Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (8. - 10. 2. 2019)

Skok daleký - Muži

(so, 9.2.2019 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 14 7.50 7.50--7.50
2 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 15 7.39 7.396.94X7.39
3 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 12 7.13 X7.137.067.13
4 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 11 7.12 7.126.92X7.12
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 13 7.04 XX7.047.04
6 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 10 6.76 6.76XX6.76
7 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 9 6.73 6.716.73-6.73
8 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 6 6.60 6.606.286.546.60
9 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5 6.47 6.306.366.476.47
10 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 7 6.45 6.45XX6.45
11 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 8 6.40 X6.40X6.40
12 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 4 6.34 6.03X6.346.34
13 Aleš SvobodaAleš Svoboda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
98 3 6.15 6.155.20-6.15
14 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 6.09 5.885.906.096.09
15 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 2 5.99 5.99X5.985.99
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 9.2.2019 - 11:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 16 7.13 X7.13X7.13
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 13 6.95 XX6.956.95
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 15 6.91 6.766.886.916.91
4 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 10 6.63 6.63--6.63
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 11 6.36 6.276.326.366.36
6 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 9 6.26 X6.266.116.26
7 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 14 6.18 6.18XX6.18
8 David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 6 6.17 X6.106.176.17
9 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 8 6.16 5.886.165.786.16
10 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 12 6.09 6.076.09X6.09
11 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 5 5.99 5.495.815.995.99
12 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 4 5.85 X5.855.505.85
13 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 3 5.80 5.805.475.145.80
14 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 5.54 5.495.315.545.54
15 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1 5.42 5.42X5.165.42
Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 7 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 9.2.2019 - 10:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 16 6.78 X6.676.786.78
2 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 15 6.68 6.596.346.686.68
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 6.54 6.476.546.436.54
4 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 11 6.31 5.846.246.316.31
5 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 13 6.29 6.18X6.296.29
6 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 7 6.26 5.756.146.266.26
7 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 12 6.19 4.17X6.196.19
8 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 14 6.18 X6.186.106.18
9 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 8 6.06 5.71X6.066.06
10 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 5 6.05 5.906.055.846.05
11 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 4 6.03 6.035.904.186.03
12 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 5.78 X5.785.765.78
13 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 9 5.73 X5.735.665.73
14 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 6 5.68 5.365.685.555.68
15 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 5.51 4.905.495.515.51
16 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 5.51 XX5.515.51
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 8.2.2019 - 12:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 17 6.14 X6.145.866.14
2 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 18 6.10 6.10XX6.10
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 13 5.97 5.975.78X5.97
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 14 5.85 5.775.855.855.85
5 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 10 5.76 5.355.765.395.76
6 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 12 5.71 5.345.715.425.71
7 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 11 5.67 5.595.675.665.67
8 Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 7 5.64 5.64X5.585.64
9 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 9 5.55 5.325.295.555.55
10 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4 5.51 5.515.375.425.51
11 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 16 5.49 5.495.255.385.49
12 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 6 5.48 5.285.485.235.48
13 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 5.34 X5.175.345.34
14 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 8 5.29 XX5.295.29
15 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 2 5.23 4.895.235.235.23
16 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 3 5.15 5.15XX5.15
17 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 1 4.35 XX4.354.35
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 15 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 9.2.2019 - 16:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovenskoSlovensko
88 11 6.23 4.836.116.236.23
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 10 6.18 XX6.186.18
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 9 6.09 X6.09X6.09
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 8 6.03 5.996.035.996.03
5 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 7 5.79 X5.795.645.79
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5 5.75 5.505.755.715.75
7 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 6 5.62 X4.265.625.62
8 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4 5.21 X5.215.205.21
9 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 3 5.18 5.055.18X5.18
10 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 4.92 X4.924.754.92
11 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 4.66 4.66XX4.66
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 9.2.2019 - 15:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 16 6.02 5.805.826.026.02
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 15 5.85 X5.815.855.85
3 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 12 5.50 5.235.495.505.50
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 14 5.45 5.445.45X5.45
5 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 7 5.25 5.255.175.075.25
6 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 5 5.25 5.024.975.255.25
7 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 3 5.22 5.095.125.225.22
8 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 13 5.18 5.055.185.185.18
9 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 11 5.17 5.17XX5.17
10 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 8 5.16 4.775.145.165.16
11 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 6 5.13 5.015.13X5.13
12 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 4 5.07 4.915.074.955.07
13 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 2 5.05 5.054.784.895.05
14 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 9 4.99 4.994.824.794.99
15 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1 4.97 4.504.974.604.97
16 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 10 4.87 4.87XX4.87
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(pá, 8.2.2019 - 17:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 16 6.00 5.716.00X6.00
2 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 13 5.47 X5.475.205.47
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 15 5.41 4.965.295.415.41
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 14 5.20 5.205.14X5.20
5 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 12 5.14 3.984.885.145.14
6 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 9 5.08 4.795.084.975.08
7 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 8 5.03 4.845.015.035.03
8 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 7 4.88 4.884.75X4.88
9 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 5 4.87 4.874.79X4.87
10 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 2 4.74 4.74XX4.74
11 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 3 4.66 X4.664.594.66
12 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 1 4.52 4.524.184.314.52
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 4 NM
Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 6 NM
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 10 NM
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 11 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 8.2.2019 - 15:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 20 5.54 5.345.545.505.54
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 19 5.44 5.445.445.225.44
3 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 18 5.36 5.154.795.365.36
4 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 16 5.24 5.245.155.165.24
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 17 5.16 5.125.16X5.16
6 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 15 5.12 4.905.125.065.12
7 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 12 5.12 5.125.054.955.12
8 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 13 4.99 4.704.854.994.99
9 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 11 4.98 4.774.684.984.98
10 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 10 4.89 4.804.744.894.89
11 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 14 4.78 XX4.784.78
12 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 5 4.76 4.094.764.424.76
13 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 4 4.73 4.684.714.734.73
14 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 6 4.68 4.614.574.684.68
15 Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 5 4.67 4.454.064.674.67
16 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2 4.67 4.334.673.894.67
17 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 4.61 XX4.614.61
18 Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 8 4.53 4.464.534.134.53
19 Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 3 4.44 4.444.404.254.44
20 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1 4.38 3.89X4.384.38
Celkem 20 závodníků