4 x 200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 24.2.2019 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Ličman F., Rež J., Páník M., Procházka J. Ličman F., Rež J., Páník M., Procházka J. | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 1:28.63 | 0.152 | |||||||||||||
2 | 3 | Havlas A., Janský M., Beneš J., Šebík L. Havlas A., Janský M., Beneš J., Šebík L. | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 1:28.84 | 0.151 | |||||||||||||
3 | 5 | Boudný M., Bárta F., Bosák A., Němejc T. Boudný M., Bárta F., Bosák A., Němejc T. | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 1:29.45 | 0.152 | |||||||||||||
4 | 2 | Řehák M., Krakuvčík T., Holub D., Jíra S. Řehák M., Krakuvčík T., Holub D., Jíra S. | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 1:30.87 | 0.177 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 24.2.2019 - 15:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Kašpar M., Lehar D., Línek J., Krsek M. Kašpar M., Lehar D., Línek J., Krsek M. | A. C. TEPO Kladno | 6 | 1:29.28 | 0.163 | |||||||||||||
2 | 5 | Machotka D., Komárek V., Havelka O., Ornst M. Machotka D., Komárek V., Havelka O., Ornst M. | ASK Slavia Praha | 5 | 1:29.73 | 0.189 | |||||||||||||
3 | 2 | Pecha M., Podaný J., Kvíčala L., Tláskal T. Pecha M., Podaný J., Kvíčala L., Tláskal T. | AC Čáslav z.s. | 2 | 1:34.65 | 0.160 | |||||||||||||
3 | Chloupek J., Šmátrala F., Vejražka M., Vejražka D. Chloupek J., Šmátrala F., Vejražka M., Vejražka D. | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 24.2.2019 - 15:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Kubelík E., Střelec M., Vrzal S., Vejmělek F. Kubelík E., Střelec M., Vrzal S., Vejmělek F. | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 1:33.50 | 0.169 | |||||||||||||
2 | 3 | Moucha R., Novotný L., Sellner V., Koška M. Moucha R., Novotný L., Sellner V., Koška M. | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 1:34.64 | 0.214 | |||||||||||||
3 | 2 | Bárek J., Hajzler S., Derka J., Lenomar P. Bárek J., Hajzler S., Derka J., Lenomar P. | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 1:39.05 | 0.156 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Ličman F., Rež J., Páník M., Procházka J. Ličman F., Rež J., Páník M., Procházka J. | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 1:28.63 | 0.152 | ||
2 | 3 | Havlas A., Janský M., Beneš J., Šebík L. Havlas A., Janský M., Beneš J., Šebík L. | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 1:28.84 | 0.151 | ||
3 | 6 | Kašpar M., Lehar D., Línek J., Krsek M. Kašpar M., Lehar D., Línek J., Krsek M. | A. C. TEPO Kladno | 6 | 1:29.28 | 0.163 | ||
4 | 5 | Boudný M., Bárta F., Bosák A., Němejc T. Boudný M., Bárta F., Bosák A., Němejc T. | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 1:29.45 | 0.152 | ||
5 | 5 | Machotka D., Komárek V., Havelka O., Ornst M. Machotka D., Komárek V., Havelka O., Ornst M. | ASK Slavia Praha | 5 | 1:29.73 | 0.189 | ||
6 | 2 | Řehák M., Krakuvčík T., Holub D., Jíra S. Řehák M., Krakuvčík T., Holub D., Jíra S. | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 1:30.87 | 0.177 | ||
7 | 5 | Kubelík E., Střelec M., Vrzal S., Vejmělek F. Kubelík E., Střelec M., Vrzal S., Vejmělek F. | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 1:33.50 | 0.169 | ||
8 | 3 | Moucha R., Novotný L., Sellner V., Koška M. Moucha R., Novotný L., Sellner V., Koška M. | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 1:34.64 | 0.214 | ||
9 | 2 | Pecha M., Podaný J., Kvíčala L., Tláskal T. Pecha M., Podaný J., Kvíčala L., Tláskal T. | AC Čáslav z.s. | 2 | 1:34.65 | 0.160 | ||
10 | 2 | Bárek J., Hajzler S., Derka J., Lenomar P. Bárek J., Hajzler S., Derka J., Lenomar P. | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 1:39.05 | 0.156 | ||
