Back

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň

Ostrava (2. - 3. 3. 2019)

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 3.3.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 17.14 Q
2 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 17.48 q
3 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 PB 17.57
4 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 17.71
5 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 18.10
6 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 18.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 3.3.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 17.18 Q
2 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 17.51
3 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 17.61
4 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 3 PB 18.23
5 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 18.54
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 3.3.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 17.39 Q
2 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 18.02
3 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 18.02
4 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 PB 18.05
5 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 18.70
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 3.3.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 MR 17.13 Q
2 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 PB 17.19 q
3 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 18.14
4 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 18.25
5 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 18.40
6 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 18.64
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 MR 17.13 Q
2 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 17.14 Q
3 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 17.18 Q
4 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 PB 17.19 q
5 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 17.39 Q
6 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 17.48 q
7 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 17.51
8 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 PB 17.57
9 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 17.61
10 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 17.71
11 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 18.02
12 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 18.02
13 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 PB 18.05
14 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 18.10
15 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 18.14
16 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 3 PB 18.23
17 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 18.25
18 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 18.40
19 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 18.48
20 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 18.54
21 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 18.64
22 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 18.70

150 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.3.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 MR 17.09
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 17.22
3 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 17.23
4 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 17.26
5 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 17.38
6 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 17.54
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 3.3.2019 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 18.98 Q
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 19.36
3 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 19.59
4 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 19.67
5 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 SB 19.89
6 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 19.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 3.3.2019 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 PB 18.77 Q
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 19.40
3 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 19.54
4 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 19.60
5 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 1 SB 19.93
6 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 19.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 3.3.2019 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 PB 19.00 Q
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 19.22 q
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 19.29 q
4 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 19.48
5 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 19.48
6 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 PB 19.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 3.3.2019 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 18.91 Q
2 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 19.34
3 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.50
4 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 19.69
5 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 20.04
6 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 20.21
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 PB 18.77 Q
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 18.91 Q
3 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 18.98 Q
4 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 PB 19.00 Q
5 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 19.22 q
6 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 19.29 q
7 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 19.34
8 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 19.36
9 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 19.40
10 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 19.48
11 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 19.48
12 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.50
13 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 19.54
14 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 19.59
15 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 19.60
16 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 19.67
17 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 19.69
18 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 PB 19.73
19 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 SB 19.89
20 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 1 SB 19.93
21 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 19.96
22 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 19.98
23 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 20.04
24 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 20.21

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.3.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 NL 18.62
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 18.85
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 18.90
4 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 =PB 19.00
5 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 19.40
6 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 19.41
Celkem 6 závodníků