Back

 / Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj

Břeclav (25. 9. 2018)

Skok vysoký - Dorostenci

(út, 25.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.371.411.451.491.531.571.611.651.691.731.771.811.851.891.931.97
1 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
00 1.81
2 Michael HolánekMichael Holánek
Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi...
02 1.77
3 Kryštof VítekKryštof Vítek
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
02 1.73
4 Martin SmetanaMartin Smetana
Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov
00 1.69
5 Pavel HorčičkaPavel Horčička
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
00 1.69
6 Martin StehlíkMartin Stehlík
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
02 1.65
7 Adam ElsnerAdam Elsner
SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav
00 1.65
8 Michal PernickýMichal Pernický
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
00 1.65
9 Jan PešekJan Pešek
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
00 1.61
10= Jakub VérostaJakub Vérosta
SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav
00 1.61
10= Filip MisařFilip Misař
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
02 1.61
12 Martin BlaťákMartin Blaťák
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
00 1.61
13 Martin TejkalMartin Tejkal
Gymnazium, Brno, VídeňskáGymnazium, Brno, Vídeňská
02 1.57
14 Jiří SkalickýJiří Skalický
Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi...
00 1.57
15 Jan PučeraJan Pučera
Gymnazium, Brno, VídeňskáGymnazium, Brno, Vídeňská
02 1.53
16 Filip DrhlíkFilip Drhlík
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
02 1.53
17 Jakub OsičkaJakub Osička
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
02 1.53
18 Milan PilušaMilan Piluša
Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov
01 1.49
Martin DobšíkMartin Dobšík
Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi...
03 NM
Vít VymazalVít Vymazal
SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav
02 NM
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(út, 25.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.74
1 Anna BravencováAnna Bravencová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
01 1.68
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o.
02 1.56
3 Barbora LuckáBarbora Lucká
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
01 1.48
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
03 1.44
5= Tereza ProniukováTereza Proniuková
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
01 1.40
5= Barbora KrejčiříkováBarbora Krejčiříková
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
00 1.40
5= Michaela StaňkováMichaela Staňková
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
01 1.40
8 Hana BurešováHana Burešová
Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi...
02 1.40
9 Nikol NěmečkováNikol Němečková
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
02 1.36
10= Adéla RyndováAdéla Ryndová
Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o.
00 1.36
10= Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi...
03 1.36
12 Barbora VačkářováBarbora Vačkářová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
02 1.36
13 Denisa ŠvrčkováDenisa Švrčková
Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi...
02 1.32
14= Barbora NovotnáBarbora Novotná
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
03 1.28
14= Adéla BrázdováAdéla Brázdová
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
03 1.28
14= Klára PolákováKlára Poláková
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
02 1.28
17 Jana KoudelkováJana Koudelková
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
01 1.20
Helena JurákováHelena Juráková
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
02 NM
Zuzana TihelkováZuzana Tihelková
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
03 NM
Celkem 19 závodníků