3 | Chloupek J., Šmátrala F., Vejražka M., Vejražka D. Chloupek J., Šmátrala F., Vejražka M., Vejražka D. | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | DNS |
4 x 200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 24.2.2019 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Martínek P., Schneider S., Höfner M., Drahota J. Martínek P., Schneider S., Höfner M., Drahota J. | ASK Slavia Praha | 5 | 1:31.23 | 0.157 | |||||||||||||
2 | 3 | Budík O., Krčma V., Ježek D., Plaček T. Budík O., Krčma V., Ježek D., Plaček T. | VSK Univerzita Brno | 3 | 1:35.54 | 0.189 | |||||||||||||
3 | 6 | Mařík P., Svědínek L., Malinský V., Kortus R. Mařík P., Svědínek L., Malinský V., Kortus R. | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 1:36.06 | 0.144 | |||||||||||||
2 | A - Schubert Š., Papoušek A., Vaníček J., Štancl J. A - Schubert Š., Papoušek A., Vaníček J., Štancl J. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | DQ 170.7 | 0.183 | ||||||||||||||
4 | Sládek K., Horák V., Nevrla D., Šalman J. Sládek K., Horák V., Nevrla D., Šalman J. | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | DNF | 0.196 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 24.2.2019 - 15:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Had A., Vaidiš D., Langmaier M., Petrikovič L. Had A., Vaidiš D., Langmaier M., Petrikovič L. | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 1:32.77 | 0.156 | |||||||||||||
2 | 4 | Ševčík M., Jelínek K., Sedlmayer M., Radostný T. Ševčík M., Jelínek K., Sedlmayer M., Radostný T. | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 1:32.86 | 0.182 | |||||||||||||
3 | 3 | A - Šámal J., Zákora T., Konvalina T., Soukal L. A - Šámal J., Zákora T., Konvalina T., Soukal L. | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 1:33.24 | 0.133 | |||||||||||||
4 | 2 | Dočkal P., Bujdák M., Budík L., Pražák M. Dočkal P., Bujdák M., Budík L., Pražák M. | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 1:36.52 | 0.136 | |||||||||||||
6 | Surjomartono M., Kratochvíl L., Filip D., Weiser Š. Surjomartono M., Kratochvíl L., Filip D., Weiser Š. | SK Jeseniova | 6 | DNF | 0.223 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 24.2.2019 - 15:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Flekač T., Mikeš O., Špicar M., Raba J. Flekač T., Mikeš O., Špicar M., Raba J. | AC Pardubice | 5 | 1:32.44 | 0.156 | |||||||||||||
2 | 3 | Navrátil Š., Duchovný J., Pavliska T., Ščibráni M. Navrátil Š., Duchovný J., Pavliska T., Ščibráni M. | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 1:33.71 | 0.157 | |||||||||||||
3 | 4 | Novák M., Severa T., Uher P., Vávra J. Novák M., Severa T., Uher P., Vávra J. | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 1:38.35 | 0.165 | |||||||||||||
4 | 2 | Němeček O., Krejča A., Perner M., Stehno R. Němeček O., Krejča A., Perner M., Stehno R. | AC Čáslav z.s. | 2 | 1:39.04 | 0.195 | |||||||||||||
5 | 6 | Gribbin D., Vacek L., Buchal T., Czepiec D. Gribbin D., Vacek L., Buchal T., Czepiec D. | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 6 | 1:40.21 | 0.191 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 24.2.2019 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Oulický J., Culliver R., Sgalitzer K., Lenghart O. Oulický J., Culliver R., Sgalitzer K., Lenghart O. | SC Radotín Praha | 2 | 1:37.49 | 0.165 | |||||||||||||
2 | 5 | B - Půta V., Vodička J., Kumsta D., Vodička D. B - Půta V., Vodička J., Kumsta D., Vodička D. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 1:37.56 | 0.198 | |||||||||||||
3 | 3 | B - Sojka T., Brát J., Steklý T., Šedivý J. B - Sojka T., Brát J., Steklý T., Šedivý J. | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 1:37.60 | 0.170 | |||||||||||||
