Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (8. - 10. 2. 2019)

Skok vysoký - Muži

Muži A (so, 9.2.2019 - 17:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.771.801.831.861.891.921.951.982.012.04
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 8 2.01 ----O-XOXOOXXX
2 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 7 2.01 ----OOOXXOXXOXXX
3 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 4 1.98 --O-OOXOOXXX
4 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 2 1.89 -OOXOOXXX
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 6 1.86 --OOXXX
6 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 5 1.86 -OXOOXXX
Celkem 6 závodníků
Muži B (so, 9.2.2019 - 17:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.98
1 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 7 1.95 -----O-O-O-XOOXXX
2 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5 1.89 ---OOOOOOOXOXXX
3 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 6 1.83 -----O-OOXXX
4 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 4 1.83 --OOOOOXOXOXXX
5 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 3 1.74 -OOOXXOXXOXXX
6 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1 1.71 OOOOOXXX
7 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 1.65 XOXXOXXOXXX
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Junioři

Junioři A (so, 9.2.2019 - 14:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.95
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 11 1.92 --------O-OOXXX
2 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 8 1.89 ---XOOOOXXOXXOOOXXX
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 10 1.89 -------O-XOXOXXX
4 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 9 1.86 ----O-OOXOOXXX
5 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 7 1.77 --OXOOXOOXXX
6 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 3 1.77 -OOO-OXXOXXX
6 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5 1.77 -OOO-OXXOXXX
8 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1 1.74 --OOOXOXXX
9 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 6 1.71 --XOXOXOXXX
10 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 4 1.68 OOOXOXXX
Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 2 DNS
Celkem 11 závodníků
Junioři B (so, 9.2.2019 - 14:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.83
1 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 4 1.80 OOOOOOOOOOXXX
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 5 1.71 -O-XOOXXOXXOXXX
3 David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 3 1.68 O-OOOOXXX
4 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1 1.59 -OOXXX
Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 2 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

Dorostenci A (so, 9.2.2019 - 14:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.89
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 1.86 ---O-XOXOXOXOXOXXX
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 1.80 -OOOOXOXOXOXXX
3 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6 1.77 -----OOXXX
4 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1 1.74 OO-OOXXOXXX
5 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 2 1.71 --XO-XXOXXX
5 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 1.71 --XO-XXOXXX
Celkem 6 závodníků
Dorostenci B (so, 9.2.2019 - 14:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.471.501.531.561.591.621.651.681.711.74
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 9 1.71 ---O-OOOOXXX
2 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 10 1.71 --O-OOOXOXOXXX
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 7 1.68 --OOXOXOXOXXOXXX
4 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 6 1.62 ----XOXOXXX
5 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 1.59 -OOXOXXOXXX
6 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 1.56 OXXOOOXXX
7 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 3 1.53 XOOXXOXXX
8 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 8 1.50 -O--XXX
9 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 1 1.50 XOXOXXX
10 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 2 1.47 XOXXX
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žáci

Žáci A (pá, 8.2.2019 - 14:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.83
1 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 8 1.80 --------OOOOOXXX
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 1.80 --O-O--OXXOOOXXOXXOXXX
3 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 6 1.77 -----O-OOOOOXXX
4 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 3 1.77 --O-O-OOXXOXXOOXXOXXX
5 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4 1.71 ---O--OOXOOXXX
6 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 1.71 ---O--OOXXOOXXX
7 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 1 1.68 O-OO-OXOOXOXXX
8 Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 2 1.56 OXXOXOOXOXXX
Celkem 8 závodníků
Žáci B (pá, 8.2.2019 - 14:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.74
1 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 9 1.71 -O-OO-OOXOOXXOXXX
2 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4 1.68 XOOOOOOOOXOOXXX
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 1.56 XOOOOOOXXX
4 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 6 1.56 -OOXOOXOXXX
5 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 1 1.53 OOOOOXXX
6 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 8 1.53 XOOXOXXOOXXX
7 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 1.50 OOOOXXX
8 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 10 1.50 XOXOXXOXXOXXX
9 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 2 1.41 XOXXX
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 7 NM
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 9.2.2019 - 12:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 11 1.77 ------OOXXOOOXXX
MS Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovenskoSlovensko
88 10 1.71 ----OOOXOOXXX
3 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 9 1.71 ---OXOOXOXOXXOXXX
4= Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 8 1.68 --OOOOXOOXXX
4= Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 7 1.68 --OOOOXOOXXX
6 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 4 1.65 OOOOXOXOOXXX
7 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 6 1.62 -OXOOXOXOXXX
8 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 3 1.53 OOOXXX
9 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 1.53 XOXOOXXX
10 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 1.50 XOOXXX
11 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 5 1.47 OXXX
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

Juniorky A (so, 9.2.2019 - 12:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.77
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 2 1.74 ---O-XOOOXXOOXXX
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 3 1.71 -----OOXOOXXX
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 1 1.65 ---OOOXXOXXX
Celkem 3 závodníků
Juniorky B (so, 9.2.2019 - 12:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.441.471.501.531.561.591.621.651.68
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 9 1.65 OOOXOOOXXOOXXX
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 13 1.65 -OOOOOOXXOXXX
3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 11 1.62 -OOOXOXOOXXX
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 2 1.59 OOOOXOOXXX
5 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 12 1.59 OOOOOXOXXX
6 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 5 1.59 OOOOXXOXOXXX
7 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10 1.56 -OXXOXOXOXXX
8 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 7 1.53 OOOOXXX
9 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 6 1.53 OOOXOXXX
10 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 4 1.53 OOOXXOXXX
11 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 3 1.50 OOOXXX
12 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1 1.47 OOXXX
13 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 8 1.44 XOXXX
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(pá, 8.2.2019 - 12:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.68
1 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 16 1.68 ----O-O-OOXOXXX
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 11 1.65 --OOOOOXXOXOXXOXXX
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 14 1.62 ---OOOOXOXOXXX
4 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 13 1.56 ---OOOOXXX
5 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 9 1.56 --OOOOXOXXX
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 10 1.56 --OOOXOXOXXX
7 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 12 1.56 OOOOOOXXOXXX
7 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3 1.56 OOOOOOXXOXXX
9 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 1.56 OO-OOXXOXXOXXX
10 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 7 1.53 OOOOXXOOXXX
11 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 15 1.50 OOOOXXOXXX
12 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 6 1.47 OOOXOXXX
12 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 2 1.47 OOOXOXXX
14 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 1.44 OXXOXXOXXX
15 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 4 1.41 OXOXXX
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 8 NM
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

Žákyně A (pá, 8.2.2019 - 12:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.62
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 14 1.59 OOXOOXOOOXXX
6 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 5 1.53 O-OOOOXXX
7 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 10 1.50 O-O-XOXOXXX
8 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 13 1.50 XOOOXOXXOXOXXX
9 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 9 1.50 OOOXOOXXX
10= Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 8 1.47 OXXOOOXXX
12 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 12 1.47 OOXXX
13 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 6 1.47 XXOXXX
14 Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 11 1.44
15 Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4 1.41
16 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 7 1.38
17 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 2 1.35
18 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 1.32
Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 3 NM
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 15 NM
Celkem 15 závodníků
Žákyně B (pá, 8.2.2019 - 12:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.68
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 5 1.65 ----OOOXOOXXOXXX
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 1 1.59 -OOOOOXOXXOXXX
4 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3 1.56 --OOOOXXX
5 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 4 1.53 OOOOXXX
10= Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 2 1.47
Celkem 5 závodníků