Back

 / 19th European Throwing Cup

Šamorín (9. - 10. 3. 2019)

Hod diskem 2kg - Muži (Skupin)

Skupin A (so, 9.3.2019 - 14:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Philip MilanovPhilip Milanov
BelgiumBelgium
91 11 62.63 59.69X61.9161.9160.3262.6360.19
2 Christoph HartingChristoph Harting
GermanyGermany
90 12 SB 62.61 62.61XX62.61X60.60X
3 Martin KupperMartin Kupper
EstoniaEstonia
89 6 62.11 60.99X62.1162.11XX59.72
4 Bartłomiej StójBartłomiej Stój
PolandPoland
96 1 61.76 X61.7658.0361.7657.8560.5158.49
5 Ola stunes IseneOla stunes Isene
NorwayNorway
95 4 SB 61.68 58.4659.8659.2859.8659.7461.6858.04
6 Alin Alexandru FirfiricaAlin Alexandru Firfirica
RomaniaRomania
95 10 61.02 59.33X60.2560.25X61.0259.98
7 Aleksey KhudyakovAleksey Khudyakov
Authorised Neutral AthleteAuthorised Neutral Athlete
95 8 60.51 59.59X57.5359.59X60.51X
8 Mykyta NesterenkoMykyta Nesterenko
UkraineUkraine
91 5 SB 60.47 55.5553.5558.4758.47X58.2360.47
9 Viktor ButenkoViktor Butenko
Authorised Neutral AthleteAuthorised Neutral Athlete
93 3 59.91 58.07XX58.07X59.91X
10 David WrobelDavid Wrobel
GermanyGermany
91 9 58.97 53.0555.8255.2455.8256.77X58.97
11 Giovanni FalociGiovanni Faloci
ItalyItaly
85 7 58.22 X56.7356.3256.7354.83X58.22
12 Axel HärstedtAxel Härstedt
SwedenSweden
87 2 56.18 55.4753.5456.1856.1854.70X53.57
Celkem 12 závodníků
Skupin B (so, 9.3.2019 - 12:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktar TrusViktar Trus
BelarusBelarus
96 10 57.06 54.59XX54.59XX57.06
2 Andreas ChristouAndreas Christou
CyprusCyprus
93 4 54.92 53.9654.92X54.92X54.6154.55
3 Yusuf YalçinkayaYusuf Yalçinkaya
TurkeyTurkey
95 5 54.68 52.4254.6849.3154.68X52.3752.78
4 Domantas PoškaDomantas Poška
LithuaniaLithuania
96 12 54.22 X54.22X54.2253.31XX
5 Edujose LimaEdujose Lima
PortugalPortugal
96 11 53.94 52.8952.80X52.89XX53.94
6 Raphail AntoniouRaphail Antoniou
CyprusCyprus
95 8 53.17 52.85X50.8852.8550.6453.17X
7 Dean-nick AllenDean-nick Allen
FranceFrance
93 3 52.88 49.7451.4651.7051.7052.2152.8852.32
8 Dennis ValliulinDennis Valliulin
IsraelIsrael
89 7 51.87 51.36XX51.3651.87X49.86
9 Emil MikkelsenEmil Mikkelsen
DenmarkDenmark
90 6 51.34 49.0247.9246.4049.0251.3448.87X
10 Michal ForejtMichal Forejt
Czech RepublicCzech Republic
00 2 50.85 50.53XX50.5350.85X50.08
11 Luke FarrugiaLuke Farrugia
MaltaMalta
96 1 SB 46.98 45.5646.9844.8346.98XX44.77
Francisco BeloFrancisco Belo
PortugalPortugal
91 9 NM
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži 20-22 let (Skupin)

Skupin A (ne, 10.3.2019 - 12:50) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristjan ČehKristjan Čeh
SloveniaSlovenia
99 10 NUR 62.90 57.48X60.2060.2061.68X62.90
2 Yauheni BahutskiYauheni Bahutski
BelarusBelarus
99 9 PB 61.28 59.8859.06X59.88X61.2859.25
3 Ruslan ValitovRuslan Valitov
UkraineUkraine
97 6 55.93 48.0254.7255.8955.8955.5455.5655.93
4 Jakob GardenkransJakob Gardenkrans
SwedenSweden
97 11 55.91 55.91X54.1555.91XXX
5 Bence HalászBence Halász
HungaryHungary
97 1 PB 54.92 54.9254.84X54.92
6 Georgios KoniarakisGeorgios Koniarakis
CyprusCyprus
99 8 54.87 51.58X51.4551.5852.9754.8753.42
7 Jordan GuehaseimJordan Guehaseim
FranceFrance
97 7 54.68 52.92X52.5352.9254.68X54.51
8 José lorenzo HernándezJosé lorenzo Hernández
SpainSpain
98 3 54.27 53.42X54.2754.27X53.1854.27
9 Oskar StachnikOskar Stachnik
PolandPoland
98 4 53.11 52.4751.4153.1153.1149.51XX
10 Alessio MannucciAlessio Mannucci
ItalyItaly
98 5 53.03 51.61X53.0353.0352.35XX
11 Henrik JanssenHenrik Janssen
GermanyGermany
98 2 52.94 52.1652.8252.2552.8252.6951.2252.94
Celkem 11 závodníků
Skupin B (ne, 10.3.2019 - 11:20) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ForejtJakub Forejt
Czech RepublicCzech Republic
00 9 PB 54.72 50.98XX50.9854.2953.9854.72
2 Casper JorgensenCasper Jorgensen
DenmarkDenmark
99 10 SB 54.51 X51.5654.0354.03X54.5153.17
3 Eoin SheridanEoin Sheridan
IrelandIreland
97 8 PB 54.40 52.3251.13X52.3251.7354.4054.10
4 Emanuel SousaEmanuel Sousa
PortugalPortugal
99 5 PB 53.38 XX51.3951.3952.5353.38X
5 James TomlinsonJames Tomlinson
United KingdomUnited Kingdom
00 6 52.57 X50.14X50.1450.5752.5751.17
6 Temuri AbulashviliTemuri Abulashvili
GeorgiaGeorgia
98 7 48.96 46.7048.35X48.3548.96X48.94
7 Oguzhan ÖzdayiOguzhan Özdayi
TurkeyTurkey
97 3 48.30 48.28XX48.28X48.30X
8 Samuel KováčSamuel Kováč
SlovakiaSlovakia
99 2 47.70 45.34XX45.3446.79X47.70
9 Denis Adrian BothDenis Adrian Both
RomaniaRomania
97 4 47.60 40.8747.1847.6047.60XXX
10 Will youssef DiboWill youssef Dibo
AustriaAustria
01 1 44.39 X40.2939.2340.29X44.39X
Celkem 10 závodníků