolaj RomanchenkovNikolaj Romanchenkov 00 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ 1260
8 Adam SpringerAdam Springer 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ 1214
9 Ondřej BuráňOndřej Buráň 03 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1162
10 Jakub NovákJakub Novák 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 1135
11 Pavel BuchlovskýPavel Buchlovský 00 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 1004
12 Sehnal MatějSehnal Matěj 00 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 0901
13 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0756
14 Petr BachanPetr Bachan 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0632
15 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0631
16= Jakub KoberJakub Kober 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ 0593
16= Aleš KočíAleš Kočí 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0593
18 Ladislav MenšíkLadislav Menšík 02 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0561
19 Jan HoráčekJan Horáček 99 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ 0560
20 Filip JančíkFilip Jančík 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0550
21 David PařenicaDavid Pařenica 00 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 0548
22 Vojtěch SuchánekVojtěch Suchánek 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ 0540
23 Ivan ČervenkaIvan Červenka 01 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 0530
24 Zbyněk SmetkaZbyněk Smetka 02 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0528
25 Patrik PechaPatrik Pecha 00 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ 0527
26 Tomáš VavrečkaTomáš Vavrečka 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ 0523
27= Marek JanásMarek Janás 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0506
27= Jan SmělíkJan Smělík 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0506
29= Matěj VencelMatěj Vencel 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0496
29= Josef HřibJosef Hřib 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0496
31= Vojtěch ErtlVojtěch Ertl 99 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0489
31= Radek SkýpalaRadek Skýpala 01 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 0489
33 Vojtěch TomečekVojtěch Tomeček 02 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0478
34 Radim ŠtoudekRadim Štoudek 03 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 0475
35 Dominik VavrekDominik Vavrek 00 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 0464
36 Jan NěmecJan Němec 00 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0459
37 Matěj ReňákMatěj Reňák 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ 0446
38 Zdeněk BuřilZdeněk Buřil 00 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0439
39 Robert VašekRobert Vašek 03 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0422
40 Martin GabrielMartin Gabriel 01 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 0413
41 Dominik ŠromDominik Šrom 01 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0407
42 Marián AndrýsekMarián Andrýsek 01 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0404
43 Samuel SamekSamuel Samek 03 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0397
44 Šimon JelínekŠimon Jelínek 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0342
45 Daniel BruštíkDaniel Bruštík 03 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0317
46 Filip HornáčekFilip Hornáček 01 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0290
47 Michael NavláčilMichael Navláčil 00 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 0286
48 Závorka HynekZávorka Hynek 01 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 0264
Miroslav JunákMiroslav Junák 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0000
Kristián GřesKristián Gřes 02 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0000
Heinrich DanielHeinrich Daniel 01 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 0000
Jakub StrykJakub Stryk 02 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 0000
Jonáš KunčarJonáš Kunčar 01 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0000
Jan PojeznýJan Pojezný 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Celkem 54 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 2549
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1415
3 Kristýna DvouletáKristýna Dvouletá 01 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 1333
4 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1285
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1190
6 Jana ŽufánkováJana Žufánková 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 1035
7 Iveta ValkováIveta Valková 02 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0997
8 Lucie MarkusováLucie Markusová 18 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0992
9 Terezie OhlídalováTerezie Ohlídalová 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0837
10 Petra JankůPetra Janků 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0751
11 Valentýna MatuškováValentýna Matušková 03 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0727
12 Zuzana ZálešákováZuzana Zálešáková 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0656
13 Petra JakešováPetra Jakešová 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0599
14 Veronika GregárkováVeronika Gregárková 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0555
15 Veronika ChrástováVeronika Chrástová 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0555
16 Anežka HubníkováAnežka Hubníková 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0517
17 Lucie BachanováLucie Bachanová 00 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0512
18 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0511
19 Viktória VolasováViktória Volasová 01 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0471
20 Štěpánka PavlicováŠtěpánka Pavlicová 00 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0466
21 Vanda BerkováVanda Berková 02 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0446
22 Tereza KnotováTereza Knotová 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0402
23 Aneta BakošováAneta Bakošová 00 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0372
24 Sára MaškováSára Mašková 02 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0350
25 Tereza PavlováTereza Pavlová 18 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0295
26 Veronika MinaříkováVeronika Minaříková 01 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0241
27 Tereza KaláčováTereza Kaláčová 01 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0074
Anežka HubníkováAnežka Hubníková 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Veronika AmbrozkováVeronika Ambrozková 01 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0000
Karolína MatuškováKarolína Matušková 03 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0000
Celkem 30 závodníků