Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (8. - 10. 2. 2019)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 8.2.2019 - 15:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 16 13.13 10.8713.1312.9413.13
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 15 11.19 10.7311.19X11.19
3 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 12 10.91 09.8810.9110.7310.91
4 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 13 10.85 09.4510.6110.8510.85
5 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 10 10.43 X09.9710.4310.43
6 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11 10.41 10.4109.5010.0410.41
7 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 8 10.16 10.16X09.5910.16
8 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 6 10.05 08.84X10.0510.05
9 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 3 09.95 09.9508.5907.8809.95
10 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 14 09.65 09.65XX09.65
11 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 7 09.61 09.0708.3909.6109.61
12 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 9 09.45 09.0209.2409.4509.45
13 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4 09.42 09.4208.4008.9409.42
14 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 5 09.13 09.13--09.13
15 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 2 08.95 XX08.9508.95
16 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 1 07.69 07.6307.6007.6907.69
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 8.2.2019 - 14:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 20 11.07 10.8110.9911.0711.07
2 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 19 10.05 10.0509.9009.8310.05
3 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 15 09.93 09.9309.6609.2109.93
4 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 16 09.91 09.9108.1409.0409.91
5 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 17 09.69 08.3908.9909.6909.69
6 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 14 09.54 09.5408.5309.2209.54
7 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 13 09.42 09.4208.9009.0409.42
8 Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 12 09.21 09.2108.98X09.21
9 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 9 09.07 08.4809.0708.3109.07
10 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 18 08.92 08.8608.6908.9208.92
11 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 10 08.73 08.1708.7308.5108.73
12 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 8 08.69 08.6908.4408.1708.69
13 Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 11 08.47 08.3108.4707.3708.47
14 Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 6 08.38 07.6708.3807.5408.38
15 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 5 08.31 08.3108.15X08.31
16 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 4 07.95 07.1807.6307.9507.95
17 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 7 07.89 06.9007.8907.8107.89
18 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3 07.81 07.1806.4107.8107.81
19 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 2 07.73 07.2707.2407.7307.73
20 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1 06.99 06.7206.8506.9906.99
Celkem 20 závodníků