Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen

Ostrava (16. - 17. 2. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
6.51 Grant HOLLOWAY USA 26.01.2019 Fayetteville, AR (USA)
WR 6.34 Christian COLEMAN USA 18.02.2018 Albuquerque, NM (USA)
NR 6.58 František Ptáčník CZE 21.02.1987 Liévin
MR 6.65 Jan Veleba 2011 Praha
NL 06.67 Zdeněk Stromšík CZE 19.01.2019 Jablonec nad Nisou
Rozběh 1 (so, 16.2.2019 - 15:21) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.72 Q 0.174
2 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 06.94 Q 0.161
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 06.96 0.198
4 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 PB 07.02 0.165
5 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 07.12 0.157
6 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.12 0.154
7 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 07.19 0.177
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.2.2019 - 15:27) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.85 Q 0.157
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.89 Q 0.146
3 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 06.93 0.139
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.01 0.190
5 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.07 0.163
6 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.16 0.133
7 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.18 0.193
8 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.25 0.203
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.2.2019 - 15:33) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 06.81 Q 0.167
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 06.82 Q 0.116
3 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 06.90 q 0.134
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 06.92 q 0.146
5 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.08 0.157
6 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 1 SB 07.10 0.109
7 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.19 0.211
8 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.21 0.227
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.72 Q 0.174
2 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 06.81 Q 0.167
3 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 06.82 Q 0.116
4 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.85 Q 0.157
5 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.89 Q 0.146
6 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 06.90 q 0.134
7 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 06.92 q 0.146
8 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 06.93 0.139
9 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 06.94 Q 0.161
10 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 06.96 0.198
11 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.01 0.190
12 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 PB 07.02 0.165
13 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.07 0.163
14 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.08 0.157
15 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 1 SB 07.10 0.109
16 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 07.12 0.157
17 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.12 0.154
18 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.16 0.133
19 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.18 0.193
20 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.19 0.211
21 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 07.19 0.177
22 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.21 0.227
23 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.25 0.203
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 DNS

60 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
6.51 Grant HOLLOWAY USA 26.01.2019 Fayetteville, AR (USA)
WR 6.34 Christian COLEMAN USA 18.02.2018 Albuquerque, NM (USA)
NR 6.58 František Ptáčník CZE 21.02.1987 Liévin
MR 6.65 Jan Veleba 2011 Praha
NL 06.67 Zdeněk Stromšík CZE 19.01.2019 Jablonec nad Nisou
Finále (so, 16.2.2019 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 MR 06.64 0.159
2 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 06.76 0.137
3 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 06.77 0.150
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 SB 06.88 0.124
5 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 06.88 0.146
6 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 06.89 0.160
7 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 06.96 0.180
8 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.03 0.140
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
7.08 Ewa SWOBODA POL 02.02.2019 Karlsruhe (Messehalle)
WR 6.92 Irina PRIVALOVA RUS 11.02.1993 Madrid (ESP)
NR 7.23 Klára Seidlová CZE 17.02.2018 Praha
MR 7.23 Klára Seidlová 2018 Praha
NL 07.27 Klára Seidlová CZE 01.02.2019 Berlín
Rozběh 1 (so, 16.2.2019 - 15:03) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.29 Q 0.135
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 07.63 Q 0.167
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.72 q 0.171
4 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.76 0.162
5 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.78 0.194
6 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 07.84 0.202
7 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 07.88 0.152
8 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 1 08.01 0.165
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.2.2019 - 15:09) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.55 Q 0.173
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.69 Q 0.143
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 07.73 0.139
4 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 07.74 0.149
5 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 07.75 0.222
6 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 SB 07.75 0.226
7 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.80 0.376
8 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.90 0.159
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.2.2019 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 =SB 07.57 Q 0.371
2 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.60 Q 0.197
3 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 07.71 q 0.112
4 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 =PB 07.75 0.186
5 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 07.80 0.187
6 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.83 0.228
7 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.86 0.165
8 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 07.87 0.153
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.29 Q 0.135
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.55 Q 0.173
3 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 =SB 07.57 Q 0.371
4 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.60 Q 0.197
5 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 07.63 Q 0.167
6 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.69 Q 0.143
7 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 07.71 q 0.112
8 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.72 q 0.171
9 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 07.73 0.139
10 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 07.74 0.149
11 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 =PB 07.75 0.186
12 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 07.75 0.222
13 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 SB 07.75 0.226
14 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.76 0.162
15 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.78 0.194
16 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.80 0.376
17 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 07.80 0.187
18 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.83 0.228
19 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 07.84 0.202
20 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.86 0.165
21 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 07.87 0.153
22 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 07.88 0.152
23 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.90 0.159
24 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 1 08.01 0.165

60 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
7.08 Ewa SWOBODA POL 02.02.2019 Karlsruhe (Messehalle)
WR 6.92 Irina PRIVALOVA RUS 11.02.1993 Madrid (ESP)
NR 7.23 Klára Seidlová CZE 17.02.2018 Praha
MR 7.23 Klára Seidlová 2018 Praha
NL 07.27 Klára Seidlová CZE 01.02.2019 Berlín
Finále (so, 16.2.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 07.26 0.141
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 07.50 0.172
3 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 =SB 07.57 0.202
4 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 07.60 0.151
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.61 0.180
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.73 0.201
7 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 07.78 0.173
8 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 07.84 0.129
Celkem 8 závodníků