Skok o tyči - Junioři
(so, 23.2.2019 - 16:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 3.533.683.833.984.074.164.254.314.374.434.494.704.865.005.10 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 14 | PB 5.00 | ----------OOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia Praha |
01 | 12 | PB 4.43 | ----XO-O-OXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 10 | PB 4.25 | --XOOOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 11 | 4.16 | ----OXXOX-XX | ||||||||||||||
5 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 1 | PB 4.07 | OXOXXOOXOXXX | ||||||||||||||
6= |
Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 2 | SB 3.98 | ---OXXX | ||||||||||||||
6= |
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s. |
00 | 8 | 3.98 | ---OXXX | ||||||||||||||
8= |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 7 | 3.83 | XOOOXXX | ||||||||||||||
8= |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 3 | PB 3.83 | XOOOXXX | ||||||||||||||
10 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 6 | 3.68 | OOXXX | ||||||||||||||
11 |
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ Třinec |
01 | 4 | 3.68 | XXOOXXX | ||||||||||||||
12 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 5 | 3.68 | XOXOXXX | ||||||||||||||
Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
00 | 9 | NM | ||||||||||||||||
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 13 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenci
(so, 23.2.2019 - 13:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 3.353.553.693.793.893.994.094.164.234.284.334.384.434.484.57 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 16 | PB 4.48 | ----XO--O-O-OXXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 15 | PB 4.43 | ---O--XXO-XOXXOOOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 13 | PB 4.38 | ----O-OOOOX-XOXXX | ||||||||||||||
4 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 14 | 4.16 | ---OOOOXXOX | ||||||||||||||
5 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 9 | PB 4.16 | -XOOXXOOOOXXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 11 | PB 4.09 | --XOOXOOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice |
02 | 12 | 3.99 | -XOOXOOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Čejkovice |
02 | 8 | PB 3.89 | -OXXOOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 3 | PB 3.79 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
10= |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 5 | 3.69 | OOOXXX | ||||||||||||||
10= |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 6 | 3.69 | OOOXXX | ||||||||||||||
12 |
David RybaDavid Ryba
AC Pardubice |
02 | 7 | 3.69 | -XXOXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 10 | 3.69 | --XXOXXX | ||||||||||||||
14= |
Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol Opava |
02 | 2 | 3.35 | XOXXX | ||||||||||||||
14= |
Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s. |
02 | 4 | 3.35 | XOXXX | ||||||||||||||
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Poznámky/pokusy:" Při soutěži se při dopadu zranil závodník Jáchym Štancl (poranění pravé ruky). |
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok o tyči - Juniorky
(so, 23.2.2019 - 10:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.302.502.702.853.003.143.283.383.483.583.683.753.803.853.903.954.004.11 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 14 | PB 4.00 | ---------OXO--O--XXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol Opava |
00 | 12 | SB 3.58 | ----OOOXOXOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
AC Pardubice |
00 | 13 | 3.48 | ------OOOX-XX | ||||||||||||||
4 |
Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 11 | PB 3.38 | ----OXOOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 6 | SB 3.00 | -XOOOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4 |
01 | 10 | 3.00 | --OXOXXOXXX | ||||||||||||||
7= |
Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ Třinec |
01 | 7 | 2.85 | -OOOXXX | ||||||||||||||
7= |
Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 5 | PB 2.85 | -OOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | 8 | 2.85 | -OOXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK Bílina |
01 | 2 | PB 2.70 | OOOXXX | ||||||||||||||
11= |
Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 9 | 2.70 | -OXOXXX | ||||||||||||||
11= |
Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 1 | PB 2.70 | -OXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Dominika HorníkováDominika Horníková
AC Pardubice |
01 | 4 | 2.50 | -XOXXX | ||||||||||||||
Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenky
(ne, 24.2.2019 - 13:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.592.792.933.073.213.353.453.553.653.71 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava |
02 | 15 | 3.65 | ---O-O-OOXXX | ||||||||||||||
2 |
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia Praha |
02 | 16 | 3.65 | ------XOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Eliška HezkáEliška Hezká
AC Pardubice |
02 | 12 | PB 3.55 | ----OOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 14 | 3.45 | ---OXXOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 11 | 3.35 | --OOXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta Praha |
03 | 4 | PB 3.21 | -OOOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 7 | PB 3.21 | --XOOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 13 | 3.21 | --OOXOXXX | ||||||||||||||
9= |
Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 9 | 3.07 | -OOOXXX | ||||||||||||||
9= |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 10 | 3.07 | -OOOXXX | ||||||||||||||
11 |
Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 5 | PB 3.07 | OOOXXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 2 | PB 2.93 | OXXOOXXX | ||||||||||||||
13 |
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 1 | PB 2.93 | OOXXOXXX | ||||||||||||||
14 |
Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 3 | 2.79 | OXOXXX | ||||||||||||||
Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s. |
02 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |