Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (23. - 24. 2. 2019)

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 24.2.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 21.71 Q 0.157
2 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 PB 22.31 0.193
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 22.55 0.190
4 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 23.03 0.175
5 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.08 0.150
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.2.2019 - 11:21) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 SB 21.47 Q 0.141
2 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.39 0.173
3 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 22.57 0.189
4 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 22.96 0.167
5 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 23.14 0.152
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.2.2019 - 11:27) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.80 Q 0.155
2 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.39 0.211
3 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 22.71 0.184
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.82 0.183
5 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 23.29 0.160
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 24.2.2019 - 11:33) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 21.99 Q 0.174
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 22.27 q 0.204
3 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 23.18 0.152
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.33 0.177
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 23.54 0.316
Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNF 0.198
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 SB 21.47 Q 0.141
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 21.71 Q 0.157
3 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.80 Q 0.155
4 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 21.99 Q 0.174
5 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 22.27 q 0.204
6 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 PB 22.31 0.193
7 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.39 0.173
8 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.39 0.211
9 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 22.55 0.190
10 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 22.57 0.189
11 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 22.71 0.184
12 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.82 0.183
13 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 22.96 0.167
14 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 23.03 0.175
15 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.08 0.150
16 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 23.14 0.152
17 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 23.18 0.152
18 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 23.29 0.160
19 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.33 0.177
20 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 23.54 0.316
Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNF 0.198

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 SB 21.46 0.154
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 21.61 0.143
3 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.79 0.156
4 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.14 0.195
5 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.80 0.170
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 24.2.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.36 Q 0.181
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 22.59 q 0.195
3 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 23.14 0.175
4 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 23.23 0.183
5 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 23.45 0.162
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.2.2019 - 10:56) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 22.53 Q 0.207
2 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 22.90 0.174
3 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.97 0.170
4 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 23.10 0.180
5 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 24.43 0.180
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.2.2019 - 11:02) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 22.57 Q 0.201
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 22.69 0.138
3 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 22.94 0.161
4 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.41 0.157
5 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 24.13 0.144
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 24.2.2019 - 11:08) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 22.57 Q 0.158
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.99 0.200
3 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.17 0.194
4 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.20 0.203
5 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 23.79 0.168
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.36 Q 0.181
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 22.53 Q 0.207
3 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 22.57 Q 0.201
4 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 22.57 Q 0.158
5 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 22.59 q 0.195
6 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 22.69 0.138
7 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 22.90 0.174
8 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 22.94 0.161
9 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.97 0.170
10 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.99 0.200
11 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 23.10 0.180
12 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 23.14 0.175
13 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.17 0.194
14 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.20 0.203
15 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 23.23 0.183
16 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.41 0.157
17 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 23.45 0.162
18 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 23.79 0.168
19 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 24.13 0.144
20 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 24.43 0.180

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 22.20 0.205
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.65 0.190
3 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.82 0.183
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 2 22.84 0.195
Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 DQ 162.7
Poznámky:
Oficiální výsledky budou zveřejněny až po dořešení protestu. Závodník Lukáš Petrikovič běžel pod protestem. 22.33(0.197)
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 MR 24.08 0.543
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 MR 24.08 0.185
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 24.81 0.174
4 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 25.09 0.359
5 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.25 0.174
Poznámky:
Po doběhu skolabovala závodnice Hůlková Barbora, ošetřena lékařem závodu a předána do péče ZZS.
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 24.2.2019 - 10:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.42 Q 0.240
2 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 25.25 0.170
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.40 0.219
4 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 26.23 0.289
5 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 26.55 0.178
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.2.2019 - 10:31) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.88 Q 0.204
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 25.28 0.144
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.51 0.214
4 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 25.83 0.249
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNF 0.614
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.2.2019 - 10:37) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 24.20 Q 0.151
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 6 25.18 0.164
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 25.28 0.205
4 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 26.14 0.186
5 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.37 0.350
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 24.2.2019 - 10:43) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 24.84 Q 0.160
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.02 q 0.195
3 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 25.78 0.263
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 SB 26.23 0.188
5 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 26.72 0.381
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 24.20 Q 0.151
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.42 Q 0.240
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 24.84 Q 0.160
4 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.88 Q 0.204
5 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.02 q 0.195
6 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 6 25.18 0.164
7 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 25.25 0.170
8 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 25.28 0.205
8 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 25.28 0.144
10 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.40 0.219
11 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.51 0.214
12 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 25.78 0.263
13 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 25.83 0.249
14 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 26.14 0.186
15 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 26.23 0.289
16 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 SB 26.23 0.188
17 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.37 0.350
18 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 26.55 0.178
19 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 26.72 0.381
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNF 0.614

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 24.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.48 Q 0.359
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 25.42 0.194
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 25.59 0.140
4 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.48 0.175
5 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 27.16 0.196
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.2.2019 - 10:06) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 24.82 Q 0.168
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 25.56 0.185
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 25.71 0.188
4 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 26.33 0.270
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.94 0.234
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.2.2019 - 10:12) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 24.77 Q 0.271
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 25.29 q 0.158
3 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 25.72 0.158
4 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 26.08 0.210
5 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 SB 26.20 0.185
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 24.2.2019 - 10:18) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 25.22 Q 0.214
2 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 25.76 0.208
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 26.41 0.417
4 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 26.72 0.375
Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 5 DNF 0.281
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.48 Q 0.359
2 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 24.77 Q 0.271
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 24.82 Q 0.168
4 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 25.22 Q 0.214
5 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 25.29 q 0.158
6 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 25.42 0.194
7 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 25.56 0.185
8 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 25.59 0.140
9 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 25.71 0.188
10 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 25.72 0.158
11 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 25.76 0.208
12 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 26.08 0.210
13 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 SB 26.20 0.185
14 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 26.33 0.270
15 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 26.41 0.417
16 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.48 0.175
17 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 26.72 0.375
18 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.94 0.234
19 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 27.16 0.196
Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 5 DNF 0.281

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 MR 23.88 0.140
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 24.55 0.144
3 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 24.76 0.290
4 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 25.46 0.176
5 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.60 0.226
Celkem 5 závodníků