Back

 / Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ

Kopřivnice (18. 9. 2018)

Čtyřboj - Žáci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam DrastíkAdam Drastík 03 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 1876
2 Tomáš GazdaTomáš Gazda 03 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 1834
3 Lukáš ZelíkLukáš Zelík 02 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1695
4 Martin BenýšekMartin Benýšek 04 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 1617
5 Dalibor OttDalibor Ott 03 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 1574
6 Fabián KotlárFabián Kotlár 03 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 1561
7 Jan CibulecJan Cibulec 02 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 1510
8 Miroslav SynekMiroslav Synek 03 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1503
9 Matěj KulišťákMatěj Kulišťák 04 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 1473
10 Jesse TiburcioJesse Tiburcio 04 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 1404
11 Tomáš TisovskýTomáš Tisovský 03 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1375
12 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 05 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 1362
13 Tomáš TichavskýTomáš Tichavský 03 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 1277
14 David SmítalDavid Smítal 03 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 1262
15 David ŠtefekDavid Štefek 04 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 1209
16 Lukáš KutáčLukáš Kutáč 04 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 1149
17 Jaroslav VaclavíkJaroslav Vaclavík 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1059
18 Marian CibulecMarian Cibulec 03 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 0835
19 Jiří BriaJiří Bria 02 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 0830
Celkem 19 závodníků
Čtyřboj - Žákyně
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 2334
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 2219
3 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 2030
4 Lucie BačováLucie Bačová 04 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 1987
5 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 1866
6 Nikola ChovanečkováNikola Chovanečková 05 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 1801
7 Nela NasswetterováNela Nasswetterová 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1755
8 Hana SoukalováHana Soukalová 04 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 1711
9 Katka PytlováKatka Pytlová 05 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 1676
10 Blažena OrlitováBlažena Orlitová 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1649
11 Vanesa JančaříkováVanesa Jančaříková 05 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 1630
12 Aneta JaškováAneta Jašková 04 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 1584
13 Natálie MaternováNatálie Maternová 05 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 1457
14 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 04 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 1360
15 Eliška BuriánováEliška Buriánová 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1350
16 Sabina ŠipošováSabina Šipošová 04 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 1225
17 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 1186
18 Veronika MarkováVeronika Marková 05 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 1090
19 Barbora LosertováBarbora Losertová 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1081
Celkem 19 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ 17. listopadu Kopřivnice ZŠ 17. listopadu Kopřivnice 03 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 6888
2 ZŠ Tyršova Frenštát p. R. ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 03 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 5660
3 ZŠ Starý Jičín ZŠ Starý Jičín 03 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 5632
4 ZŠ J.A. Komenského Fulnek ZŠ J.A. Komenského Fulnek 03 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 4884
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 03 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 8570
2 ZŠ Komenského 66 Nový Jičín ZŠ Komenského 66 Nový Jičín 03 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 6756
3 ZŠ Starý Jičín ZŠ Starý Jičín 03 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 5835
4 ZŠ Štramberk ZŠ Štramberk 03 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 5669
Celkem 4 závodníků