Back

 / Okresní kolo SAP - Ostrava

Ostrava (19. 9. 2018)

Středoškolský pohár - Dorostenci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 2348
2 Matěj ZouharMatěj Zouhar 00 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 2226
3 Martin AdámekMartin Adámek 00 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 1920
4 Samuel ŘoudilSamuel Řoudil 03 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslová škola 1866
5 Václav ValachVáclav Valach 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 1818
6 Jan PíšekJan Píšek 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 1739
7 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova 16, Ostrava 1689
8 Tadeáš CuryloTadeáš Curylo 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 1646
9 Daniel PastrňákDaniel Pastrňák 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1638
10 Tomáš KohoutekTomáš Kohoutek 02 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Zengrova 1620
11 Adam GoreckýAdam Gorecký 02 SPŠEI Ostrava BSPŠEI Ostrava B 1586
12 Jiří HložankaJiří Hložanka 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 1512
13 Petr HolišPetr Holiš 02 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 1507
14 Pavel KořínekPavel Kořínek 01 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 1476
15 Martin KováčechMartin Kováčech 01 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 1474
16 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 1206
17 Petr BužgaPetr Bužga 00 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Zengrova 1205
18 Filip ZouharFilip Zouhar 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1204
19 Adam SmíšekAdam Smíšek 00 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 1178
20 Josef ŠafářJosef Šafář 01 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 1152
21 Jan BužgaJan Bužga 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1102
22= Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 SPŠEI Ostrava ASPŠEI Ostrava A 1085
22= Tomáš KalužaTomáš Kaluža 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1085
24 Martin MyšákMartin Myšák 99 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 1081
25 Jakub FrancJakub Franc 99 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA 1040
26 Tomáš MagdonTomáš Magdon 00 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1029
27 Jarmil BlahutaJarmil Blahuta 01 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 1017
28 Vojtěch KuchtaVojtěch Kuchta 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1005
29 David SechraDavid Sechra 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 0987
30 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0968
31 Daniel BuroňDaniel Buroň 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0966
32 Jakub KlečkaJakub Klečka 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova 16, Ostrava 0960
33 Radek NábělekRadek Nábělek 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-Poruba 0958
34 Jakub NotaJakub Nota 01 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslová škola 0955
35 David NovotnýDavid Novotný 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-Poruba 0952
36 David RožekDavid Rožek 01 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0942
37 Dan KovářDan Kovář 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova 16, Ostrava 0941
38 Tomáš KopeckýTomáš Kopecký 01 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 0937
39 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 02 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0936
40 Michal AdamovičMichal Adamovič 00 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Tigrida 0931
41 Filip BencFilip Benc 01 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0926
42 Karim AkraKarim Akra 01 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Zengrova 0920
43 Sammy FrennSammy Frenn 02 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0911
44 Matěj KrestaMatěj Kresta 01 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0887
45 Šimon KoubaŠimon Kouba 00 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 0867
46 Radim DostálRadim Dostál 01 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 0852
47 Tomáš VykydalTomáš Vykydal 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0813
48 Lukáš BoturLukáš Botur 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova 16, Ostrava 0810
49 Kamil MrkvanKamil Mrkvan 00 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0808
50 Matěj MatoškaMatěj Matoška 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0800
51 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Zengrova 0767
52 Petr SzcurPetr Szcur 02 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 0750
53 Vojtěch HaladaVojtěch Halada 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0743
54 Aaron LubojackiAaron Lubojacki 00 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0728
55 Viktor BůžekViktor Bůžek 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-Poruba 0725
56 Michal DžuberaMichal Džubera 99 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0720
57 Jan HoláňJan Holáň 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0714
58 Jakub KotalaJakub Kotala 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0686
59 Martin RučkaMartin Ručka 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 0683
60 Erik SýkoraErik Sýkora 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslová škola 0679
61 David VaněkDavid Vaněk 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-Poruba 0660
62 Martin KeshkentiyMartin Keshkentiy 00 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 0644
63 Miroslav ValčíkMiroslav Valčík 01 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Tigrida 0643
64 Richard PlačekRichard Plaček 00 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 0642
