Back

 / Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ

Kopřivnice (18. 9. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav SynekMiroslav Synek 03 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 08.0
2 Martin BenýšekMartin Benýšek 04 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 08.3
3 Dalibor OttDalibor Ott 03 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 08.7
4 Jiří BriaJiří Bria 02 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 09.4
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Lukáš ZelíkLukáš Zelík 02 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 07.9
1= Tomáš GazdaTomáš Gazda 03 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 07.9
3 Jan CibulecJan Cibulec 02 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 08.5
4 Lukáš KutáčLukáš Kutáč 04 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 09.0
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠtefekDavid Štefek 04 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 08.1
2 Tomáš TisovskýTomáš Tisovský 03 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 08.2
3 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 05 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 08.4
4 Marian CibulecMarian Cibulec 03 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 08.6
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav VaclavíkJaroslav Vaclavík 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 07.9
2 Tomáš TichavskýTomáš Tichavský 03 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 08.0
3 Matěj KulišťákMatěj Kulišťák 04 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 08.2
4 Fabián KotlárFabián Kotlár 03 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 08.2
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DrastíkAdam Drastík 03 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 07.9
2 Jesse TiburcioJesse Tiburcio 04 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 08.3
3 David SmítalDavid Smítal 03 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 08.5
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 08.5
2 Blažena OrlitováBlažena Orlitová 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 08.9
3 Nikola ChovanečkováNikola Chovanečková 05 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 09.0
4 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 04 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 09.5
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta JaškováAneta Jašková 04 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 08.5
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 08.6
3 Natálie MaternováNatálie Maternová 05 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 08.8
4 Nela NasswetterováNela Nasswetterová 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 09.1
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 08.3
2 Lucie BačováLucie Bačová 04 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 08.4
3 Eliška BuriánováEliška Buriánová 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 09.3
4 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 10.5
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana SoukalováHana Soukalová 04 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 08.5
2 Vanesa JančaříkováVanesa Jančaříková 05 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 08.8
3 Barbora LosertováBarbora Losertová 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 09.3
4 Veronika MarkováVeronika Marková 05 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 09.7
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 08.6
2 Katka PytlováKatka Pytlová 05 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 09.1
3 Sabina ŠipošováSabina Šipošová 04 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 09.6
Celkem 3 závodníků