Back

 / Okresní kolo SAP - Ostrava

Ostrava (19. 9. 2018)

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 12 2:26.86
2 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 10 2:29.53
3 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 14 2:42.74
4 Kateřina ZajončkováKateřina Zajončková 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1 2:42.79
5 Gabriela JankůGabriela Janků 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 2 2:45.90
6 Tereza PernickáTereza Pernická 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 9 2:47.12
7 Klára UrbanováKlára Urbanová 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 11 2:48.68
8 Beáta PoláškováBeáta Polášková 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 3 2:53.19
9 Alice MourkováAlice Mourková 02 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 4 2:57.02
10 Viktorie PasuerováViktorie Pasuerová 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 8 2:57.20
11 Karolína VolnáKarolína Volná 01 Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A 13 3:00.09
12 Anežka MikolajkováAnežka Mikolajková 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 5 3:05.21
13 Barbora MachnaBarbora Machna 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 6 3:15.80
14 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 7 3:26.23
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikol BaladováNikol Baladová 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 1 2:35.29
2 Lucie VaňkováLucie Vaňková 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 13 2:38.28
3 Markéta KoloničnáMarkéta Koloničná 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 7 2:49.50
4 Marie MoravčíkováMarie Moravčíková 01 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 12 2:50.96
5 Kristýna DulavováKristýna Dulavová 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 5 2:55.22
6 Nikol KubiczkováNikol Kubiczková 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 8 2:58.87
7 Nicola DočekálováNicola Dočekálová 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 4 3:08.66
8 Kateřina DanišováKateřina Danišová 03 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 3 3:08.76
9 Valerie BartošováValerie Bartošová 01 Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A 2 3:10.73
10 Vendula KolářováVendula Kolářová 02 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 6 3:17.96
11 Michaela MoravcováMichaela Moravcová 00 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 11 3:21.25
12 Barbora KučerováBarbora Kučerová 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 9 3:25.26
Klára MertováKlára Mertová 02 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 10 DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 12 2:26.86
2 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 10 2:29.53
3 Nikol BaladováNikol Baladová 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 1 2:35.29
4 Lucie VaňkováLucie Vaňková 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 13 2:38.28
5 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 14 2:42.74
6 Kateřina ZajončkováKateřina Zajončková 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1 2:42.79
7 Gabriela JankůGabriela Janků 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 2 2:45.90
8 Tereza PernickáTereza Pernická 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 9 2:47.12
9 Klára UrbanováKlára Urbanová 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 11 2:48.68
10 Markéta KoloničnáMarkéta Koloničná 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 7 2:49.50
11 Marie MoravčíkováMarie Moravčíková 01 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 12 2:50.96
12 Beáta PoláškováBeáta Polášková 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 3 2:53.19
13 Kristýna DulavováKristýna Dulavová 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 5 2:55.22
14 Alice MourkováAlice Mourková 02 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 4 2:57.02
15 Viktorie PasuerováViktorie Pasuerová 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 8 2:57.20
16 Nikol KubiczkováNikol Kubiczková 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 8 2:58.87
17 Karolína VolnáKarolína Volná 01 Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A 13 3:00.09
18 Anežka MikolajkováAnežka Mikolajková 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 5 3:05.21
19 Nicola DočekálováNicola Dočekálová 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 4 3:08.66
20 Kateřina DanišováKateřina Danišová 03 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 3 3:08.76
21 Valerie BartošováValerie Bartošová 01 Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A 2 3:10.73
22 Barbora MachnaBarbora Machna 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 6 3:15.80
23 Vendula KolářováVendula Kolářová 02 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 6 3:17.96
24 Michaela MoravcováMichaela Moravcová 00 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 11 3:21.25
25 Barbora KučerováBarbora Kučerová 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 9 3:25.26
26 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 7 3:26.23
Klára MertováKlára Mertová 02 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 10 DNS