Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (8. - 10. 2. 2019)

Vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 8.2.2019 - 13:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 18 12.81 12.2812.8112.4612.81
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 16 12.39 11.3112.3911.5512.39
3 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 17 12.31 12.0212.2612.3112.31
4 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 13 12.12 10.9611.5512.1212.12
5 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 12 11.52 X11.5210.4011.52
6 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 11 11.46 11.4610.5410.8211.46
7 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 14 10.72 10.7210.6610.2910.72
8 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 15 10.68 X10.68X10.68
9 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 10 10.33 09.7709.0210.3310.33
10 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 9 09.71 09.2709.7009.7109.71
11 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 6 09.66 09.3609.66X09.66
12 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 3 09.46 08.2108.3509.4609.46
13 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 8 09.44 X09.4408.9309.44
14 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 4 08.93 07.9808.9308.5508.93
15 Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 7 08.70 08.7008.5508.6608.70
16 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 2 08.22 07.4408.2207.2008.22
17 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 07.80 X07.3007.8007.80
18 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 07.64 XX07.6407.64
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 9.2.2019 - 15:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 11 14.83 14.4414.4914.8314.83
MS Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovenskoSlovensko
88 9 11.63 11.3411.3810.9011.38
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 10 11.38 11.3411.3810.9011.38
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 7 11.17 11.1711.0510.9611.17
5 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 6 10.51 10.3610.3410.5110.51
6 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 8 10.13 10.1310.0809.7110.13
7 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 5 10.03 10.0310.0209.4410.03
8 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4 09.94 09.5909.5409.9409.94
9 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 09.14 08.7308.4709.1409.14
10 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3 08.80 08.2608.8008.5508.80
11 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 1 08.68 08.68X08.4608.68
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 9.2.2019 - 14:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 16 12.59 12.3012.5911.7612.59
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 15 11.28 11.2411.2809.6011.28
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 14 10.63 X10.5310.6310.63
4 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 7 10.61 10.2509.8610.6110.61
5 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12 10.50 09.5210.5009.4110.50
6 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 11 10.47 10.4710.22X10.47
7 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5 09.94 09.9409.3308.8809.94
8 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 9 09.82 09.8209.37X09.82
9 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 13 09.80 09.5709.80X09.80
10 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 10 09.72 09.4209.72X09.72
11 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 8 09.49 09.4909.0209.4609.49
12 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 6 09.35 08.9609.3509.2709.35
13 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 08.73 08.73X08.2008.73
14 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 2 08.52 07.0508.0608.5208.52
15 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 3 08.32 08.1508.32X08.32
16 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1 07.84 07.6407.6407.8407.84
Celkem 16 závodníků