Back

 / 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj

Zlín (19. 9. 2018)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:21.03
2 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:41.94
3 Daniel KupkaDaniel Kupka 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:43.58
4 Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 2:44.36
5 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 2:51.00
6 Šimon MergentálŠimon Mergentál 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:57.35
7 Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:57.36
8 David DolníkDavid Dolník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 3:01.22
9 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 3:03.20
10 Martin MigdalMartin Migdal 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 3:04.00
11 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 3:06.20
12 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 3:30.63
13 Jakub PolášekJakub Polášek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 3:32.29
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 2:59.16
2 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 3:01.07
3 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 3:02.61
4 Matyáš BraunerMatyáš Brauner 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 3:03.41
5 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:06.56
6 Jiří HradeckýJiří Hradecký 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 3:10.26
7 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 3:10.48
8 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 3:20.01
9 Ondřej GlozaOndřej Gloza 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 3:22.42
10 Jakub WitczakJakub Witczak 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 3:37.42
11 Jan BěhalJan Běhal 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 3:38.60
12 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 3:39.68
13 Samuel ŠtefaníkSamuel Štefaník 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 3:42.57
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:21.03
2 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:41.94
3 Daniel KupkaDaniel Kupka 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:43.58
4 Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 2:44.36
5 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 2:51.00
6 Šimon MergentálŠimon Mergentál 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:57.35
7 Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:57.36
8 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 2:59.16
9 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 3:01.07
10 David DolníkDavid Dolník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 3:01.22
11 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 3:02.61
12 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 3:03.20
13 Matyáš BraunerMatyáš Brauner 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 3:03.41
14 Martin MigdalMartin Migdal 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 3:04.00
15 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 3:06.20
16 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:06.56
17 Jiří HradeckýJiří Hradecký 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 3:10.26
18 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 3:10.48
19 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 3:20.01
20 Ondřej GlozaOndřej Gloza 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 3:22.42
21 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 3:30.63
22 Jakub PolášekJakub Polášek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 3:32.29
23 Jakub WitczakJakub Witczak 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 3:37.42
24 Jan BěhalJan Běhal 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 3:38.60
25 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 3:39.68
26 Samuel ŠtefaníkSamuel Štefaník 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 3:42.57

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:42.31
2 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 2:44.44
3 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:45.79
4 Anežka BraunerováAnežka Braunerová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:57.25
5 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 3:02.99
6 Klára BártkováKlára Bártková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 3:08.31
7 Tereza VondrákováTereza Vondráková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12 3:11.02
8 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 3:12.87
9 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 3:13.81
10 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 3:24.52
11 Julie BabíkováJulie Babíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 3:39.56
12 Thuy Linh DuongThuy Linh Duong 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 3:43.78
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karin TinkováKarin Tinková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 2:53.06
2 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:57.08
3 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:57.21
4 Natálie NovotnáNatálie Novotná 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 3:00.02
5 Martina ZdeňkováMartina Zdeňková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 3:05.41
6 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:06.95
7 Karolína TaftováKarolína Taftová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 3:13.17
8 Simona VyoralováSimona Vyoralová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 3:15.38
9 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 3:30.06
10 Vendula MachováVendula Machová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 3:35.25
11 Klára RafajováKlára Rafajová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 3:39.19
Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (st, 19.9.2018 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 2:52.94
2 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:54.79
3 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 3:06.97
4 Ludmila HeraltováLudmila Heraltová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:18.35
5 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 3:19.53
6 Amálie HorákováAmálie Horáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 3:19.91
7 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:26.93
8 Julia KudlováJulia Kudlová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12 3:35.83
9 Natálie HoleňákováNatálie Holeňáková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 3:39.00
MS Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 3:11.33
MS Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 3:10.27
Veronika KočendováVeronika Kočendová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:42.31
2 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 2:44.44
3 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:45.79
4 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 2:52.94
5 Karin TinkováKarin Tinková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 2:53.06
6 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:54.79
7 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:57.08
8 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:57.21
9 Anežka BraunerováAnežka Braunerová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:57.25
10 Natálie NovotnáNatálie Novotná 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 3:00.02
11 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 3:02.99
12 Martina ZdeňkováMartina Zdeňková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 3:05.41
13 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:06.95
14 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 3:06.97
15 Klára BártkováKlára Bártková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 3:08.31
16 Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 3:10.27
17 Tereza VondrákováTereza Vondráková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12 3:11.02
18 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 3:11.33
19 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 3:12.87
20 Karolína TaftováKarolína Taftová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 3:13.17
21 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 3:13.81
22 Simona VyoralováSimona Vyoralová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 3:15.38
23 Ludmila HeraltováLudmila Heraltová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:18.35
24 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 3:19.53
25 Amálie HorákováAmálie Horáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 3:19.91
26 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 3:24.52
27 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:26.93
28 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 3:30.06
29 Vendula MachováVendula Machová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 3:35.25
30 Julia KudlováJulia Kudlová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12 3:35.83
31 Natálie HoleňákováNatálie Holeňáková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 3:39.00
32 Klára RafajováKlára Rafajová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 3:39.19
33 Julie BabíkováJulie Babíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 3:39.56
34 Thuy Linh DuongThuy Linh Duong 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 3:43.78
Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 DNS
Veronika KočendováVeronika Kočendová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 DNS