Back

 / Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2019

Poděbrady (6. 4. 2019)

5 km chůze - Dorostenci

(so, 6.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
7 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 24:56
13 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 29:28
14 Matěj ŠturmaMatěj Šturma 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 29:45
16 Václav Pavel HavelkaVáclav Pavel Havelka 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30:02
Celkem 4 závodníků

5 km chůze - Veteráni

(so, 6.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 AC PardubiceAC Pardubice 23:56
6 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 26:05
18 Petr AdamPetr Adam 50 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 30:42
22 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 34:37
23 Rostislav KovářRostislav Kovář 51 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 35:46
25 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek  36:39
27 Jaroslav PrücknerJaroslav Prückner 54 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 37:18
Celkem 7 závodníků

5 km chůze - Dorostenky

(so, 6.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
10 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 26:06
14 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 26:39
15 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 26:53
22 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28:36
27 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 29:17
30 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 30:05
32 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 30:25
36 Leona HanulíkováLeona Hanulíková 02 Orel VyškovOrel Vyškov 31:55
37 Anna HorákováAnna Horáková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 32:09
38 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 32:37
Celkem 10 závodníků

5 km chůze - Veteránky

(so, 6.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
5 Anna MálkováAnna Málková 63 Orel VyškovOrel Vyškov 30:25
7 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 30:53
8 Zuzana HanykováZuzana Hanyková 74 AC Turnov, z.s.AC Turnov, z.s. 33:25
Celkem 3 závodníků