4 | 6 | Rybnikář M., Krátký M., Machát O., Morong P. Rybnikář M., Krátký M., Machát O., Morong P. | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 1:38.57 | 0.181 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Martínek P., Schneider S., Höfner M., Drahota J. Martínek P., Schneider S., Höfner M., Drahota J. | ASK Slavia Praha | 5 | 1:31.23 | 0.157 | ||
2 | 5 | Flekač T., Mikeš O., Špicar M., Raba J. Flekač T., Mikeš O., Špicar M., Raba J. | AC Pardubice | 5 | 1:32.44 | 0.156 | ||
3 | 5 | Had A., Vaidiš D., Langmaier M., Petrikovič L. Had A., Vaidiš D., Langmaier M., Petrikovič L. | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 1:32.77 | 0.156 | ||
4 | 4 | Ševčík M., Jelínek K., Sedlmayer M., Radostný T. Ševčík M., Jelínek K., Sedlmayer M., Radostný T. | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 1:32.86 | 0.182 | ||
5 | 3 | A - Šámal J., Zákora T., Konvalina T., Soukal L. A - Šámal J., Zákora T., Konvalina T., Soukal L. | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 1:33.24 | 0.133 | ||
6 | 3 | Navrátil Š., Duchovný J., Pavliska T., Ščibráni M. Navrátil Š., Duchovný J., Pavliska T., Ščibráni M. | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 1:33.71 | 0.157 | ||
7 | 3 | Budík O., Krčma V., Ježek D., Plaček T. Budík O., Krčma V., Ježek D., Plaček T. | VSK Univerzita Brno | 3 | 1:35.54 | 0.189 | ||
8 | 6 | Mařík P., Svědínek L., Malinský V., Kortus R. Mařík P., Svědínek L., Malinský V., Kortus R. | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 1:36.06 | 0.144 | ||
9 | 2 | Dočkal P., Bujdák M., Budík L., Pražák M. Dočkal P., Bujdák M., Budík L., Pražák M. | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 1:36.52 | 0.136 | ||
10 | 2 | Oulický J., Culliver R., Sgalitzer K., Lenghart O. Oulický J., Culliver R., Sgalitzer K., Lenghart O. | SC Radotín Praha | 2 | 1:37.49 | 0.165 | ||
11 | 5 | B - Půta V., Vodička J., Kumsta D., Vodička D. B - Půta V., Vodička J., Kumsta D., Vodička D. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 1:37.56 | 0.198 | ||
12 | 3 | B - Sojka T., Brát J., Steklý T., Šedivý J. B - Sojka T., Brát J., Steklý T., Šedivý J. | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 1:37.60 | 0.170 | ||
13 | 4 | Novák M., Severa T., Uher P., Vávra J. Novák M., Severa T., Uher P., Vávra J. | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 1:38.35 | 0.165 | ||
14 | 6 | Rybnikář M., Krátký M., Machát O., Morong P. Rybnikář M., Krátký M., Machát O., Morong P. | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 1:38.57 | 0.181 | ||
15 | 2 | Němeček O., Krejča A., Perner M., Stehno R. Němeček O., Krejča A., Perner M., Stehno R. | AC Čáslav z.s. | 2 | 1:39.04 | 0.195 | ||
16 | 6 | Gribbin D., Vacek L., Buchal T., Czepiec D. Gribbin D., Vacek L., Buchal T., Czepiec D. | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 6 | 1:40.21 | 0.191 | ||
2 | A - Schubert Š., Papoušek A., Vaníček J., Štancl J. A - Schubert Š., Papoušek A., Vaníček J., Štancl J. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | DQ 170.7 | 0.183 | |||
4 | Sládek K., Horák V., Nevrla D., Šalman J. Sládek K., Horák V., Nevrla D., Šalman J. | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | DNF | 0.196 | |||
6 | Surjomartono M., Kratochvíl L., Filip D., Weiser Š. Surjomartono M., Kratochvíl L., Filip D., Weiser Š. | SK Jeseniova | 6 | DNF | 0.223 |
4 x 200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 24.2.2019 - 14:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. | AK ŠKODA Plzeň | 6 | MR 1:39.87 | 0.204 | ||||||||||||||
2 | A - Marková T., Staňková K., Cymbálová Z., Jíchová N. A - Marková T., Staňková K., Cymbálová Z., Jíchová N. | ASK Slavia Praha | 4 | 1:40.71 | 0.386 | ||||||||||||||
Zabloudilová A., Štoudková P., Křížková N., Holubářová V. Zabloudilová A., Štoudková P., Křížková N., Holubářová V. | AK Olymp Brno, spolek | 3 | DQ | -0.082 | |||||||||||||||
Maštalířová E., Tiplicová N., Eibichová E., Krbcová L. Maštalířová E., Tiplicová N., Eibichová E., Krbcová L. | SK Jeseniova | 2 | DNF | 0.200 | |||||||||||||||
