Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (8. - 10. 2. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.02 0.354
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.04 0.176
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.05 0.137
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.06 0.142
5 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.06 0.152
6 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.21 0.155
7 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.22 0.184
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.30 0.171
2 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 07.32 0.181
3 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 07.38 0.179
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.39 0.163
5 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.39 0.157
6 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 07.46 0.205
7 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.54 0.195
8 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.55 0.194
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.02 0.354
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.04 0.176
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.05 0.137
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.06 0.142
5 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.06 0.152
6 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.21 0.155
7 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.22 0.184
8 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.30 0.171
9 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 07.32 0.181
10 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 07.38 0.179
11 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.39 0.163
12 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.39 0.157
13 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 07.46 0.205
14 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.54 0.195
15 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.55 0.194

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 07.04 0.165
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.16 0.166
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.27 0.158
4 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.36 0.131
5= Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.37 0.155
5= Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.37 0.207
7 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 07.40 0.198
8 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 1 07.42 0.188
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.45 0.143
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.60 0.212
3 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.61 0.205
4 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.65 0.164
5 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.66 0.239
6 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.69 0.240
7 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 07.72 0.250
8 Pavel PadělekPavel Padělek 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.77 0.187
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 07.04 0.165
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.16 0.166
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.27 0.158
4 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.36 0.131
5 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.37 0.155
5 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.37 0.207
7 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 07.40 0.198
8 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 1 07.42 0.188
9 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.45 0.143
10 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.60 0.212
11 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.61 0.205
12 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.65 0.164
13 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.66 0.239
14 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.69 0.240
15 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 07.72 0.250
16 Pavel PadělekPavel Padělek 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.77 0.187

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 07.19 0.176
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.22 0.196
3 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 8 07.44 0.217
4 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.51 0.256
5 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.54 0.203
6 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.55 0.302
7 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.56 0.204
8 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.65 0.244
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.48 0.191
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.53 0.173
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 07.59 0.139
4 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 07.62 0.220
5 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 07.68 0.156
6 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.74 0.139
7 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.78 0.186
8 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.79 0.528
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 07.19 0.176
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.22 0.196
3 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 8 07.44 0.217
4 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.48 0.191
5 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.51 0.256
6 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.53 0.173
7 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.54 0.203
8 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.55 0.302
9 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.56 0.204
10 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 07.59 0.139
11 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 07.62 0.220
12 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.65 0.244
13 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 07.68 0.156
14 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.74 0.139
15 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.78 0.186
16 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.79 0.528

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 8.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 07.37
2 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.49
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 07.51
4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.52
5 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.62
6 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 07.69
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 8.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.67
2 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.70
3 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 07.75
4 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 07.80
5 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.86
6 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 07.89
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 8.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.88
2 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.92
3 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 07.93
4 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.97
5 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.98
6 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 08.10
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 07.37
2 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.49
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 07.51
4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.52
5 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.62
6 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.67
7 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 07.69
8 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.70
9 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 07.75
10 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 07.80
11 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.86
12 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.88
13 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 07.89
14 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.92
15 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 07.93
16 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.97
17 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.98
18 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 08.10