Back

 / Okresní kolo SAP - Uherské Hradiště

Uherské Hradiště (13. 9. 2018)

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 13.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 6 49.68
2 Petr BachanPetr Bachan 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 3 54.19
3 Šimon ByrtusŠimon Byrtus 02 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 4 56.70
4 Samuel SamekSamuel Samek 03 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 5 60.49
5 Michael NavláčilMichael Navláčil 00 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 7 64.03
6 Jonáš KunčarJonáš Kunčar 01 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 2 70.88
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 13.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5 51.29
2 Filip JančíkFilip Jančík 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 3 56.24
3 Matěj ReňákMatěj Reňák 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 6 59.05
4 Robert VašekRobert Vašek 03 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 2 59.74
5 Závorka HynekZávorka Hynek 01 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 7 64.81
6 Pavel BuchlovskýPavel Buchlovský 00 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 4 70.59
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 6 49.68
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5 51.29
3 Petr BachanPetr Bachan 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 3 54.19
4 Filip JančíkFilip Jančík 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 3 56.24
5 Šimon ByrtusŠimon Byrtus 02 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 4 56.70
6 Matěj ReňákMatěj Reňák 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 6 59.05
7 Robert VašekRobert Vašek 03 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 2 59.74
8 Samuel SamekSamuel Samek 03 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 5 60.49
9 Michael NavláčilMichael Navláčil 00 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 7 64.03
10 Závorka HynekZávorka Hynek 01 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 7 64.81
11 Pavel BuchlovskýPavel Buchlovský 00 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 4 70.59
12 Jonáš KunčarJonáš Kunčar 01 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 2 70.88