65= Marek SokolMarek Sokol 02 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 0635
65= Hynek PaličkaHynek Palička 99 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslová škola 0635
67 Matěj PrausMatěj Praus 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-Poruba 0623
68 Adam FeranecAdam Feranec 02 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 0614
69= Jakub TomášJakub Tomáš 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslová škola 0605
69= Filip ŠvidrnochFilip Švidrnoch 00 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA 0605
71 Dominik HolaňDominik Holaň 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0599
72 Lukáš PajdaLukáš Pajda 99 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0597
73 Tomáš LukšaTomáš Lukša 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0593
74 David StoklásekDavid Stoklásek 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0592
75 Lukáš KucharczykLukáš Kucharczyk 99 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslová škola 0590
76 Jan MittákJan Mitták 02 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Tigrida 0584
77= Petr DiľPetr Diľ 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0580
77= Martin HlaváčMartin Hlaváč 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova 16, Ostrava 0580
79 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0574
80 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0571
81 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-Poruba 0560
82 Gabriel VykopalGabriel Vykopal 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0557
83 Patrik MacečekPatrik Maceček 02 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 0551
84= Ondřej JežowiczOndřej Ježowicz 01 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0548
84= Dominik BurkertDominik Burkert 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslová škola 0548
86 Stanislav LegerskýStanislav Legerský 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0547
87 Martin TylMartin Tyl 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0543
88 Jakub KročekJakub Kroček 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova 16, Ostrava 0540
89 Prokop KneblProkop Knebl 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0539
90 Richard VáclavekRichard Václavek 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0537
91 Denis KurečkaDenis Kurečka 99 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0517
92 Martin KrakovčíkMartin Krakovčík 00 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0511
93 Dominik MihokDominik Mihok 00 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA 0501
94 Mikuláš VyhňákMikuláš Vyhňák 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0491
95= Florián OršovýFlorián Oršový 01 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 0490
95= David NgoDavid Ngo 00 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Zengrova 0490
97 Adam SoudilAdam Soudil 01 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0489
98 Claudio StoianClaudio Stoian 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova 16, Ostrava 0484
99 Vojtěch MolinVojtěch Molin 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 0483
100 Jiří DušekJiří Dušek 02 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 0481
101 Lukáš CzolkoLukáš Czolko 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-Poruba 0480
102 Adam SlahučkaAdam Slahučka 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova 16, Ostrava 0473
103 Jiří ČervenkaJiří Červenka 00 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 0472
104 Matěj MúdrikMatěj Múdrik 01 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Zengrova 0468
105= Nick JakubišinNick Jakubišin 02 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Zengrova 0464
105= Šimon PlhákŠimon Plhák 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0464
105= Adam HoffmannAdam Hoffmann 02 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Zengrova 0464
108= André ArencibiaAndré Arencibia 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0460
108= William BendinhaWilliam Bendinha 01 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA 0460
110 Samuel ZuštíkSamuel Zuštík 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0456
111 Radim ValigůraRadim Valigůra 01 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 0452
112 Rostislav UlrichRostislav Ulrich 03 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 0451
113 Filip LochmanFilip Lochman 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0444
114= Jakub ŘeháčekJakub Řeháček 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0434
114= Marek KrčmářMarek Krčmář 03 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0434
116 Tomáš VeselýTomáš Veselý 01 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0418
117 Dominik VajbarDominik Vajbar 99 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA 0417
MS Martin KunzMartin Kunz 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0405
119= Vojtěch VašíčekVojtěch Vašíček 01 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0404
119= Vojtěch KoppVojtěch Kopp 01 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Zengrova 0404
119= Jiří BojdaJiří Bojda 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0404
122 Jakub FoltýnJakub Foltýn 00 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Tigrida 0401
123 Marek ChytilMarek Chytil 00 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0394
124 Karel SkupníkKarel Skupník 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 0390
125 Jan KučaJan Kuča 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-Poruba 0383
126 Patrik MagdolenPatrik Magdolen 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova 16, Ostrava 0378
