Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen

Ostrava (16. - 17. 2. 2019)

200 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 17.2.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 SB 21.50 Q 0.155
2 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 21.51 0.155
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.20 0.162
4 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 22.46 0.177
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.02 0.163
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 17.2.2019 - 12:27) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 =PB 21.65 Q 0.158
2 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.65 0.153
3 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 4 22.33 0.136
4 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 22.45 0.148
5 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.82 0.160
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 17.2.2019 - 12:34) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 SB 21.51 Q 0.132
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 21.72 0.146
3 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 4 SB 22.24 0.162
4 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.77 0.175
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 17.2.2019 - 12:41) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 21.46 Q 0.138
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 21.48 q 0.201
3 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.54 0.209
4 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.58 0.151
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 21.46 Q 0.138
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 21.48 q 0.201
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 SB 21.50 Q 0.155
4 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 21.51 0.155
5 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 SB 21.51 Q 0.132
6 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 =PB 21.65 Q 0.158
7 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.65 0.153
8 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 21.72 0.146
9 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.20 0.162
10 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 4 SB 22.24 0.162
11 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 4 22.33 0.136
12 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 22.45 0.148
13 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 22.46 0.177
14 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.54 0.209
15 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.58 0.151
16 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.77 0.175
17 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.82 0.160
18 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.02 0.163

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 =SB 21.50 0.155
2 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.53 0.145
3 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.56 0.148
4 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.83 0.149
5 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 21.86 0.197
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 17.2.2019 - 11:57) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 NL 24.04 Q 0.358
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 24.43 q 0.350
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 =SB 24.88 0.180
4 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.38 0.178
5 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 26.03 0.177
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 17.2.2019 - 12:04) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 =SB 24.11 Q 0.142
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 24.67 0.204
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 24.83 0.163
4 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.38 0.133
5 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.73 0.201
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 17.2.2019 - 12:11) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 24.13 Q 0.144
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 24.15 q 0.250
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.17 0.188
4 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 25.34 0.165
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 NL 24.04 Q 0.358
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 =SB 24.11 Q 0.142
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 24.13 Q 0.144
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 24.15 q 0.250
5 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 24.43 q 0.350
6 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 24.67 0.204
7 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 24.83 0.163
8 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 =SB 24.88 0.180
9 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.17 0.188
10 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 25.34 0.165
11 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.38 0.133
12 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.38 0.178
13 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.73 0.201
14 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 26.03 0.177

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 NL 23.81 0.180
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 23.85 0.349
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.14 0.167
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.27 0.205
5 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 24.90 0.356
Celkem 5 závodníků