Back

 / Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj

Břeclav (25. 9. 2018)

Středoškolský pohár - Dorostenci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 David BixDavid Bix 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 2625
2 Lukáš KubátLukáš Kubát 99 SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav 2618
3 Tomáš KouřilTomáš Kouřil 00 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 2466
4 Jan OndráčekJan Ondráček 03 Gymnazium, Brno, VídeňskáGymnazium, Brno, Vídeňská 2395
5 Tomáš FlorusTomáš Florus 00 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 1757
6 Lukáš NeumanLukáš Neuman 99 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademie Brno 1613
7 Martin BlaťákMartin Blaťák 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 1565
8 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademie Brno 1429
9 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 1372
10 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1313
11 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 1309
12 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1271
13 Petr ChadimPetr Chadim 01 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 1258
14 Jakub UrbánekJakub Urbánek 02 Gymnazium, Brno, VídeňskáGymnazium, Brno, Vídeňská 1254
15 Martin SmetanaMartin Smetana 00 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 1246
16 Daniel BoďaDaniel Boďa 00 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademie Brno 1232
17 Šimon HermanŠimon Herman 99 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1146
18 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1140
19 Jakub VérostaJakub Vérosta 00 SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav 1102
20 Michael HolánekMichael Holánek 02 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademie Brno 1094
21 Jan PešekJan Pešek 00 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 1075
22 Petr SedlákPetr Sedlák 02 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 1056
23 Kryštof VítekKryštof Vítek 02 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 1030
24 Martin StehlíkMartin Stehlík 02 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 1009
25 Filip MisařFilip Misař 02 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0968
26 Filip TichýFilip Tichý 01 Gymnazium, Brno, VídeňskáGymnazium, Brno, Vídeňská 0967
27 Lukáš PospíšilLukáš Pospíšil 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0895
28 Milan PilušaMilan Piluša 01 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 0832
29 Jan PučeraJan Pučera 02 Gymnazium, Brno, VídeňskáGymnazium, Brno, Vídeňská 0811
30 Petr KrejčíPetr Krejčí 99 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademie Brno 0732
31 Marek EffenbergerMarek Effenberger 01 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0713
32 Matěj KristoňMatěj Kristoň 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0704
33 Daniel JurášDaniel Juráš 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0700
34 Luděk KrálíkLuděk Králík 00 Gymnazium, Brno, VídeňskáGymnazium, Brno, Vídeňská 0697
35 Miroslav NavrkalMiroslav Navrkal 99 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 0691
36 Marek PeterMarek Peter 02 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademie Brno 0678
37 Müller MartinMüller Martin 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0675
38 Patrik SteinochPatrik Steinoch 00 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademie Brno 0667
39 Filip DrhlíkFilip Drhlík 02 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0665
40= Adam LičkaAdam Lička 03 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0656
40= Jakub PavlikJakub Pavlik 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0656
40= Adam PavkaAdam Pavka 01 SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav 0656
43 Ondřej ŠevčíkOndřej Ševčík 00 Gymnazium, Brno, VídeňskáGymnazium, Brno, Vídeňská 0648
44 Matěj BalgaMatěj Balga 00 SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav 0646
45 Jakub HaumerJakub Haumer 00 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 0625
46 Daniel BlahaDaniel Blaha 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 0604
47 Vojtěch NeradilVojtěch Neradil 01 SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav 0601
48 Samuel GirtlerSamuel Girtler 01 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 0600
49 Vojtěch KudličkaVojtěch Kudlička 01 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 0592
50 Aleš DokládalAleš Dokládal 02 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0586
51 Adam KaplánekAdam Kaplánek 03 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 0585
52 Matěj SprušanskýMatěj Sprušanský 01 SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav 0574
53 Patrik LůdlPatrik Lůdl 03 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0564
54 Antonín MoravecAntonín Moravec 99 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0562
55 Vít VymazalVít Vymazal 02 SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav 0555
56 Martin HanzalíkMartin Hanzalík 01 SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav 0554
57= Lukáš DufekLukáš Dufek 03 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademie Brno 0547
57= Jan HamplJan Hampl 01 Gymnazium, Brno, VídeňskáGymnazium, Brno, Vídeňská 0547
59 Jakub KubíkJakub Kubík 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0545