127 Štěpán HonŠtěpán Hon 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0376
128 Jakub LitschmannJakub Litschmann 00 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0374
129 Ondřej PeňazOndřej Peňaz 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslová škola 0370
130= Tadeáš KostkaTadeáš Kostka 02 SPŠEI Ostrava BSPŠEI Ostrava B 0365
130= Vojtěch ŠtefekVojtěch Štefek 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0365
132 Tomáš MüllerTomáš Müller 00 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Zengrova 0360
133 Stanislav PolákStanislav Polák 02 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 0350
134= Jan VaveraJan Vavera 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0345
134= Filip HalamíčekFilip Halamíček 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 0345
136 Michal TesařMichal Tesař 03 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 0344
137= Ondřej StilerOndřej Stiler 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0317
137= Alex TzimasAlex Tzimas 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0317
139 Denis GroerDenis Groer 02 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Tigrida 0296
140 David ZbořilDavid Zbořil 01 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA 0291
141 Marek BrančíkMarek Brančík 01 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0242
142 Tomáš RichtárTomáš Richtár 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-Poruba 0212
143 Jakub VeličkaJakub Velička 99 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA 0197
144 Petr HavránekPetr Havránek 00 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA 0195
145= Alexandr SedmíkAlexandr Sedmík 00 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 0000
145= Fabien KočíFabien Kočí 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0000
145= Petr ŠmukPetr Šmuk 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
145= Martin ČamekMartin Čamek 99 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0000
145= Matěj UherMatěj Uher 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
145= Michal KučeraMichal Kučera 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0000
145= Sebastiano BoniattiSebastiano Boniatti 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
145= David KaszperDavid Kaszper 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
145= Jakub ŘeháčekJakub Řeháček 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
145= Hynek KudělkaHynek Kudělka 01 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0000
145= Matyáš DudekMatyáš Dudek 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
145= Alexandr SedmíkAlexandr Sedmík 00 SPŠEI Ostrava ASPŠEI Ostrava A 0000
145= Max MrštíkMax Mrštík 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0000
145= René GaldiaRené Galdia 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 0000
145= Radek TesařRadek Tesař 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-Poruba 0000
145= Patrik MazánekPatrik Mazánek 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-Poruba 0000
145= Filip KawaFilip Kawa 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-Poruba 0000
145= Patrik RozehnalPatrik Rozehnal 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0000
145= Mikuláš MarekMikuláš Marek 02 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Zengrova 0000
145= Adam HolubAdam Holub 00 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA 0000
145= Vít SypienVít Sypien 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0000
145= Alexandr JakubčíkAlexandr Jakubčík 99 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0000
145= Jan PorubaJan Poruba 02 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 0000
145= Alex VávraAlex Vávra 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslová škola 0000
145= Richard KlimekRichard Klimek 99 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0000
145= Matěj StolařMatěj Stolař 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
145= Jan LacinaJan Lacina 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 0000
145= Micha ZbořilMicha Zbořil 01 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA 0000
145= Pavel PískovskýPavel Pískovský 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0000
145= Matouš GembickýMatouš Gembický 02 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 0000
145= Jáchym ŠugárekJáchym Šugárek 03 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0000
145= Vojtěch ČepelákVojtěch Čepelák 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0000
145= Antonín HorváthAntonín Horváth 01 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA 0000
145= Matyáš DudekMatyáš Dudek 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
145= Jakub VilkusJakub Vilkus 00 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA 0000
Celkem 179 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 2181
2 Klára KlimšováKlára Klimšová 01 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 2023
3 Klára OlszowskáKlára Olszowská 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 1755
4 Hana CvakováHana Cvaková 99 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 1691
5 Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová 01 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 1548
6 Valérie MáchováValérie Máchová 03 SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 1448
7 Adéla HorákováAdéla Horáková 01 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 1403
8 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1395
9 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 03 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 1359
10 Anna LukšováAnna Lukšová 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 1260
11 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 1249
