Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (8. - 10. 2. 2019)

1000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 2:39.72
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 2:44.04
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:47.48
4 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:47.60
5 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:49.88
6 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:54.42
7 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 2:54.63
8 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:55.03
9 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:58.75
10 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10 2:59.49
11 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 9 2:59.71
12 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 3:03.89
13 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 3:03.94
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200132Sadirov Vladislav (SLAPR)30.10
400132Sadirov Vladislav (SLAPR)1:02.98
600132Sadirov Vladislav (SLAPR)1:36.22
80049Růžička Martin (SLAPR)2:09.12
Celkem 13 závodníků

1000 m - Junioři (Běh)

Běh (ne, 10.2.2019 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 2:42.86
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:43.34
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:43.44
4 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 2:47.01
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:49.49
6 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:50.65
7 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 2:57.05
8 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:59.70
9 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:02.60
10 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 12 3:08.22
11 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 3:08.63
12 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 3:19.11
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20061Pospíšil Jonáš (AKLOL)30.89
40061Pospíšil Jonáš (AKLOL)1:04.14
60046Komárek Vojtěch (SLAPR)1:40.40
80082Vokrouhlický Jakub (JESPR)2:12.75
Celkem 13 závodníků

1000 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.2.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:50.42
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:57.85
3 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 2:59.77
4 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:59.83
5 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 4 3:12.50
6 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 3:20.97
7 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 3:22.88
8 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:23.61
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.2.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:49.33
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:50.06
3 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 2:51.10
4 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:55.18
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:58.53
6 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:02.45
7 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 3:04.76
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2005Doubek František (ACJAB)30.14
4005Doubek František (ACJAB)1:03.63
6005Doubek František (ACJAB)1:39.40
8005Doubek František (ACJAB)2:15.53
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:49.33
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:50.06
3 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:50.42
4 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 2:51.10
5 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:55.18
6 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:57.85
7 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:58.53
8 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 2:59.77
9 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:59.83
10 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:02.45
11 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 3:04.76
12 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 4 3:12.50
13 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 3:20.97
14 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 3:22.88
15 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:23.61

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 8 2:56.44
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 3:02.15
3 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 3:02.59
4 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:07.02
5 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 3:07.80
6 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 3:08.22
7 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 3:17.01
8 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 3:25.05
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20089Šantavý Jakub (SKPNB)33.87
40089Šantavý Jakub (SKPNB)
60089Šantavý Jakub (SKPNB)1:49.35
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:53.91
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 3:02.96
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:06.42
4 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 3:14.06
5 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:19.30
6 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 3:22.25
7 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10 3:22.35
8 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 9 3:22.52
9 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:28.46
10 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:31.01
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20023Šafář Jakub (ACTUR)32.74
400114Havlíček Adam (SPTRE)1:11.23
600114Havlíček Adam (SPTRE)1:41.60
800114Havlíček Adam (SPTRE)2:17.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:53.91
2 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 8 2:56.44
3 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 3:02.15
4 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 3:02.59
5 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 3:02.96
6 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:06.42
7 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:07.02
8 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 3:07.80
9 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 3:08.22
10 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 3:14.06
11 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 3:17.01
12 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:19.30
13 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 3:22.25
14 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10 3:22.35
15 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 9 3:22.52
16 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 3:25.05
17 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:28.46
18 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:31.01