Back

 / Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj

Břeclav (25. 9. 2018)

Skok daleký - Dorostenci

(út, 25.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KubátLukáš Kubát
SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav
99 6.56 +1.1 m/s 6.56  +1.10.00.06.560.00.00.0
2 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
00 6.39 +0.8 m/s 6.39  +0.80.00.06.390.00.00.0
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
02 6.37 +0.9 m/s 6.37  +0.90.00.06.370.00.00.0
4 Jakub VérostaJakub Vérosta
SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav
00 6.20 +1.4 m/s 6.20  +1.40.00.06.200.00.00.0
5 Eliáš UrbanEliáš Urban
Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov
00 6.11 +0.3 m/s 6.11  +0.30.00.06.110.00.00.0
6 Pavel HorčičkaPavel Horčička
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
00 6.08 +1.0 m/s 6.08  +1.00.00.06.080.00.00.0
7 Daniel JurášDaniel Juráš
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
02 5.80 +0.9 m/s 5.80  +0.90.00.05.800.00.00.0
8 Filip MisařFilip Misař
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
02 5.57 +1.0 m/s 5.57  +1.00.00.05.570.00.00.0
9 Michael HolánekMichael Holánek
Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi...
02 5.55 +0.9 m/s 5.55  +0.90.00.05.550.00.00.0
10 Kryštof VítekKryštof Vítek
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
02 5.40 +0.3 m/s 5.40  +0.30.00.05.400.00.00.0
11 Lukáš NeumanLukáš Neuman
Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi...
99 5.38 +1.5 m/s 5.38  +1.50.00.05.380.00.00.0
12 Petr SedlákPetr Sedlák
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
02 5.37 +0.9 m/s 5.37  +0.90.00.05.370.00.00.0
13= Robin ChaloupkaRobin Chaloupka
Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi...
01 5.35 +1.7 m/s 5.35  +1.70.00.05.350.00.00.0
13= Milan PilušaMilan Piluša
Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov
01 5.35 +1.2 m/s 5.35  +1.20.00.05.350.00.00.0
15 Matěj HaumerMatěj Haumer
Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov
00 5.30 +0.9 m/s 5.30  +0.90.00.05.300.00.00.0
16 Martin BlaťákMartin Blaťák
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
00 5.28 +1.2 m/s 5.28  +1.20.00.05.280.00.00.0
17 Filip TichýFilip Tichý
Gymnazium, Brno, VídeňskáGymnazium, Brno, Vídeňská
01 5.22 +1.3 m/s 5.22  +1.30.00.05.220.00.00.0
18 Hung Duong-ThuanHung Duong-Thuan
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
02 5.16 +0.4 m/s 5.16  +0.40.00.05.160.00.00.0
19 Jan PolákJan Polák
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
03 5.13 +1.8 m/s 5.13  +1.80.00.05.130.00.00.0
20 Jan PučeraJan Pučera
Gymnazium, Brno, VídeňskáGymnazium, Brno, Vídeňská
02 5.09 +1.0 m/s 5.09  +1.00.00.05.090.00.00.0
21 Marek PatákMarek Paták
Gymnazium, Brno, VídeňskáGymnazium, Brno, Vídeňská
00 4.86 +1.9 m/s 4.86  +1.90.00.04.860.00.00.0
22 Adam PavkaAdam Pavka
SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav
01 4.72 +1.1 m/s 4.72  +1.10.00.04.720.00.00.0
23 David KalčíkDavid Kalčík
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
02 4.66 +0.7 m/s 4.66  +0.70.00.04.660.00.00.0
MS Michal PernickýMichal Pernický
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
00 5.46 +0.4 m/s 5.46  +0.40.00.05.460.00.00.0
Václav ŘíhaVáclav Říha
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
01 DNS
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(út, 25.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristina DobešováKristina Dobešová
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
03 4.91 +0.8 m/s 4.91  +0.80.00.04.910.00.00.0
2 Denisa ChlumeckáDenisa Chlumecká
Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi...
00 4.85 +0.9 m/s 4.85  +0.90.00.04.850.00.00.0
3= Anna BravencováAnna Bravencová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
01 4.70 +0.7 m/s 4.70  +1.10.00.04.700.00.00.0
3= Klára DvořáčkováKlára Dvořáčková
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
00 4.70 +1.1 m/s 4.70  +0.70.00.04.700.00.00.0
5 Markéta HavlátováMarkéta Havlátová
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
00 4.63 +0.8 m/s 4.63  +0.80.00.04.630.00.00.0
6 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová
Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi...
01 4.61 +0.6 m/s 4.61  +0.60.00.04.610.00.00.0
7= Tereza ZemánkováTereza Zemánková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
02 4.57 +1.2 m/s 4.57  +1.20.00.04.570.00.00.0
7= Dominika MikováDominika Miková
Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o.
02 4.57 +0.9 m/s 4.57  +0.90.00.04.570.00.00.0
9= Barbora LuckáBarbora Lucká
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
01 4.37 +1.0 m/s 4.37  +1.20.00.04.370.00.00.0
9= Barbora KrejčiříkováBarbora Krejčiříková
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
00 4.37 +1.2 m/s 4.37  +1.00.00.04.370.00.00.0
11 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
03 4.36 +1.4 m/s 4.36  +1.40.00.04.360.00.00.0
12 Helena VackováHelena Vacková
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
02 4.30 +1.0 m/s 4.30  +1.00.00.04.300.00.00.0
13 Gabriela HrubáGabriela Hrubá
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
01 4.27 +0.5 m/s 4.27  +0.50.00.04.270.00.00.0
14 Tereza ProniukováTereza Proniuková
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
01 4.26 +0.4 m/s 4.26  +0.40.00.04.260.00.00.0
15 Jana KoudelkováJana Koudelková
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
01 4.22 +0.3 m/s 4.22  +0.30.00.04.220.00.00.0
16 Eva HorákováEva Horáková
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
00 4.17 +1.3 m/s 4.17  +1.30.00.04.170.00.00.0
17 Lenka PodstranskáLenka Podstranská
Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o.
02 3.99 +0.9 m/s 3.99  +0.90.00.03.990.00.00.0
18 Anna VirčíkováAnna Virčíková
Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o.
02 3.97 +1.1 m/s 3.97  +1.10.00.03.970.00.00.0
19 Juliana RusiňákováJuliana Rusiňáková
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
03 3.83 +1.5 m/s 3.83  +1.50.00.03.830.00.00.0
Aneta HáziováAneta Háziová
Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi...
99 DNS
Celkem 20 závodníků