Back

 / Mítink EA-Czech Indoor Gala

Ostrava (12. 2. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 6.34 Christian COLEMAN USA 18.02.2018 Albuquerque, NM (USA)
WL 6.51 Grant HOLLOWAY USA 26.01.2019 Fayetteville, AR (USA)
MR 6.49 Kim Collins SKN 2014 Praha
Běh 1 (út, 12.2.2019 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National program
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub FendekJakub Fendek 91 SlovakiaSlovakia 3 07.01 0.161
2 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.02 0.168
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.05 0.175
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.06 0.171
5 Rafal PajakRafal Pajak 99 PolandPoland 6 07.08 0.192
6 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 07.16 0.134
7 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.16 0.184
8 Jozef BuvalaJozef Buvala 96 SlovakiaSlovakia 8 07.40 0.178
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 12.2.2019 - 15:21) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National program
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BaluchMatěj Baluch 00 SlovakiaSlovakia 4 PB 07.07 0.149
2 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 07.10 0.170
3 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 07.10 0.184
4 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 07.11 0.222
5 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.21 0.170
6 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 07.24 0.223
7 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 SB 07.27 0.202
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub FendekJakub Fendek 91 SlovakiaSlovakia 3 07.01 0.161
2 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.02 0.168
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.05 0.175
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.06 0.171
5 Matěj BaluchMatěj Baluch 00 SlovakiaSlovakia 4 PB 07.07 0.149
6 Rafal PajakRafal Pajak 99 PolandPoland 6 07.08 0.192
7 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 07.10 0.170
8 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 07.10 0.184
9 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 07.11 0.222
10 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 07.16 0.134
11 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.16 0.184
12 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.21 0.170
13 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 07.24 0.223
14 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 SB 07.27 0.202
15 Jozef BuvalaJozef Buvala 96 SlovakiaSlovakia 8 07.40 0.178

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 6.34 Christian COLEMAN USA 18.02.2018 Albuquerque, NM (USA)
WL 6.51 Grant HOLLOWAY USA 26.01.2019 Fayetteville, AR (USA)
MR 6.49 Kim Collins SKN 2014 Praha
Rozběh 1 (út, 12.2.2019 - 15:51) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mike RodgersMike Rodgers 85 United StatesUnited States 5 06.62 Q 0.153
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 Czech RepublicCzech Republic 4 06.68 Q 0.149
3 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Czech RepublicCzech Republic 3 06.82 Q 0.128
4 Gerrit WickensGerrit Wickens 96 South AfricaSouth Africa 7 06.84 q 0.186
5 Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski 98 PolandPoland 1 06.84 q 0.148
6 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 Czech RepublicCzech Republic 2 06.97 0.177
7 Blake SmithBlake Smith 93 United StatesUnited States 6 07.18 0.166
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 12.2.2019 - 15:57) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bryce RobinsonBryce Robinson 93 United StatesUnited States 5 06.66 Q 0.179
2 Remigiusz OlszewskiRemigiusz Olszewski 92 PolandPoland 4 06.72 Q 0.150
3 D´Angelo CherryD´Angelo Cherry 90 United StatesUnited States 6 06.73 Q 0.165
4 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 Czech RepublicCzech Republic 2 06.87 0.136
5 Volodymyr SuprunVolodymyr Suprun 94 UkraineUkraine 3 06.89 0.139
6 Zvonimir IvaškovićZvonimir Ivašković 94 CroatiaCroatia 7 06.96 0.182
7 Jakub FendekJakub Fendek 91 SlovakiaSlovakia 8 07.04 0.182
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Mike RodgersMike Rodgers 85 United StatesUnited States 5 06.62 Q 0.153
2 Bryce RobinsonBryce Robinson 93 United StatesUnited States 5 06.66 Q 0.179
3 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 Czech RepublicCzech Republic 4 06.68 Q 0.149
4 Remigiusz OlszewskiRemigiusz Olszewski 92 PolandPoland 4 06.72 Q 0.150
5 D´Angelo CherryD´Angelo Cherry 90 United StatesUnited States 6 06.73 Q 0.165
6 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Czech RepublicCzech Republic 3 06.82 Q 0.128
7 Gerrit WickensGerrit Wickens 96 South AfricaSouth Africa 7 06.84 q 0.186
8 Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski 98 PolandPoland 1 06.84 q 0.148
9 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 Czech RepublicCzech Republic 2 06.87 0.136
10 Volodymyr SuprunVolodymyr Suprun 94 UkraineUkraine 3 06.89 0.139
11 Zvonimir IvaškovićZvonimir Ivašković 94 CroatiaCroatia 7 06.96 0.182
12 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 Czech RepublicCzech Republic 2 06.97 0.177
13 Jakub FendekJakub Fendek 91 SlovakiaSlovakia 8 07.04 0.182
14 Blake SmithBlake Smith 93 United StatesUnited States 6 07.18 0.166

