Back

 / Krajské finále SAP - Zlínský kraj

Uherské Hradiště (20. 9. 2018)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2 07.24
2 Patrik PřikrylPatrik Přikryl 02 SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 4 07.33
3 Jakub NavrátilJakub Navrátil 00 SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 5 07.46
4 Šimon ByrtusŠimon Byrtus 02 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 6 07.62
5 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 3 07.69
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 20.9.2018 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 3 07.38
2 Štěpán KociánŠtěpán Kocián 02 SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 5 07.61
3 David MajštiníkDavid Majštiník 00 SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 4 07.63
4 Adam SpringerAdam Springer 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 6 07.79
5 Matěj ReňákMatěj Reňák 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 2 07.86
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2 07.24
2 Patrik PřikrylPatrik Přikryl 02 SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 4 07.33
3 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 3 07.38
4 Jakub NavrátilJakub Navrátil 00 SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 5 07.46
5 Štěpán KociánŠtěpán Kocián 02 SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 5 07.61
6 Šimon ByrtusŠimon Byrtus 02 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 6 07.62
7 David MajštiníkDavid Majštiník 00 SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 4 07.63
8 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 3 07.69
9 Adam SpringerAdam Springer 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 6 07.79
10 Matěj ReňákMatěj Reňák 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 2 07.86

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6 08.25
2 Zuzana ZálešákováZuzana Zálešáková 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 5 08.55
3 Simona KrampotováSimona Krampotová 99 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 3 08.59
4 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2 08.69
5 Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 7 08.81
6 Bára KrbováBára Krbová 00 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 4 08.90
7 Julie DrobilováJulie Drobilová 00 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 1 08.94
8 Markéta HorákováMarkéta Horáková 01 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 8 09.20
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 20.9.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 4 08.53
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1 08.60
3 Lucie MarkusováLucie Markusová 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2 08.71
4 Natálie BělaškováNatálie Bělašková 02 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 3 08.85
5 Kristýna ZáhorováKristýna Záhorová 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6 09.02
MS Dominika StiborováDominika Stiborová 01 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 5 09.23
7 Tereza ŽenčákováTereza Ženčáková 02 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 7 09.39
8 Vanda KoukalováVanda Koukalová 02 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 8 09.49
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6 08.25
2 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 4 08.53
3 Zuzana ZálešákováZuzana Zálešáková 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 5 08.55
4 Simona KrampotováSimona Krampotová 99 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 3 08.59
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1 08.60
6 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2 08.69
7 Lucie MarkusováLucie Markusová 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2 08.71
8 Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 7 08.81
9 Natálie BělaškováNatálie Bělašková 02 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 3 08.85
10 Bára KrbováBára Krbová 00 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 4 08.90
11 Julie DrobilováJulie Drobilová 00 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 1 08.94
12 Kristýna ZáhorováKristýna Záhorová 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6 09.02
13 Markéta HorákováMarkéta Horáková 01 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 8 09.20
14 Dominika StiborováDominika Stiborová 01 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 5 09.23
15 Tereza ŽenčákováTereza Ženčáková 02 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 7 09.39
16 Vanda KoukalováVanda Koukalová 02 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 8 09.49