Back

 / 1. kolo extraligy mužů a žen

Plzeň (18. 5. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 4 časy (qA), dalších 6 časů (qB)

Rozběh 1 (so, 18.5.2019 - 11:35) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 NL 10.41 QA 0.156
2 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.74 qA 0.213
3 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.77 qA 0.146
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.82 qA 0.170
5 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.02 qB 0.161
6 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.06 qB 0.185
7 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.08 qB 0.222
8 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.23 0.197
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.5.2019 - 11:37) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.64 QA 0.172
2 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.67 qA 0.178
3 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10.94 qB 0.167
4 Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.17 qB 0.183
5 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 11.19 qB 0.152
6 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.36 0.177
7 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.37 0.186
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 NL 10.41 QA 0.156
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.64 QA 0.172
3 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.67 qA 0.178
4 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.74 qA 0.213
5 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.77 qA 0.146
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.82 qA 0.170
7 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10.94 qB 0.167
8 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.02 qB 0.161
9 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.06 qB 0.185
10 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.08 qB 0.222
11 Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.17 qB 0.183
12 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 11.19 qB 0.152
13 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.23 0.197
14 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.36 0.177
15 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.37 0.186

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 13:30) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.51 0.168
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.55 0.170
3 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.69 0.234
4 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.78 0.150
5 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 10.84 0.219
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.87 0.177
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.5.2019 - 13:32) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.83 0.161
2 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.83 0.147
3 Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 10.91 0.146
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.94 0.164
5 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.02 0.198
6 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.03 0.167
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.51 0.168
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.55 0.170
3 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.69 0.234
4 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.78 0.150
5 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.83 0.161
6 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.83 0.147
7 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 10.84 0.219
8 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.87 0.177
9 Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 10.91 0.146
10 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.94 0.164
11 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.02 0.198
12 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.03 0.167

100 m - Ženy (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 4 časy (qA), dalších 6 časů (qB)

Rozběh 1 (so, 18.5.2019 - 11:15) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 11.74 QA 0.168
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.07 qA 0.200
3 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.15 qB 0.161
4 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 12.42 qB 0.192
5 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 12.43 qB 0.220
6 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.52 0.173
7 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.84 0.200
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.5.2019 - 11:17) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 NL 11.64 QA 0.175
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.68 qA 0.146
3 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.86 qA 0.196
4 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.05 qA 0.197
5 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.25 qB 0.158
6 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12.38 qB 0.215
7 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.49 qB 0.205
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 NL 11.64 QA 0.175
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.68 qA 0.146
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 11.74 QA 0.168
4 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.86 qA 0.196
5 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.05 qA 0.197
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.07 qA 0.200
7 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.15 qB 0.161
8 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.25 qB 0.158
9 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12.38 qB 0.215
10 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 12.42 qB 0.192
11 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 12.43 qB 0.220
12 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.49 qB 0.205
13 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.52 0.173
14 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.84 0.200

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 13:15) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 NL 11.56 0.185
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.58 0.150
3 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.79 0.252
4 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.91 0.188
5 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.09 0.161
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.11 0.180
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.5.2019 - 13:17) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.10 0.183
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 12.21 0.379
3 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 12.28 0.188
4 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 12.33 0.186
5 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.36 0.184
6 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.51 0.225
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 NL 11.56 0.185
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.58 0.150
3 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.79 0.252
4 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.91 0.188
5 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.09 0.161
6 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.10 0.183
7 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.11 0.180
8 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 12.21 0.379
9 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 12.28 0.188
10 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 12.33 0.186
11 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.36 0.184
12 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.51 0.225