60 Robin KotoučekRobin Kotouček 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0528
61 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 02 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0524
62 Miroslav CvekMiroslav Cvek 01 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 0512
63= Adam ElsnerAdam Elsner 00 SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav 0504
63= Michal PernickýMichal Pernický 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0504
65 Vojtěch StehlíkVojtěch Stehlík 01 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0503
66 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 01 SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav 0485
67 Miroslav KozumplíkMiroslav Kozumplík 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0474
68 Martin BlaťákMartin Blaťák 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0472
69= Martin TejkalMartin Tejkal 02 Gymnazium, Brno, VídeňskáGymnazium, Brno, Vídeňská 0441
69= Jiří SkalickýJiří Skalický 00 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademie Brno 0441
71 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 0436
72 Jan PolákJan Polák 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 0407
73= Filip HrdýFilip Hrdý 03 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademie Brno 0000
73= Adam ZobačAdam Zobač 02 SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav 0000
73= Jan ŠkápíkJan Škápík 99 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0000
73= Martin DobšíkMartin Dobšík 03 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademie Brno 0000
73= Jakub OsičkaJakub Osička 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0000
73= Adam ŽaludAdam Žalud 00 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 0000
73= Matěj MorkusMatěj Morkus 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0000
73= Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 0000
73= Adam HladkýAdam Hladký 00 Gymnazium, Brno, VídeňskáGymnazium, Brno, Vídeňská 0000
73= Adam JurčíkAdam Jurčík 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0000
73= Matěj HaumerMatěj Haumer 00 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 0000
73= Šimon ZukalŠimon Zukal 02 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0000
73= Martin PohankaMartin Pohanka 02 Gymnazium, Brno, VídeňskáGymnazium, Brno, Vídeňská 0000
73= Tomáš VocílkaTomáš Vocílka 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 0000
73= Václav ŘíhaVáclav Říha 01 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0000
73= Daniel RysDaniel Rys 01 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0000
73= Jakub PavlíkJakub Pavlík 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0000
73= Hung Duong-ThuanHung Duong-Thuan 02 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0000
73= Robin ChaloupkaRobin Chaloupka 01 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademie Brno 0000
73= Marek PatákMarek Paták 00 Gymnazium, Brno, VídeňskáGymnazium, Brno, Vídeňská 0000
73= David KalčíkDavid Kalčík 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 0000
73= Martin MalhockýMartin Malhocký 02 SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav 0000
Celkem 94 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 2813
2 Věra LenskáVěra Lenská 01 Bezpečnostně právní akademie Brno ABezpečnostně právní akademie Brno A 2432
3 Marie ČernáMarie Černá 00 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 2251
4 Adéla RyndováAdéla Ryndová 00 Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 2134
5 Tereza LuskováTereza Lusková 03 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 1933
6 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1620
7 Nikola HerzováNikola Herzová 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1417
8 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 1363
9 Leona VargováLeona Vargová 99 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1322
10 Anna BravencováAnna Bravencová 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1309
11 Lenka SvobodováLenka Svobodová 02 Bezpečnostně právní akademie Brno ABezpečnostně právní akademie Brno A 1292
12 Kristina DobešováKristina Dobešová 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 1287
13 Karolína KoulováKarolína Koulová 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1219
14 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 1181
15 Peringerová ValeriePeringerová Valerie 02 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 1174
16 Dominika MikováDominika Miková 02 Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 1172
17 Zdenka KlinkovskáZdenka Klinkovská 00 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 1152
18 Markéta HavlátováMarkéta Havlátová 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 1134
19 Helena VackováHelena Vacková 02 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 1120
20 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 Bezpečnostně právní akademie Brno ABezpečnostně právní akademie Brno A 1105
21 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 1075
22 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 1049
23 Nikol NěmečkováNikol Němečková 02 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 1044
24 Denisa ChlumeckáDenisa Chlumecká 00 Bezpečnostně právní akademie Brno ABezpečnostně právní akademie Brno A 1004
