Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (8. - 10. 2. 2019)

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:23.47
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:27.74
3 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:33.01
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:36.99
5 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:40.74
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20057Treglerová Michaela (SLAPR)32.43
40057Treglerová Michaela (SLAPR)1:08.48
60057Treglerová Michaela (SLAPR)1:46.12
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:22.77
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:23.05
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:26.88
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:29.21
5 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:29.85
MS Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovenskoSlovensko 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200127Zatloukalová Barbora (USKPR)33.21
400126Klučinová Eliška (USKPR)1:10.06
600126Klučinová Eliška (USKPR)1:47.52
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:22.77
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:23.05
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:23.47
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:26.88
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:27.74
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:29.21
7 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:29.85
8 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:33.01
9 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:36.99
10 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:40.74
Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovenskoSlovensko 4 DNS

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:30.13
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 2:40.06
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:40.45
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 2:40.87
5 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:41.10
6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:43.61
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:45.48
Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20083Husáková Tereza (JESPR)34.25
40083Husáková Tereza (JESPR)1:10.75
60083Husáková Tereza (JESPR)1:49.35
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:26.27
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:26.36
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:27.80
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:28.01
5 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:30.06
6 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 2:31.08
7 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:38.37
8 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:47.92
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200133Šínová Tereza Elena (ATLJM)33.88
400133Šínová Tereza Elena (ATLJM)1:11.73
60052Dorňáková Nikita Gabriela (SLAPR)1:49.40
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:26.27
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:26.36
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:27.80
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:28.01
5 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:30.06
6 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:30.13
7 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 2:31.08
8 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:38.37
9 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 2:40.06
10 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:40.45
11 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 2:40.87
12 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:41.10
13 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:43.61
14 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:45.48
15 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:47.92
Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNF

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 8.2.2019 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:19.88
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:25.20
3 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 6 2:26.62
4 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:33.92
5 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:38.13
6 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:51.36
Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200122Navrátilová Barbora (TRIKV)32.35
400122Navrátilová Barbora (TRIKV)1:07.77
600122Navrátilová Barbora (TRIKV)1:44.10
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 8.2.2019 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:21.99
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 2:24.97
3 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:30.51
4 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 2:32.60
5 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:39.28
6 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:42.82
7 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:44.14
8 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:48.46
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20096Babická Tereza (SOKCB)32.52
40096Babická Tereza (SOKCB)1:08.18
60096Babická Tereza (SOKCB)1:46.05
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:19.88
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:21.99
3 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 2:24.97
4 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:25.20
5 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 6 2:26.62
6 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:30.51
7 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 2:32.60
8 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:33.92
9 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:38.13
10 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:39.28
11 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:42.82
12 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:44.14
13 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:48.46
14 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:51.36
Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 8.2.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:24.70
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:29.28
3 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 2:32.37
4 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:36.20
5 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:45.76
6 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 4 2:46.28
7 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 2:48.72
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40087Kociánová Vendula (SKMVM)71.78
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 8.2.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:29.74
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:31.82
3 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 2:32.43
4 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:35.99
5 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 5 2:38.10
6 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:47.55
7 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:49.78
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200111Kollárová Marina (VINPR)33.68
40058Feilhauerová Ema (AKEZK)1:11.44
60058Feilhauerová Ema (AKEZK)1:51.28
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 8.2.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:35.52
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 2:36.21
3 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:39.51
4 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:41.43
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:41.45
6 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:48.06
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20090Prokešová Kristýna (SKPNB)35:28
40090Prokešová Kristýna (SKPNB)1:16.22
60097Maršálková Jitka (SOKCB)2:00.23
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:24.70
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:29.28
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:29.74
4 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:31.82
5 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 2:32.37
6 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 2:32.43
7 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:35.52
8 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:35.99
9 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:36.20
10 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 2:36.21
11 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 5 2:38.10
12 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:39.51
13 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:41.43
14 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:41.45
15 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:45.76
16 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 4 2:46.28
17 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:47.55
18 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:48.06
19 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 2:48.72
20 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:49.78