60 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 6.34 Christian COLEMAN USA 18.02.2018 Albuquerque, NM (USA)
WL 6.51 Grant HOLLOWAY USA 26.01.2019 Fayetteville, AR (USA)
MR 6.49 Kim Collins SKN 2014 Praha
Finále (út, 12.2.2019 - 17:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mike RodgersMike Rodgers 85 United StatesUnited States 4 06.56 0.153
2 Bryce RobinsonBryce Robinson 93 United StatesUnited States 5 06.69 0.172
3 Remigiusz OlszewskiRemigiusz Olszewski 92 PolandPoland 6 06.70 0.146
4 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 Czech RepublicCzech Republic 3 06.72 0.200
5 D´Angelo CherryD´Angelo Cherry 90 United StatesUnited States 8 06.73 0.162
6 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Czech RepublicCzech Republic 7 06.80 0.153
7 Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski 98 PolandPoland 2 06.85 0.165
8 Gerrit WickensGerrit Wickens 96 South AfricaSouth Africa 1 07.02 0.201
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 6.92 Irina PRIVALOVA RUS 11.02.1993 Madrid (ESP)
WL 7.08 Ewa SWOBODA POL 02.02.2019 Karlsruhe (Messehalle)
MR 7.10 Michelle-Lee Ahye TTO 2016 Jablonec n. N.
Běh 1 (út, 12.2.2019 - 16:03) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National program
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 =SB 07.67 0.171
2 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 07.71 0.331
3 Alicja RajewskaAlicja Rajewska 99 PolandPoland 5 07.75 0.352
4 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 07.77 0.230
5 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.78 0.187
6 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 07.80 0.145
7 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.83 0.227
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 12.2.2019 - 16:09) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National program
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.78 0.249
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 =PB 07.84 0.192
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.94 0.178
4 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 6 08.00 0.203
5 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.07 0.212
6 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.13 0.185
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 =SB 07.67 0.171
2 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 07.71 0.331
3 Alicja RajewskaAlicja Rajewska 99 PolandPoland 5 07.75 0.352
4 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 07.77 0.230
5 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.78 0.249
6 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.78 0.187
7 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 07.80 0.145
8 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.83 0.227
9 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 =PB 07.84 0.192
10 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.94 0.178
11 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 6 08.00 0.203
12 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.07 0.212
13 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.13 0.185

60 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 6.92 Irina PRIVALOVA RUS 11.02.1993 Madrid (ESP)
WL 7.08 Ewa SWOBODA POL 02.02.2019 Karlsruhe (Messehalle)
MR 7.10 Michelle-Lee Ahye TTO 2016 Jablonec n. N.
Finále (út, 12.2.2019 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Inna EftimovaInna Eftimova 88 BulgariaBulgaria 4 07.42 0.155
2 Tamiris LizTamiris Liz 95 BrazilBrazil 6 07.44 0.183
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Czech RepublicCzech Republic 5 07.50 0.190
4 Flings Owusu-AgyapongFlings Owusu-Agyapong 88 GhanaGhana 7 07.52 0.150
5 Jana SlaninováJana Slaninová 90 Czech RepublicCzech Republic 2 SB 07.55 0.160
6 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Czech RepublicCzech Republic 1 PB 07.59 0.158
7 Fanni SchmelczFanni Schmelcz 92 HungaryHungary 3 07.64 0.154
8 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Czech RepublicCzech Republic 8 07.76 0.372
Celkem 8 závodníků