Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (8. - 10. 2. 2019)

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 10.2.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.95 0.171
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.95 0.193
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.13 0.164
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.33 0.198
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.34 0.182
6 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.34 0.195
7 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.58 0.206
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.2.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.57 0.196
2 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.74 0.195
3 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 08.76 0.175
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.91 0.189
5 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.96 0.183
6 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.09 0.195
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.95 0.171
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.95 0.193
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.13 0.164
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.33 0.198
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.34 0.182
6 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.34 0.195
7 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.57 0.196
8 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.58 0.206
9 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.74 0.195
10 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 08.76 0.175
11 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.91 0.189
12 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.96 0.183
13 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.09 0.195

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 10.2.2019 - 09:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 07.96 0.188
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.25 0.162
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.44 0.172
4 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.49 0.161
5 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.58 0.190
6 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.71 0.233
7 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.00 0.205
Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.2.2019 - 09:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.92 0.200
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.98 0.183
3 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.06 0.159
4 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.09 0.205
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.15 0.184
6 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.28 0.182
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 07.96 0.188
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.25 0.162
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.44 0.172
4 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.49 0.161
5 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.58 0.190
6 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.71 0.233
7 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.92 0.200
8 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.98 0.183
9 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.00 0.205
10 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.06 0.159
11 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.09 0.205
12 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.15 0.184
13 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.28 0.182
Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNS

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.2.2019 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.24 0.169
2 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 08.26 0.169
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.38 0.169
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.52 0.200
5 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 08.68 0.138
6 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.71 0.190
7 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.84 0.204
8 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.91 0.194
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.2.2019 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.71 0.401
2 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.73 0.146
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 09.06 0.173
4 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.10 0.222
5 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 1 09.24 0.220
6 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.36 0.359
7 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 10.20 0.165
Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.24 0.169
2 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 08.26 0.169
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.38 0.169
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.52 0.200
5 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 08.68 0.138
6 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.71 0.190
7 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.71 0.401
8 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.73 0.146
9 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.84 0.204
10 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.91 0.194
11 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 09.06 0.173
12 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.10 0.222
13 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 1 09.24 0.220
14 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.36 0.359
15 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 10.20 0.165
Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 DNS

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.36
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.47
3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.61
4 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.65
5 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.67
6 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 08.89
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.79
2 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.90
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.99
4 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.22
5 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.43
6 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 10.11
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.04
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.09
3 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 09.25
4 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.36
5 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.41
6 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.42
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.36
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.47
3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.61
4 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.65
5 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.67
6 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.79
7 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 08.89
8 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.90
9 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.99
10 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.04
11 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.09
12 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.22
13 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 09.25
14 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.36
15 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.41
16 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.42
17 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.43
18 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 10.11

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.39 0.151
MS Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovenskoSlovensko 5 08.66 0.184
3 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.67 0.204
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.73 0.158
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.81 0.199
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.91 0.160
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.94 0.171
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.14 0.187
3 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.16 0.215
4 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.67 0.164
5 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.96 0.375
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.39 0.151
2 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovenskoSlovensko 5 08.66 0.184
3 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.67 0.204
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.73 0.158
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.81 0.199
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.91 0.160
7 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.94 0.171
8 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.14 0.187
9 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.16 0.215
10 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.67 0.164
11 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.96 0.375

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.63 0.174
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.66 0.199
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.73 0.218
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.89 0.239
5 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.91 0.197
6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 09.07 0.190
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 09.25 0.204
8 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.46 0.149
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.21 0.210
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.30 0.233
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.31 0.207
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.32 0.187
5 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.48 0.215
6 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.56 0.408
7 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.64 0.594
8 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 09.77 0.206
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.63 0.174
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.66 0.199
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.73 0.218
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.89 0.239
5 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.91 0.197
6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 09.07 0.190
7 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.21 0.210
8 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 09.25 0.204
9 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.30 0.233
10 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.31 0.207
11 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.32 0.187
12 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.46 0.149
13 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.48 0.215
14 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.56 0.408
15 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.64 0.594
16 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 09.77 0.206

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 8.2.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.49 0.150
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.65 0.254
3 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.65 0.207
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.80 0.307
5 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.85 0.203
6 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.14 0.144
7 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.29 0.165
8 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 09.84 0.346
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 8.2.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.14 0.188
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 09.27 0.216
3 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.32 0.207
4 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.33 0.396
5 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.48 0.185
6 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.60 0.189
7 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 6 09.75 0.289
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 DNF 0.368
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.49 0.150
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.65 0.254
3 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.65 0.207
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.80 0.307
5 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.85 0.203
6 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.14 0.188
7 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.14 0.144
8 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 09.27 0.216
9 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.29 0.165
10 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.32 0.207
11 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.33 0.396
12 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.48 0.185
13 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.60 0.189
14 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 6 09.75 0.289
15 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 09.84 0.346
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 DNF 0.368

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 8.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.00
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.05
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09.22
4 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.24
5 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 09.26
6 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 6 09.27
7 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.48
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 8.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.11
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.40
3 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.41
4 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.56
5 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.59
6 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 09.85
7 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 7 09.91
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 8.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.46
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.73
3 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.87
4 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 10.14
5 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 10.64
6 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 11.69
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.00
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.05
3 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.11
4 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09.22
5 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.24
6 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 09.26
7 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 6 09.27
8 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.40
9 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.41
10 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.46
11 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.48
12 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.56
13 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.59
14 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.73
15 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 09.85
16 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.87
17 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 7 09.91
18 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 10.14
19 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 10.64
20 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 11.69