25 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0969
26 Veronika KrálováVeronika Králová 01 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 0911
27 Barbora KrejčiříkováBarbora Krejčiříková 00 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0908
28 Tereza ProniukováTereza Proniuková 01 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 0881
29 Lenka PodstranskáLenka Podstranská 02 Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 0844
30 Jana KoudelkováJana Koudelková 01 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 0671
31 Barbora LuckáBarbora Lucká 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0599
32 Soňa MihulováSoňa Mihulová 01 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0555
33 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 0528
34 Tereza MacounováTereza Macounová 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0523
35= Michaela StaňkováMichaela Staňková 01 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0512
35= Hana BurešováHana Burešová 02 Bezpečnostně právní akademie Brno ABezpečnostně právní akademie Brno A 0512
37 Eva HorákováEva Horáková 00 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 0501
38 Aneta HáziováAneta Háziová 99 Bezpečnostně právní akademie Brno ABezpečnostně právní akademie Brno A 0497
39 Kateřina KárníkováKateřina Kárníková 01 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 0487
40 Emma BednaříkováEmma Bednaříková 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 0481
41= Klára DvořáčkováKlára Dvořáčková 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0479
41= Adéla VojancováAdéla Vojancová 01 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0479
43 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 03 Bezpečnostně právní akademie Brno ABezpečnostně právní akademie Brno A 0470
44 Anežka MachotováAnežka Machotová 03 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0468
45 Monika BalášováMonika Balášová 01 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0464
46 Leona HavránkováLeona Havránková 01 Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 0458
47 Marie HolíčkováMarie Holíčková 01 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 0449
48 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0448
49 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 0447
50 Anna TomáškováAnna Tomášková 03 Bezpečnostně právní akademie Brno ABezpečnostně právní akademie Brno A 0427
51 Alice SoučkováAlice Součková 99 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 0422
52= Anna PetráskováAnna Petrásková 02 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0399
52= Aneta BřezovskáAneta Březovská 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 0399
54= Barbora NovotnáBarbora Novotná 03 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0389
54= Klára PolákováKlára Poláková 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 0389
56 Gabriela HrubáGabriela Hrubá 01 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 0371
57 Juliana RusiňákováJuliana Rusiňáková 03 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 0357
58= Adéla VojancováAdéla Vojancová 01 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0000
58= Zuzana TihelkováZuzana Tihelková 03 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 0000
58= Iva KolářováIva Kolářová 03 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0000
58= Natálie FialováNatálie Fialová 00 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 0000
58= Adéla ČechovičováAdéla Čechovičová 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0000
58= Petra KnoflíčkováPetra Knoflíčková 03 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0000
58= Zuzana SedlákováZuzana Sedláková 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 0000
58= Daniela DoležalováDaniela Doležalová 00 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 0000
58= Iveta ŠpičákováIveta Špičáková 03 Bezpečnostně právní akademie Brno ABezpečnostně právní akademie Brno A 0000
58= Barbora NázlerováBarbora Názlerová 02 Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 0000
58= Eliška KolečkářováEliška Kolečkářová 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0000
58= Denisa ŠvrčkováDenisa Švrčková 02 Bezpečnostně právní akademie Brno ABezpečnostně právní akademie Brno A 0000
58= Zuzana ZukalováZuzana Zukalová 03 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0000
58= Barbora VačkářováBarbora Vačkářová 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0000
58= Sabina KoulouchováSabina Koulouchová 02 Bezpečnostně právní akademie Brno ABezpečnostně právní akademie Brno A 0000
58= Adéla BrázdováAdéla Brázdová 03 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0000
58= Helena JurákováHelena Juráková 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 0000
58= Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková 03 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademie Brno 0000
58= Anna VirčíkováAnna Virčíková 02 Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 0000
58= Anna PernicováAnna Pernicová 02 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0000
58= Julie GrbavčicováJulie Grbavčicová 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0000
58= Hana StrakováHana Straková 01 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0000
Celkem 79 závodníků