12 Tereza ŠimečkováTereza Šimečková 99 Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A 1241
13 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1239
14 Klára PiskořováKlára Piskořová 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-Poruba 1210
15 Kateřina BlahováKateřina Blahová 02 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 1167
16 Nikol BaladováNikol Baladová 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 1162
17 Veronika KnittlováVeronika Knittlová 02 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Tigrida 1144
18 Anna HolonováAnna Holonová 01 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Tigrida 1056
19 Dáša PawlasováDáša Pawlasová 99 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 1009
20 Kristýna ŠtivarováKristýna Štivarová 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0959
21 Denisa SedlákováDenisa Sedláková 00 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova 16, Ostrava 0937
22 Kateřina LaryšováKateřina Laryšová 01 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 0889
23 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova 16, Ostrava 0885
24 Gabriela JankůGabriela Janků 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 0876
25 Barbora KorusováBarbora Korusová 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova 16, Ostrava 0872
26 Anna BartkováAnna Bartková 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0870
27= Johana ŠustkováJohana Šustková 00 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 0860
27= Kristýna DulavováKristýna Dulavová 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0860
29 Jana PekařováJana Pekařová 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 0815
30 Karolina MadziováKarolina Madziová 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova 16, Ostrava 0804
31 Vendula TeichmannováVendula Teichmannová 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0801
32 Veronika KadlubcováVeronika Kadlubcová 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0786
33 Valerie BartošováValerie Bartošová 01 Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A 0763
34 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0749
35 Nikol HlavenkováNikol Hlavenková 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-Poruba 0744
36 Jana KramolišováJana Kramolišová 03 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 0741
37 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 01 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 0724
38 Eliška SlatinskáEliška Slatinská 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0705
39 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0699
40 Hana BorováHana Borová 04 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Tigrida 0662
41 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0653
42 Karolína VolnáKarolína Volná 01 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0646
43 Julie BartkováJulie Bartková 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0628
44 Lucie VaňkováLucie Vaňková 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0593
45 Charlotte CholevováCharlotte Cholevová 02 Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A 0587
46 Eliška ZajíčkováEliška Zajíčková 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0577
47 Radka TeichmannováRadka Teichmannová 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0574
48 Hana HolaňováHana Holaňová 99 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 0553
49 Kateřina ZajončkováKateřina Zajončková 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0541
50= Veronika CieslarováVeronika Cieslarová 02 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 0534
50= Sára MenšíkováSára Menšíková 02 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Tigrida 0534
52 Tereza SilvašiováTereza Silvašiová 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-Poruba 0526
53 Klára TurkováKlára Turková 03 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0523
54 Terezie ČervenáTerezie Červená 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 0518
55= Eliška PoláchováEliška Poláchová 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0516
55= Leona VrlováLeona Vrlová 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0516
57 Dominika KovářováDominika Kovářová 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 0513
58 Tereza DybalováTereza Dybalová 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova 16, Ostrava 0495
59 Tereza PernickáTereza Pernická 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0494
60 Sofie GálováSofie Gálová 01 Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A 0491
61 Klára UrbanováKlára Urbanová 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0477
62 Kristýna PecnováKristýna Pecnová 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova 16, Ostrava 0470
63= Lada RoušarováLada Roušarová 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova 16, Ostrava 0454
63= Marie MoravčíkováMarie Moravčíková 01 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0454
65= Tereza WasniowskaTereza Wasniowska 00 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0449
65= Veronika MatějkováVeronika Matějková 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0449
67 Vanessa KrištofováVanessa Krištofová 03 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 0440
68 Beáta PoláškováBeáta Polášková 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0431
69 Marie LyčkováMarie Lyčková 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 0412
70 Kateřina TomaškováKateřina Tomašková 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0410
71= Anna JavorkováAnna Javorková 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0409
