Back

 / Okresní kolo SAP - Ostrava

Ostrava (19. 9. 2018)

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 19.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog...
01 42 6.03 0.0
2 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava
02 31 6.01 0.0
3 Dan KovářDan Kovář
Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova...
02 19 5.48 0.0
4 Lukáš BoturLukáš Botur
Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova...
01 3 5.42 0.0
5 Jakub FrancJakub Franc
SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ...
99 8 5.33 0.0
6 Tomáš KalužaTomáš Kaluža
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
00 13 5.30 0.0
MS Tomáš LukšaTomáš Lukša
SPŠ stavebníSPŠ stavební
02 23 5.24 0.0
8 Radim DostálRadim Dostál
Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava,
01 7 5.19 0.0
9 David NovotnýDavid Novotný
Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P...
02 29 5.17 0.0
10= Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč
Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě
02 12 5.15 0.0
10= Karim AkraKarim Akra
Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze...
01 1 5.15 0.0
12 Tomáš KopeckýTomáš Kopecký
Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava,
01 16 5.14 0.0
13 Martin KunzMartin Kunz
SPŠ stavebníSPŠ stavební
01 21 5.12 0.0
14= Aaron LubojackiAaron Lubojacki
SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh
00 22 5.09 0.0
14= Jan BužgaJan Bužga
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
02 5 5.09 0.0
16 Daniel BuroňDaniel Buroň
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
00 4 5.08 0.0
17 Samuel ŘoudilSamuel Řoudil
Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo...
03 33 5.05 0.0
18 Karel SkupníkKarel Skupník
Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog...
00 41 5.04 0.0
19 Matěj KrestaMatěj Kresta
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
01 20 5.01 0.0
20 Tomáš MagdonTomáš Magdon
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
00 24 5.00 0.0
21 René GaldiaRené Galdia
Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog...
00 9 4.94 0.0
22 Tadeáš KostkaTadeáš Kostka
SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava
02 17 4.91 0.0
23= Tomáš MüllerTomáš Müller
Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze...
00 27 4.88 0.0
23= Filip BencFilip Benc
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
01 2 4.88 0.0
25 Vojtěch ČepelákVojtěch Čepelák
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
00 6 4.87 0.0
26 David VaněkDavid Vaněk
Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P...
02 38 4.81 0.0
27 Richard KlimekRichard Klimek
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
99 15 4.79 0.0
28 Kamil MrkvanKamil Mrkvan
SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh
00 26 4.72 0.0
29 Šimon PlhákŠimon Plhák
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
00 30 4.71 0.0
30 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
01 40 4.69 0.0
31 Alex TzimasAlex Tzimas
SPŠ stavebníSPŠ stavební
02 37 4.65 0.0
32 Radek TesařRadek Tesař
Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P...
02 35 4.51 0.0
33 Jakub TomášJakub Tomáš
Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo...
00 36 4.49 0.0
34 David NgoDavid Ngo
Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze...
00 28 4.47 0.0
35 Matěj MatoškaMatěj Matoška
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
02 25 4.44 0.0
36 Matouš GembickýMatouš Gembický
SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava
02 10 4.41 0.0
37 Martin KeshkentiyMartin Keshkentiy
SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku
00 14 4.17 0.0
38 Jakub KotalaJakub Kotala
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
01 18 3.77 0.0
Alex VávraAlex Vávra
Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo...
00 39 DNS
Matěj StolařMatěj Stolař
SPŠ stavebníSPŠ stavební
03 34 DNS
Patrik RozehnalPatrik Rozehnal
Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě
02 32 DNS
Adam HolubAdam Holub
SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ...
00 11 DNS
Celkem 42 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 19.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
01 13 5.02 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Kateřina BlahováKateřina Blahová
SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A
02 1 4.49 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Ludmila HájkováLudmila Hájková
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
02 7 4.39 0.00.00.00.00.00.00.0
4= Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A
01 3 4.20 0.00.00.00.00.00.00.0
4= Karolina MadziováKarolina Madziová
Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova...
01 17 4.20 0.00.00.00.00.00.00.0
6 NIcola KubackáNIcola Kubacká
SPŠ stavebníSPŠ stavební
00 15 4.16 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Kristýna ŠtivarováKristýna Štivarová
Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě
02 27 4.13 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Hana SlovákováHana Slováková
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
00 25 4.09 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová
Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti...
00 22 4.08 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Veronika KadlubcováVeronika Kadlubcová
SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh
02 10 4.04 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Adéla KrupováAdéla Krupová
SPŠ stavebníSPŠ stavební
02 14 4.00 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
03 11 3.98 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Hana KopelováHana Kopelová
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
03 12 3.94 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová
SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku
01 6 3.93 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Klára VršanováKlára Vršanová
Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova...
01 28 3.92 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Barbora HudečkováBarbora Hudečková
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
03 9 3.91 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Zuzana GajdičarováZuzana Gajdičarová
Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a AGymnázium O.-Zábřeh, Volgog...
00 29 3.87 0.00.00.00.00.00.00.0
18= Tereza FedorčákováTereza Fedorčáková
Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova...
03 4 3.82 0.00.00.00.00.00.00.0
18= Jana PekařováJana Pekařová
Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog...
99 31 3.82 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Kateřina LubojackáKateřina Lubojacká
Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P...
02 16 3.78 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Ester MikolášováEster Mikolášová
Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog...
01 30 3.76 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Eliška MarszalekEliška Marszalek
SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A
02 18 3.65 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Aneta HorkelováAneta Horkelová
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
00 8 3.62 0.00.00.00.00.00.00.0
24= Hana CvakováHana Cvaková
SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh
99 2 3.58 0.00.00.00.00.00.00.0
24= Natálie MarušákováNatálie Marušáková
SPŠ stavebníSPŠ stavební
00 19 3.58 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Marie MoravčíkováMarie Moravčíková
SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh
01 21 3.52 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Tereza VysoudilováTereza Vysoudilová
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
01 3.39 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Alexandra GlasováAlexandra Glasová
Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A
01 5 3.36 0.00.00.00.00.00.00.0
29 Klára PlačkováKlára Plačková
Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě
02 3.30 0.00.00.00.00.00.00.0
30 Kateřina SlaběňákováKateřina Slaběňáková
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
00 24 3.29 0.00.00.00.00.00.00.0
31= Pavlína ŠecováPavlína Šecová
Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P...
02 26 3.22 0.00.00.00.00.00.00.0
31= Nikola OndráškováNikola Ondrášková
Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A
00 23 3.22 0.00.00.00.00.00.00.0
33 Anna JavorkováAnna Javorková
Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě
02 3.19 0.00.00.00.00.00.00.0
Klára MertováKlára Mertová
Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti...
02 20 DNS
Celkem 34 závodníků