Hallmanová L., Vokálová L., Přichystalová E., Hercíková K. Hallmanová L., Vokálová L., Přichystalová E., Hercíková K. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 24.2.2019 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markofová E., Navrátilová B., Burešová V., Korbová A. Markofová E., Navrátilová B., Burešová V., Korbová A. | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 1:44.31 | 0.188 | ||||||||||||||
2 | B - Dorňáková N., Palaštuková A., Šimková K., Matoušková K. B - Dorňáková N., Palaštuková A., Šimková K., Matoušková K. | ASK Slavia Praha | 5 | 1:44.38 | 0.211 | ||||||||||||||
3 | Čechová E., Korelová K., Čechová L., Veselá B. Čechová E., Korelová K., Čechová L., Veselá B. | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 1:45.27 | 0.168 | ||||||||||||||
Chocholoušová N., Zámečníková S., Nováková A., Bartakovičová K. Chocholoušová N., Zámečníková S., Nováková A., Bartakovičová K. | AC Pardubice | 6 | DQ 142,4 | 0.363 | |||||||||||||||
Kupková A., Voříšková A., Žáková A., Dondová K. Kupková A., Voříšková A., Žáková A., Dondová K. | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | DQ 170.7 | 0.220 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 24.2.2019 - 15:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novosadová J., Špániková D., Lorenčíková A., Kozlová A. Novosadová J., Špániková D., Lorenčíková A., Kozlová A. | AC Čáslav z.s. | 6 | 1:45.02 | 0.186 | ||||||||||||||
2 | Dufková L., Čižinská V., Dufková I., Vozábalová M. Dufková L., Čižinská V., Dufková I., Vozábalová M. | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 1:46.62 | 0.208 | ||||||||||||||
3 | Matějáková A., Kouřilová S., Dobrovolná A., Hladíková M. Matějáková A., Kouřilová S., Dobrovolná A., Hladíková M. | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 1:54.49 | 0.163 | ||||||||||||||
4 | Brečkayová Ž., Barnoky E., Kroa M., Stolínová K. Brečkayová Ž., Barnoky E., Kroa M., Stolínová K. | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 1:54.78 | 0.266 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. | AK ŠKODA Plzeň | 6 | MR 1:39.87 | 0.204 | |||
2 | A - Marková T., Staňková K., Cymbálová Z., Jíchová N. A - Marková T., Staňková K., Cymbálová Z., Jíchová N. | ASK Slavia Praha | 4 | 1:40.71 | 0.386 | |||
3 | Markofová E., Navrátilová B., Burešová V., Korbová A. Markofová E., Navrátilová B., Burešová V., Korbová A. | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 1:44.31 | 0.188 | |||
4 | B - Dorňáková N., Palaštuková A., Šimková K., Matoušková K. B - Dorňáková N., Palaštuková A., Šimková K., Matoušková K. | ASK Slavia Praha | 5 | 1:44.38 | 0.211 | |||
5 | Novosadová J., Špániková D., Lorenčíková A., Kozlová A. Novosadová J., Špániková D., Lorenčíková A., Kozlová A. | AC Čáslav z.s. | 6 | 1:45.02 | 0.186 | |||
6 | Čechová E., Korelová K., Čechová L., Veselá B. Čechová E., Korelová K., Čechová L., Veselá B. | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 1:45.27 | 0.168 | |||
7 | Dufková L., Čižinská V., Dufková I., Vozábalová M. Dufková L., Čižinská V., Dufková I., Vozábalová M. | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 1:46.62 | 0.208 | |||
8 | Matějáková A., Kouřilová S., Dobrovolná A., Hladíková M. Matějáková A., Kouřilová S., Dobrovolná A., Hladíková M. | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 1:54.49 | 0.163 | |||
9 | Brečkayová Ž., Barnoky E., Kroa M., Stolínová K. Brečkayová Ž., Barnoky E., Kroa M., Stolínová K. | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 1:54.78 | 0.266 | |||
Zabloudilová A., Štoudková P., Křížková N., Holubářová V. Zabloudilová A., Štoudková P., Křížková N., Holubářová V. | AK Olymp Brno, spolek | 3 | DQ | -0.082 | ||||
Maštalířová E., Tiplicová N., Eibichová E., Krbcová L. Maštalířová E., Tiplicová N., Eibichová E., Krbcová L. | SK Jeseniova | 2 | DNF | 0.200 | ||||
