Back

 / Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ

Kopřivnice (18. 9. 2018)

Hod kriketovým míčkem - Žáci

(út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin BenýšekMartin Benýšek
ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice
04 70.60
2 Tomáš GazdaTomáš Gazda
ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice
03 67.70
3 David ŠtefekDavid Štefek
ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R.
04 57.00
4 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl
ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice
05 54.30
5 Miroslav SynekMiroslav Synek
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
03 53.90
6 Matěj KulišťákMatěj Kulišťák
ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R.
04 53.50
7 Jesse TiburcioJesse Tiburcio
ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R.
04 52.00
8 Jiří BriaJiří Bria
ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek
02 51.60
9 Jaroslav VaclavíkJaroslav Vaclavík
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
04 48.10
10 Tomáš TichavskýTomáš Tichavský
ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek
03 40.70
11 David SmítalDavid Smítal
ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek
03 40.00
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žákyně

(út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie BačováLucie Bačová
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
04 52.92
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
05 46.40
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
05 46.13
4 Barbora LosertováBarbora Losertová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
04 44.79
5 Natálie MaternováNatálie Maternová
ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk
05 37.75
6 Nikola ChovanečkováNikola Chovanečková
ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk
05 36.18
7 Katka PytlováKatka Pytlová
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
05 34.84
8 Eliška BuriánováEliška Buriánová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
04 33.85
9 Vanesa JančaříkováVanesa Jančaříková
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
05 32.28
10 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk
06 31.75
11 Aneta JaškováAneta Jašková
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
04 30.93
Celkem 11 závodníků