Back

 / Krajské finále SAP - Zlínský kraj

Uherské Hradiště (20. 9. 2018)

Středoškolský pohár - Dorostenci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2688
2 Nikolaj RomanchenkovNikolaj Romanchenkov 00 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ 2448
3 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 2440
4 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1589
5 Patrik PřikrylPatrik Přikryl 02 SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 1437
6 Ondřej BuráňOndřej Buráň 03 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1347
7 Šimon ByrtusŠimon Byrtus 02 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ 1278
8 Adam SpringerAdam Springer 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ 1242
9 Štěpán KociánŠtěpán Kocián 02 SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 1198
10 Jan HoráčekJan Horáček 99 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ 1163
11 Tomáš KrejsaTomáš Krejsa 99 SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 1154
12 David JiříčekDavid Jiříček 00 SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 1149
13 Michal PlevaMichal Pleva 00 SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 1053
14 Michal ParolekMichal Parolek 00 SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 0997
15 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0816
16 Jakub NavrátilJakub Navrátil 00 SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 0726
17 Matyáš PotockýMatyáš Potocký 02 SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 0711
18 Radek JouraRadek Joura 02 SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 0689
19 David MajštiníkDavid Majštiník 00 SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 0671
20 Aleš KočíAleš Kočí 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0652
21 Ondřej DobešOndřej Dobeš 00 SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 0648
22 Petr PecinaPetr Pecina 02 SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 0639
23= Samuel BořutaSamuel Bořuta 00 SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 0627
23= Jakub KoberJakub Kober 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ 0627
25 Dan MikulenkaDan Mikulenka 00 SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 0615
26 Ladislav HaikerLadislav Haiker 00 SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 0589
27 Jan PojeznýJan Pojezný 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0580
28 Tomáš VavrečkaTomáš Vavrečka 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ 0567
29 Tomáš ŠindlerTomáš Šindler 99 SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 0566
30 Jan SmělíkJan Smělík 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0561
31 Josef HřibJosef Hřib 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0560
32= Ondřej SmékalOndřej Smékal 01 SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 0484
32= Matěj VencelMatěj Vencel 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0484
34 Vojtěch SuchánekVojtěch Suchánek 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ 0477
35 Roman HlaváčRoman Hlaváč 01 SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 0451
36 Matěj ReňákMatěj Reňák 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ 0421
37= Patrik PechaPatrik Pecha 00 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ 0000
37= Adam ČervinkaAdam Červinka 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
37= Jan KasalaJan Kasala 99 SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 0000
37= Patrik MalošíkPatrik Malošík 00 SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 0000
37= Tomáš KamasTomáš Kamas 01 SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 0000
37= Adam DobrýAdam Dobrý 03 SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 0000
Celkem 42 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 2706
2 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 2574
3 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2336
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 2246
5 Tereza ŽenčákováTereza Ženčáková 02 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 2080
6 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1299
7 Simona KrampotováSimona Krampotová 99 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 1283
8 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1210
9 Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1171
10 Anežka HubníkováAnežka Hubníková 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1169
11 Jana ŽufánkováJana Žufánková 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 1088
12 Natálie BělaškováNatálie Bělašková 02 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 0996
13 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0993
14 Markéta SláčikováMarkéta Sláčiková 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0955
15 Markéta HorákováMarkéta Horáková 01 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0954
16 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0873
17 Adéla PřecechtělováAdéla Přecechtělová 02 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0836
18 Kateřina FurikováKateřina Furiková 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0768
19 Zuzana ZálešákováZuzana Zálešáková 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0687
20= Barbora KahajováBarbora Kahajová 01 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0599
20= Veronika GregárkováVeronika Gregárková 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0599
20= Veronika ChrástováVeronika Chrástová 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0599
23 Karolína BlahováKarolína Blahová 01 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0590
24 Halina KočováHalina Kočová 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0583
25 Kateřina HurtováKateřina Hurtová 01 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 0570
26 Alexandra KuchařováAlexandra Kuchařová 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0569
27 Eva ChludováEva Chludová 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0560
28 Miroslava JurmanováMiroslava Jurmanová 99 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0557
29 Anna BorákováAnna Boráková 00 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 0555
30 Lucie MarkusováLucie Markusová 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0528
31 Pavlína SymerskáPavlína Symerská 00 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0525
32 Aneta PoláškováAneta Polášková 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0514
33 Natálie PalčíkováNatálie Palčíková 00 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0513
34 Terezie OhlídalováTerezie Ohlídalová 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0509
35 Vendula JaníčkováVendula Janíčková 00 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 0489
36 Gabriela MacháčkováGabriela Macháčková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0478
37 Daniela MikulenkováDaniela Mikulenková 01 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0473
38 Bára KrbováBára Krbová 00 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 0472
39 Petra JakešováPetra Jakešová 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0470
40 Klára SvobodováKlára Svobodová 01 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 0468
41 Viktória VolasováViktória Volasová 01 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0449
42 Alžběta KonrádováAlžběta Konrádová 02 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 0447
43 Vanda KoukalováVanda Koukalová 02 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0403
44= Kristýna HudkováKristýna Hudková 99 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 0000
44= Kristýna ZáhorováKristýna Záhorová 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0000
44= Eliška VeseláEliška Veselá 01 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 0000
44= Dominika StiborováDominika Stiborová 01 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 0000
44= Vendula KoláčkováVendula Koláčková 00 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 0000
44= Sára ŠnaidrováSára Šnaidrová 01 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 0000
44= Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 02 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0000
44= Barbora SotákováBarbora Sotáková 01 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0000
44= Julie DrobilováJulie Drobilová 00 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0000
44= Simona DoležalováSimona Doležalová 99 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 0000
44= Petra JankůPetra Janků 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0000
44= Helena MinaříkováHelena Minaříková 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
44= Barbora JelínkováBarbora Jelínková 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
44= Tereza PavlováTereza Pavlová 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
44= Lucie ZpěvákováLucie Zpěváková 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
44= Markéta MaléřováMarkéta Maléřová 01 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 0000
44= Lucie JelínkováLucie Jelínková 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0000
44= Eliška FránkováEliška Fránková 02 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0000
Celkem 61 závodníků