Hallmanová L., Vokálová L., Přichystalová E., Hercíková K. Hallmanová L., Vokálová L., Přichystalová E., Hercíková K. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | DNS | |||||
Chocholoušová N., Zámečníková S., Nováková A., Bartakovičová K. Chocholoušová N., Zámečníková S., Nováková A., Bartakovičová K. | AC Pardubice | 6 | DQ 142,4 | 0.363 | ||||
Kupková A., Voříšková A., Žáková A., Dondová K. Kupková A., Voříšková A., Žáková A., Dondová K. | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | DQ 170.7 | 0.220 |
4 x 200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 24.2.2019 - 14:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotná A., Rappová F., Kadavá K., Štanclová V. Novotná A., Rappová F., Kadavá K., Štanclová V. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | NR 1:40.43 | 0.156 | ||||||||||||||
2 | Šlehubrová K., Novotná L., Tvrdá K., Šafránková J. Šlehubrová K., Novotná L., Tvrdá K., Šafránková J. | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 1:44.18 | 0.340 | ||||||||||||||
3 | Joklová A., Červinková E., Supová T., Semecká E. Joklová A., Červinková E., Supová T., Semecká E. | TJ Dukla Praha | 6 | 1:44.56 | 0.194 | ||||||||||||||
4 | Dembowski A., Kočárková M., Dvořáková T., Hlaváčová J. Dembowski A., Kočárková M., Dvořáková T., Hlaváčová J. | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 1:44.56 | 0.351 | ||||||||||||||
5 | Šplechtnová L., Šilhavá A., Kalátová L., Bendová E. Šplechtnová L., Šilhavá A., Kalátová L., Bendová E. | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 1:44.62 | 0.214 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 24.2.2019 - 14:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:44.23 | 0.331 | ||||||||||||||
2 | Havlová A., Somrová Š., Bennett R., Lamačová T. Havlová A., Somrová Š., Bennett R., Lamačová T. | A. C. TEPO Kladno | 6 | 1:45.61 | 0.194 | ||||||||||||||
3 | Hymplová T., Kaletová E., Šmeralová V., Hrdličková V. Hymplová T., Kaletová E., Šmeralová V., Hrdličková V. | Spartak Praha 4 | 5 | 1:47.40 | 0.332 | ||||||||||||||
4 | Šlapáková M., Mislerová A., Janďurová L., Jelínková L. Šlapáková M., Mislerová A., Janďurová L., Jelínková L. | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 1:48.98 | 0.196 | ||||||||||||||
5 | Černocká K., Hřebíčková L., Urbášková E., Červená M. Černocká K., Hřebíčková L., Urbášková E., Červená M. | AK Šternberk z.s. | 3 | 1:49.52 | 0.234 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 24.2.2019 - 14:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strusková K., Čermáková L., Šteierová N., Krejčí P. Strusková K., Čermáková L., Šteierová N., Krejčí P. | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 5 | 1:46.81 | 0.173 | ||||||||||||||
2 | Smolíková K., Vejvarová G., Kousalová K., Dubová S. Smolíková K., Vejvarová G., Kousalová K., Dubová S. | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 1:48.72 | 0.218 | ||||||||||||||
3 | A - Masnerová E., Solničková K., Kročková S., Hobzová A. A - Masnerová E., Solničková K., Kročková S., Hobzová A. | SC Radotín Praha | 2 | 1:50.86 | 0.176 | ||||||||||||||
4 | Pašková M., Suchomelová A., Viplerová P., Jedličková A. Pašková M., Suchomelová A., Viplerová P., Jedličková A. | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 1:52.23 | 0.200 | ||||||||||||||
5 | Bělohlávková I., Smutná D., Mikanová E., Kuttichová N. Bělohlávková I., Smutná D., Mikanová E., Kuttichová N. | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 1:53.68 | 0.322 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 24.2.2019 - 14:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Puzrlová V., Švihálková V., Rašovská Z., Pavlidu S. Puzrlová V., Švihálková V., Rašovská Z., Pavlidu S. | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 1:49.77 | 0.289 | ||||||||||||||