71= Gabriela VincourkováGabriela Vincourková 01 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 0409
73 Alice MourkováAlice Mourková 02 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 0393
74 Viktorie PasuerováViktorie Pasuerová 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-Poruba 0392
75 Kateřina TeperováKateřina Teperová 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0388
76 Nikol KubiczkováNikol Kubiczková 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova 16, Ostrava 0376
77 Julie PaličkováJulie Paličková 03 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0374
78 Eva KubicováEva Kubicová 01 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Tigrida 0369
79 Lucie HerichováLucie Herichová 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0367
80 Kateřina SlaběňákováKateřina Slaběňáková 00 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0366
81 Tina ŠpačkováTina Špačková 02 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Tigrida 0360
82 Natálie GrobelnáNatálie Grobelná 02 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 0354
83 Ivana NovobilskáIvana Novobilská 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0353
84 NIcola KubackáNIcola Kubacká 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0345
85 Tereza FedorčákováTereza Fedorčáková 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova 16, Ostrava 0344
86 Veronika JanáčkováVeronika Janáčková 00 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0331
87 Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová 00 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Tigrida 0326
88 Tereza MartínkováTereza Martínková 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0315
89 Anežka StuchláAnežka Stuchlá 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0311
90 Adéla KrupováAdéla Krupová 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0308
91 Hana KopelováHana Kopelová 03 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0294
92 Sára SvobodováSára Svobodová 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0293
93 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 03 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0291
94 Klára VršanováKlára Vršanová 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova 16, Ostrava 0290
95 Kateřina DanišováKateřina Danišová 03 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 0288
96 Zuzana GajdičarováZuzana Gajdičarová 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 0279
97 Kateřina LubojackáKateřina Lubojacká 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-Poruba 0259
98 Ester MikolášováEster Mikolášová 01 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 0254
99 Josefína SlezákováJosefína Slezáková 01 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0234
100 Barbora MachnaBarbora Machna 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0232
101 Vendula KolářováVendula Kolářová 02 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 0216
102 Michaela MoravcováMichaela Moravcová 00 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 0193
103 Tereza VysoudilováTereza Vysoudilová 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0178
104 Alexandra GlasováAlexandra Glasová 01 Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A 0172
105 Klára PlačkováKlára Plačková 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0161
106 Tereza BalabánováTereza Balabánová 01 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0153
107= Nikola OndráškováNikola Ondrášková 00 Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A 0146
107= Pavlína ŠecováPavlína Šecová 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-Poruba 0146
109= Michaela SlivováMichaela Slivová 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
109= Tereza PščolkováTereza Pščolková 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova 16, Ostrava 0000
109= Jana SlovikováJana Sloviková 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a 0000
109= Anežka MikolajkováAnežka Mikolajková 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0000
109= Tereza KornerováTereza Kornerová 02 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0000
109= Aneta HorkelováAneta Horkelová 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0000
109= Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 0000
109= Barbora KučerováBarbora Kučerová 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0000
109= Markéta KoloničnáMarkéta Koloničná 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0000
109= Adéla HnátováAdéla Hnátová 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-Poruba 0000
109= Saskia BednářováSaskia Bednářová 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0000
109= Michaela ČopianováMichaela Čopianová 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
109= Klára MertováKlára Mertová 02 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Tigrida 0000
109= Hana KubíčkováHana Kubíčková 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova 16, Ostrava 0000
109= Tereza GutwaldováTereza Gutwaldová 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
109= Natálie MarušákováNatálie Marušáková 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
109= Hana SlovákováHana Slováková 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0000
109= Nicola DočekálováNicola Dočekálová 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
109= Julie JarošováJulie Jarošová 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0000
109= Jana HájkováJana Hájková 99 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0000
109= Martina ProkšováMartina Prokšová 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
109= Tereza PröschlováTereza Pröschlová 01 SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 0000
Celkem 130 závodníků