Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (8. - 10. 2. 2019)

Skok o tyči - Muži

Muži A (ne, 10.2.2019 - 14:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 3.853.954.054.154.254.354.454.554.654.754.854.955.055.155.255.35
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 8 5.05 -------O-OOXOXXOXXX
2 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 5 4.95 ------O-XXO--O-XXX
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 4 4.75 -----O-OXOXOXXX
4 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 6 4.65 -------OOXXX
5 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 2 4.55 --O-O-OXXO-XXX
6= ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 3 4.45 ------O-XXX
6= Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 7 4.45 ------O-XXX
8 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 1 4.15 XOOOXXOXXX
Celkem 8 závodníků
Muži B (ne, 10.2.2019 - 14:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 3.153.253.353.453.553.653.753.853.954.054.154.254.354.454.55
1 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 3 3.95 ---O-O-OXOX
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4 3.85 ---OXOOOXOXXX
3 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 2 3.75 --OXXOOOOXXX
4 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1 3.65 --OOOOXXX
5 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5 3.65 --XOOOOXXX
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Junioři

Junioři A (ne, 10.2.2019 - 10:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 3.153.253.353.453.553.653.753.853.954.054.154.254.354.454.55
1 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5 4.35 ---------OOOXOXXX
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 4 4.15 ----XO-OOXXOOOXXX
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 3 3.95 ---O-OOOOXXX
4= Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 3.75 ---XOOXOOXXX
4= Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1 3.75 ---XOOXOOXXX
Celkem 5 závodníků
Junioři B (ne, 10.2.2019 - 10:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.852.953.053.153.253.353.453.553.653.753.853.95
1 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 6 3.75 -OXOOOOOOXXOOXXX
2 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 7 3.45 XOXOXOOOOOXXX
3 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 2 3.35 -O-OOOXXX
4 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1 3.15 OOXXOOXXX
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 8 3.05 --XOXXX
6 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 3 2.95 OOXXX
David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 4 NM
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 5 NM
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

Dorostenci A (ne, 10.2.2019 - 10:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 3.153.253.353.453.553.653.753.853.954.054.154.254.354.45
1 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6 4.35 --------O-XXOOXOXXX
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 4.15 -----OOOOXOXOXXX
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 2 4.05 -OOOXOOXOOXOXOXXX
4 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 4.05 -XXOOXOOOXOOXXOXOXXX
5 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 7 4.05 -------O-XXO-XXX
6 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 3 3.85 --OOOOOXOXXX
7 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 3.55 --OOXXOXXX
Celkem 7 závodníků
Dorostenci B (ne, 10.2.2019 - 10:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.552.652.752.852.953.053.153.253.353.453.55
1 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1 3.45 -OXO-OXOXOXOXOXOXXX
2 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 8 3.35 ---XXO-XXOOOXOXXX
3 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 3.25 OOOOXOXOOOXXX
4 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 3.25 ----OXOOXOXXX
5 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 6 3.05 OOXXOOOOXXX
6 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 2.95 --XXOOXOXXX
7 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 2 2.95 XOOXOOXXOXXX
8 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 3 2.75 OOOXXX
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 9.2.2019 - 12:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.252.352.452.552.652.752.852.953.053.153.253.353.453.553.653.753.853.95
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 18 3.95 ------------OOXOOOXXO
2 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 17 3.55 ------O-XOXOXOXOOXOXXX
3 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 16 3.35 ----O--OOOXOXOXXX
4 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 3 2.95 OOOOOOOOXXX
5 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 2.95 XO-O-OOXOOXXX
6 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 15 2.95 -OOOOXOXXOXOXXX
7 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 12 2.95 --O-XOXOOXOXXX
8 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 14 2.95 XO-XOOOOXOXXOXXX
9 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 4 2.85 -OOOOOOXXX
10 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 13 2.75 OOXOOOOXXX
11 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 8 2.75 XOOOOOXXOXXX
12 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 11 2.65 OOOOOXXX
13 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 1 2.55 OOXXOOXXX
14 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 9 2.45 OOOXXX
15= Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 2.45 OOXXOXXX
15= Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 10 2.45 OOXXOXXX
17 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 2.25 XOXXX
Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 6 NM
Celkem 18 závodníků