2 | Poláková A., Kollárová M., Balcarová G., Michálková A. Poláková A., Kollárová M., Balcarová G., Michálková A. | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 1:50.20 | 0.170 | ||||||||||||||
3 | Dostálová E., Svobodová V., Podjuklová K., Dostálová A. Dostálová E., Svobodová V., Podjuklová K., Dostálová A. | SK Hranice, z.s. | 3 | 1:56.38 | 0.400 | ||||||||||||||
4 | B - Pexová A., Kándlová E., Mašková K., Millerová N. B - Pexová A., Kándlová E., Mašková K., Millerová N. | SC Radotín Praha | 2 | 2:02.54 | 0.188 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotná A., Rappová F., Kadavá K., Štanclová V. Novotná A., Rappová F., Kadavá K., Štanclová V. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | NR 1:40.43 | 0.156 | |||
2 | Šlehubrová K., Novotná L., Tvrdá K., Šafránková J. Šlehubrová K., Novotná L., Tvrdá K., Šafránková J. | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 1:44.18 | 0.340 | |||
3 | Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:44.23 | 0.331 | |||
4 | Joklová A., Červinková E., Supová T., Semecká E. Joklová A., Červinková E., Supová T., Semecká E. | TJ Dukla Praha | 6 | 1:44.56 | 0.194 | |||
5 | Dembowski A., Kočárková M., Dvořáková T., Hlaváčová J. Dembowski A., Kočárková M., Dvořáková T., Hlaváčová J. | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 1:44.56 | 0.351 | |||
6 | Šplechtnová L., Šilhavá A., Kalátová L., Bendová E. Šplechtnová L., Šilhavá A., Kalátová L., Bendová E. | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 1:44.62 | 0.214 | |||
7 | Havlová A., Somrová Š., Bennett R., Lamačová T. Havlová A., Somrová Š., Bennett R., Lamačová T. | A. C. TEPO Kladno | 6 | 1:45.61 | 0.194 | |||
8 | Strusková K., Čermáková L., Šteierová N., Krejčí P. Strusková K., Čermáková L., Šteierová N., Krejčí P. | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 5 | 1:46.81 | 0.173 | |||
9 | Hymplová T., Kaletová E., Šmeralová V., Hrdličková V. Hymplová T., Kaletová E., Šmeralová V., Hrdličková V. | Spartak Praha 4 | 5 | 1:47.40 | 0.332 | |||
10 | Smolíková K., Vejvarová G., Kousalová K., Dubová S. Smolíková K., Vejvarová G., Kousalová K., Dubová S. | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 1:48.72 | 0.218 | |||
11 | Šlapáková M., Mislerová A., Janďurová L., Jelínková L. Šlapáková M., Mislerová A., Janďurová L., Jelínková L. | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 1:48.98 | 0.196 | |||
12 | Černocká K., Hřebíčková L., Urbášková E., Červená M. Černocká K., Hřebíčková L., Urbášková E., Červená M. | AK Šternberk z.s. | 3 | 1:49.52 | 0.234 | |||
13 | Puzrlová V., Švihálková V., Rašovská Z., Pavlidu S. Puzrlová V., Švihálková V., Rašovská Z., Pavlidu S. | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 1:49.77 | 0.289 | |||
14 | Poláková A., Kollárová M., Balcarová G., Michálková A. Poláková A., Kollárová M., Balcarová G., Michálková A. | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 1:50.20 | 0.170 | |||
15 | A - Masnerová E., Solničková K., Kročková S., Hobzová A. A - Masnerová E., Solničková K., Kročková S., Hobzová A. | SC Radotín Praha | 2 | 1:50.86 | 0.176 | |||
16 | Pašková M., Suchomelová A., Viplerová P., Jedličková A. Pašková M., Suchomelová A., Viplerová P., Jedličková A. | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 1:52.23 | 0.200 | |||
17 | Bělohlávková I., Smutná D., Mikanová E., Kuttichová N. Bělohlávková I., Smutná D., Mikanová E., Kuttichová N. | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 1:53.68 | 0.322 | |||
18 | Dostálová E., Svobodová V., Podjuklová K., Dostálová A. Dostálová E., Svobodová V., Podjuklová K., Dostálová A. | SK Hranice, z.s. | 3 | 1:56.38 | 0.400 | |||
19 | B - Pexová A., Kándlová E., Mašková K., Millerová N. B - Pexová A., Kándlová E., Mašková K., Millerová N. | SC Radotín Praha | 2 | 2:02.54 | 0.188 |